Şimdi Ara

[10. YIL ]SUNRISE UP RTL 3D 5800V60 için C6V41 CFW (868. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.370
Cevap
30
Favori
840.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende biraz araştırayım phonix bende hiç kullanmadım şu anda çok gerek yok zaten.

Wifi internetle uğraşmazken bağlı kalmaz hocam. Tarayıcıyla internete girerken wifi seçin öyle bağlanın.

Birde bende kendi tarayıcısı youtubea gitmiyor. Cfw de giriyor mu? Operayla giriyor ama hq olmuyor. Kalite çok kötü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wifi şifresi hatırlasa yine bir nebze katlanılır.

Kendi tarayıcısından giriyor ve hq da oynatıyor ama yine de 360p 480p civarı bir çözünürlükle oynatıyor galiba. Çok yüksek bir kalite değil yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    Ofw de de wifi sifresi hatirlamiyor hocam :)

• Tüh neyse biraz kullanayım bu telelefonu diyecektim elim n86 ya gitti n86 nın kulaklık sesi muazzamış. Hiç dokunmadan stok ayarlarda galaxy note fan editiondan daha iyi sesi var resmen. N86 kullanayım biraz bakalım.
    Aslında kulaklık ses kalitesi telefona değil kulaklığa bağlı olması lazım.

• İkisine de bağlı. n86 yı bozdum ya yine döndüm 5800 a yapabildiniz mi siz?
  • Vayy be cihaz çıkalı 10 sene oldu hala konuşuluyor :) şaka maka bende çantamda gezdiriyorum bu teli. Aliexpresten bi şarj kablosu aldım powerbanke takıyorum. Müzik dinlemesi çok keyifli. Keşke spotify desteklese :(

Çok acil değil ben zaten artık fazla kullanmıyorum onu. Kullandığım telefon şarjdayken kullanıyorum sadece. Birde onun alarmına alışmıştım. Alarmını kullanıyorum. Androiddeki alarmlarla kalkamıyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E905B1095 -- 21 Eylül 2018; 22:39:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Vayy be cihaz çıkalı 10 sene oldu hala konuşuluyor :) şaka maka bende çantamda gezdiriyorum bu teli. Aliexpresten bi şarj kablosu aldım powerbanke takıyorum. Müzik dinlemesi çok keyifli. Keşke spotify desteklese :(
    https://youtu.be/L0SJUFVenTc hocam bunun gibi videolar buldum ama link vermemişler.

https://www.spotify.com/tr/mobile/symbian/ bu linki buldum ama kaldırmışlar :/

2 ay olmuş ama şimdi birden aklıma geldi ve belki yararı olur yazayım dedim.

WiFi ağına direk bağlanmak yerine erişim noktası olarak eklerseniz her seferinde WiFi şifresi girmek zorunda kalmazsınız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Phoenix ile v60 flashladım. Phoenix kullandıysanız onunla deneyin. Ben hiç yapmamıştım hayatımda internetteki anlatımlardan yaptım oldu yapamazsanız linki vereyim ya da ben anlatabilirim. Sonra cfw yi kurdum genel olarak cfw çok iyi ama bir sorun var. Wi-fi şifresini hatırlamıyor alet. Yani her seferinde şifre giriyorum. Bir de bu telefonlarda güncel telefonlar gibi sürekli wi-fi a bağlı kalamıyor muyuz? Telefonu bağlıyorum wi-fi a ama 2 dk sonra bir bakıyorum bağlantı gitmiş yine bağlanmam lazım. Bunun dışında bir sorun yok. Tabii ovi store falan hikaye olduğu için onu da yükleyemedik.

Alıntıları Göster
    Merhaba hocam. Bugün CFW'yi kurayım dedim ama v60 sürümünü telefona kuramadım. Nasıl yapıldığını anlatabilir misiniz veya internetten link gönderebilir misiniz? Ben bulamadım internette.

• Vay be. Ne uğraşırdık. Güzel günlermiş.
  • hEro_ kullanıcısına yanıt
    Nickini hala hatırlıyorum. 10 yıl geçti ama insanlar hala gerek buradan gerek farklı konulardan hatırlayıp yazıyorlar, çok mutlu ediyor gerçekten bu beni. Bir nebze olsun insanlara yardımcı olabilmişiz, ne mutlu bana.
  • Ince uçlu şarj aleti olan var mi beyler? . Açamadım bak üzüldüm.

NomadCry görünce hatırladım senin şarj uzun gitmesiyle alakalı konun vardı, ozaman lar o da baya faydalı olmuştu :)

• böyle konuları gördükce sadece nokiaya üzülürüm symbian zaten liderdi aplenin iosu bıraktığı gibi bıraktı ve battı başka marka falan olmazdı şu sisteme destek verse elinden geleni yapsa. ah nokya ah
  • Donan radyosu yüzünden Kadıköy genpaya 6 kere gittim format atıp sorun görülmedi derlerdi ne küfür ederdim 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gözümde canlanır koskoca mazii.. vay be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -observer-

Ince uçlu şarj aleti olan var mi beyler? . Açamadım bak üzüldüm.

NomadCry görünce hatırladım senin şarj uzun gitmesiyle alakalı konun vardı, ozaman lar o da baya faydalı olmuştu :)

Duygulanıyorum cidden yapmayın artık. Koca 10 yıl, şaka gibi. Seviniyor insan sizler gibi insanların yorumlarını gördükçe.

• Mustaka89 kullanıcısına yanıt
    Hahahah o radyoyu CFW ile düzeltmek bile o zamanlar dünya için küçük, forum için büyük bir işti.
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Bu telefona en çok emeği geçen kişi sendin dostum. Yağmur gibi mesaj yağdığı günleri biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.