Şimdi Ara

[5. YIL]SUNRISE UP RTL 3D 5800V60 için C6V41 CFW

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
17.356
Cevap
35
Favori
821.726
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Nokia >> Symbian >> S60 v3 >> S60 v5 >> [5. YIL]SUNRISE UP RTL 3D 5800V60 için C6V41 CFW
Giriş
Mesaj
 • Yarbay
  13631 Mesaj
  Beni seviyorsanız, size yardımım dokunduysa okuyun lütfen.

  Evet artık bunları hepinizin bilme vakti geldi. Çok geç bile kaldım. Çok geç… Söze nasıl başlayacağımı biliyorum. Açık açık herşeyi anlatacağım. Bilmiyorum bugüne kadar buralarda nasıl dolaştığımı. Daha önce defalarca kez çeşitli şekillerde ima ettim ama olmadı kimse anlamadı. Ya da anladı birşey demedi. Benim burada size elbet yardımım dokunmuştur. Elbet mesajlarımdan, konularımdan yararlanmışsınızdır. Bugüne kadar bana binlerce PM geldi, binlerce. Hepsini cevapladım Allah var yukarıda bana sorulan her mantıklı soruyu cevapladım. Bir konu açıp arkasını boş bırakmadım. Ama insanlar beni yanlış tanıdı. Yazım tarzımdan dolayı, üslubumdan dolayı büyük biriymiş gibi algılandım. Başka şeyler de var. Size tüm hikayeyi en başından anlatmam gerekiyor. Öncelikle ben 17 yaşındayım. 38 değil. Ben bu foruma şu yüzden üye oldum. Kamera almamız gerekiyordu. Bu forumu babamla beraber uzun süredir ziyaretçi olarak takip ediyorduk .En sonunda babam şuraya üye yap beni konu açalım tavsiye isteyelim dedi. İşin yanlış tarafını en başta yaptım. Babam üye oluyor diye doğum tarihine onunkini girmiştim. Babam hiçbir yerde gerçek yaşını göstermez. Yaşını biraz küçültmüştüm. İlk zamanlarda isim olarak da babamın adı yazıyordu. Neyse üye olduk, bayağı yardımcı olanlar oldu kamera konusunda. Kararımızı verdik gayet de memnun kaldık. Herkes gibi yavaştan mesaj atmaya başladım buraya. Çok şey öğreniyordum. Bir süre sonra ciddi ciddi mesaj yazmaya konular açmaya başladım. Yeterli bilgi birikimim zamanla oluşmuştu ve artık insanlara yardımcı oluyordum. Ancak ben gerçek doğum tarihimi girmemiştim hala. İsmimi değiştirmiştim keşke o sırada gerçek doğum tarihimi de girseydim.

  Benim için dönüm noktası 5800 için yaptığım Sunrise adlı CustomFirmWare (CFW=modlanmış yazılım) oldu. Hiç tahmin etmesem de bu yazılımım o kadar çok sevildi, o kadar çok ilgi gördü ki günlerdir değil aylardır DH’ın Popüler Konular listesinden düşmedi. Ne olduysa birkaç gün içinde oldu zaten. Sevdiğim saydığım bir üye profilime girmiş ve doğum tarihimi dikkate almış ve bana Emin abi diye hitap etmeye başladı. Bu anlamsız bir şekilde yayıldı bir süre sonra Sunrise konusuna giren herkes bana Emin abi diye hitap etmeye başlamıştı. Ben ilk zamanlar bir tepki vermedim. Aptal kafam, nereden bilebilirdim ki ben böyle olacağını. Bir ara Sunrise’ın güncellenmesi gerekti. Ama o zamanlar tatildeydim ve foruma girme şansım yoktu. Yapması gerekenleri ben o arkadaşa anlattım sağolsun o kadar uğraştı DH şifremi de verdim o kadar güveniyordum o abime. Gerçekten de konuyu güzel bir şekilde düzenledi istediğimden de iyi yaptı. Ancak konunun birkaç yerine içinde “ Emin abi “ geçen cümleler serpiştirdi. Bu Emin abi olayı başlarda hoşuma gitmişti. Ancak birkaç güne kalmadan rahatsızlık duymaya başladım. Doğum tarihimi gizlemiştim akabinde. Sunrise konusundan değil de başka konulardan beni hiç tanımayan insanlar, doğum tarihimi hiç görmemiş insanlar da yazım tarzım, kullandığım üslup vs. nedeniyle beni kendinden yaşça büyük olarak görüyor ve bana üstad, hocam, abi gibi sıfatlarla hitap ediyorlardı. Yazılarımı böyle yazmamın sebebi kendimi büyük göstermek falan değildi. Asla da olmadı. Ben her yerde böyleyim, diğer sanla mekanlarlarda da, arkadaşlarla da MSN’de de böyledir benim üslubum. Doğum tarihimi gizlemem bir halta yaramamıştı yazım tarzım zaten beni 30 küsür yaşında biri gibi gösteriyordu. Ama ben ne yapabilirdim ki, elimde değildi, istemesem de böyle yazıyorum ben yazılarımı.

  1.5 yıl geçti Sunrise toplam 30.000 kez indirildi. Türk forumlarında en çok indirilen ve en çok olumlu feedback alan CFW oldu. 280 küsür sayfaya ulaştı ve yüzlerce telefonun ana konusunun sayfa sayısını bile geçti. Sürekli çalındı her yerde yayınlandı millet bu CFW’yi kendi nick’iyle insanlara sundu. Tek bir şey demedim kalbime gömerim o zaman dedim.
  Hala daha , günde en az 10 PM ( soru) geliyor. İnsanlar sürekli sorular soruyorlar. Türkiye’de birbirinden farklı alanlarda en kapsamlı SSS konularını hazırlıyorum. Ve açtığım konunun sürekli takipçisi oluyorum. İnsanlar sürekli teşekkür ediyor. Daha ne isteyeyim. ( Belki bundan sonra bazıları bana beddua edecek. ) İnsanlar defalarca kez bağış teklif ettiler kabul etmedim. Bu işi para için yapsaydım versiyon başına 2560 kez toplamda 30.000 kez indirilen Sunrise sayesinde, ( her üyeden 0.99 dolar alsaydım ) şu yaşımda paçayı yırtmıştım yaşıma göre zengin bile olabilirdim. Ama yüzüm yoktu buna. Ben farklı bir kimlikle dolaşıyordum etraflarda. Gerçek kimliğimle dolaşsaydım bile asla bu işi para için yapmazdım. İnsanlara yardımcı olmak için boşu boşuna üç dört kere banlandığım zamanlar oldu. Evet ilk zamanlar babam kullanıyordu bu üyeliği ama ben burayı sevmiştim alışmıştım buralara. Onlarca kişinin hayır duasını almıştım. Belki de şu saatten sonra bana küfredenler olacak. Olsun, olabilir, bu da bana koyabilir. Yanlış yaptım bunu aylar önce söylemeliydim ama nereden bilebilirdim ben böyle olacağını. Hala daha beni tanımayan insanlar yaptığım paylaşımlar nedeniyle istemdışı bana üstad, hoca vs. diyorlar.

  Yakın zamana kadar babam benim üyeliğimle ara ara mesajlar yazmaya devam etti. Tiguan konusundaki, otomobil bölümündeki mesajlar konular ona ait. Arabayla kötü bir kaza yapmıştık o mesajların bazılarını da babam yazmıştı. Kendimi hep böyle avuttum forumda yüzlerce üye var kendini büyük gösteriyor ben göstersem nolcak diye. Zaten ara ara babam da yazıyor nolcak dedim. Çok yanlış. Yanlış yaptım. Babam kendine üyelik aldı artık benim üyeliğimden yazmıyor.

  Bu olayı ilk @ rds nick’li forumumuzun root admin’ine anlattım. Serkan abi ( @ rds ) sağolsun çok yardımcı oldu bana. Kendisi de çoğu kişinin dediği gibi hiç de sert biri değil bunu da görmüş oldum. Onun sayesinde gaza geldim. Bunu yapmak yemiyordu açıkçası.

  Bu nick’in mesajları elbet size yardımcı olmuştur. Yazdıklarımın ve yaptıklarımın elbet size bir yardımı dokunmuştur. Çok özür dilerim hepinizden. Yüzünüze bakmak için önce bir yüzümün olması gerek. Bu yaptığım yüzsüzlüktü. Burada olmaya bile hakkım yok. Herkes hata yapar ben de yaptım. Ama asla isteyerek değil. Beni affeder misiniz bilemem. Biliyorum bu mesajımdan sonra hakaret edenler de olacak. Haklısınız da. Zararın neresinden dönsem kar. Bir yıl gecikmeli de olsa bu mesajı yazdım sonunda. Bundan sonra aklınızdaki yerim değişir mi bilem. Bana abi amca diyen abilerim, amcalarımdan özür dilerim. Hakkınızı helal edin. Bunu daha önce belli iletilerde ima etmeye çalıştım ama kimse anlamadı ya da anladı yorum yapmadı. Bilemem.

  Evet 5800 için Türkiye’nin en çok indirilen CFW’sini 17 yaşındaki bir liseli yaptı. Onca soruya cevabı bu liseli verdi. Hazırlaması saatler, yerine göre günler süren SSS konularını bu velet hazırladı. Bugüne kadar toplamda 13.467 tane PM ( soru ) cevapladı. Üyeliği süresince bu kadar fazla PM cevaplayan nadir üyelerdenim sanırım. Bunların hepsini 38 yaşındaki biri değil, maalesef 17 yaşındaki bir liseli yaptı. Keşke baştan beri gerçek doğum tarihimi kullansaydım. Babamın etkisinde kalmasaydım. İnsanlar bunların hepsini şu liseli yapıyor vay be helal olsun derlerdi belki de. Daha iyi olurdu benim için. DH benim sanal ailem. Aileme istemeyerek de olsa yalan söyledim.

  Beni tanımayan birisi okuduysa bu mesajı, büyük ihtimalle ona garip gelmiştir. Ne var bu kadar abartacak diyordur. Ama öyle değil aksine az bile yazdım. Beni tanıyan halimi anlar.

  Saygılar, NomadCRY.
  _____________________________
 • Binbaşı
  1141 Mesaj
  Emeğine sağlık...
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  339 Mesaj
  Gerçekleri söylemen isabetli olmuş. Hatayı fark edip özür dilemek büyüklüktür. Yürek ister. Daha fazla canını sıkma Emin kardeş...
  |
  |
  _____________________________


  ₪ HTC One™ ₪

  android 4.2.2 (Jelly Bean) \\ 4.7 " Full hd Super LCD3 - Gorilla Glass 2 Ekran \\ 1920 x 1080 Pixel Çözünürlük. (468ppi) \\ 1.7 GHz - 4 Çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 İşlemci \\ 2GB RAM \\ 32GB Dahili Hafıza \\ 4.3 UltraPixel AutoFocus & Led Flash Kamera \\ BoomSound Özellikli 2 Stereo Hoparlör \\ 2300mAh Batarya \\ TV Out - Mhl \\ 802.11 a/b/g/n/ac Wifi \\ LTE (4G) Bağlantı \\
 • Yarbay
  2102 Mesaj
  Bunda özür dileyecek bişey yok..
  _____________________________
  İmzam kural dışıymış! Böyle kalsın sevdim ben bunu. || Uymamız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız. Çekinmeyin tıklayın.
 • Yarbay
  5013 Mesaj
  Ben valla billa anlamıştım konuşmalarından cümle kurmalarından ama konduramamıştım
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  708 Mesaj
  @Nomadcry

  Neolacak canım düne kadar abimdin, bugünden sonra da kardeşim oluverirsin. tek kusurun bu olsun. bunca yaptıklarının arasında kaybolur gider. bende bişey zannettim bana enson cevabını okuyunca. ne kusuru işledin diye sormaya çekindim valla  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo_17 -- 23 Nisan 2012; 23:22:39 >
  _____________________________
 • Yarbay
  2102 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: apollo_17

  @Nomadcry

  Neolacak canım düne kadar abimdin, bugünden sonra da kardeşim oluverirsin. tek kusurun bu olsun. bende bişey zannettim bana enson cevabını okuyunca. ne kusuru işledin diye sormaya çekindim valla

  |
  |
  _____________________________
  İmzam kural dışıymış! Böyle kalsın sevdim ben bunu. || Uymamız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız. Çekinmeyin tıklayın.
 • Emekli Yönetici
  8633 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: vlkn9303

  quote:

  Orijinalden alıntı: GsliKahraman

  Bunda özür dileyecek bişey yok..

  nasıl yok, alası var, hakkım haram olsun sana nomad. Bu yazdıklarında da samimi olduğuna inanmıyorum, anladığım kadarıyla bu yazında bir yanlış anlaşılmanın küçük bir kıvılcımdan yalan alevine dönüştüğünü anlatmaya çalışmışsın, ama öyle değil, sen sürekli yaşını üstüne basa basa söyleyip insanları ezdin, sana öyle doluyumki 10 sayfa dolusu yazı yazabilirim. Ama yazmayacağım. Yazılımını iyi kötù kullandık zamanında, hakkım helal ama sana sinirim MAXİMUM.
  (mobilden yazıyorum hatalar olduysa affola)

  hocam abartmışsın sanki biraz yazmış özür dilemiş işte hata yapmış geçte olsa farkına varmış helal olsun 17 yaşında biri bu kadar iş yapmış
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  3981 Mesaj
  Konu Dışı'nda belli oluyordu lan 40 yaşında adam ne biçim smileyler kullanıp mesaj yazıyor diye meğer benden küçükmüşsün
  Kaç oluyor şimdi 18 lise son 17 lise üç mü? Yaşına rağmen iyi işler çıkardın aferin ben olsam apple'a yönelip app yapıp parayı kırarım ovi store a yönelip yabancılara göre app yaparım uğraşmam milletin hayır duasını alacağına geleceğine yatırım yap tabi hayır duasıda insanı çok ileri götürür fakat kendininde adım atması gerek insanın
  ilerde çok küfredersin harcadığın zamana ona göre  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Corvette_ -- 23 Nisan 2012; 23:47:25 >
  |
  |
  _____________________________
  Ölümüne Sıcak Fırsatçıyız, SF Müdavimi olmak bir hastalıktır!
 • Yüzbaşı
  708 Mesaj
  Şimdi burada öfke kusarken hak hukuk laflarıyla nağra atan arkadaşlar, kefenin bir tarafına kendi hakkınızı diğer tarafına bu arkadaşın sizin üzerinizdeki hakkını koyunda bir tartın bakalım terazi kimden tarafa dönecek.
  |
  |
  _____________________________
 • Emekli Yönetici
  3941 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: NomadCRY

  Beni seviyorsanız, size yardımım dokunduysa okuyun lütfen.

  Evet artık bunları hepinizin bilme vakti geldi. Çok geç bile kaldım. Çok geç… Söze nasıl başlayacağımı biliyorum. Açık açık herşeyi anlatacağım. Bilmiyorum bugüne kadar buralarda nasıl dolaştığımı. Daha önce defalarca kez çeşitli şekillerde ima ettim ama olmadı kimse anlamadı. Ya da anladı birşey demedi. Benim burada size elbet yardımım dokunmuştur. Elbet mesajlarımdan, konularımdan yararlanmışsınızdır. Bugüne kadar bana binlerce PM geldi, binlerce. Hepsini cevapladım Allah var yukarıda bana sorulan her mantıklı soruyu cevapladım. Bir konu açıp arkasını boş bırakmadım. Ama insanlar beni yanlış tanıdı. Yazım tarzımdan dolayı, üslubumdan dolayı büyük biriymiş gibi algılandım. Başka şeyler de var. Size tüm hikayeyi en başından anlatmam gerekiyor. Öncelikle ben 17 yaşındayım. 38 değil. Ben bu foruma şu yüzden üye oldum. Kamera almamız gerekiyordu. Bu forumu babamla beraber uzun süredir ziyaretçi olarak takip ediyorduk .En sonunda babam şuraya üye yap beni konu açalım tavsiye isteyelim dedi. İşin yanlış tarafını en başta yaptım. Babam üye oluyor diye doğum tarihine onunkini girmiştim. Babam hiçbir yerde gerçek yaşını göstermez. Yaşını biraz küçültmüştüm. İlk zamanlarda isim olarak da babamın adı yazıyordu. Neyse üye olduk, bayağı yardımcı olanlar oldu kamera konusunda. Kararımızı verdik gayet de memnun kaldık. Herkes gibi yavaştan mesaj atmaya başladım buraya. Çok şey öğreniyordum. Bir süre sonra ciddi ciddi mesaj yazmaya konular açmaya başladım. Yeterli bilgi birikimim zamanla oluşmuştu ve artık insanlara yardımcı oluyordum. Ancak ben gerçek doğum tarihimi girmemiştim hala. İsmimi değiştirmiştim keşke o sırada gerçek doğum tarihimi de girseydim.

  Benim için dönüm noktası 5800 için yaptığım Sunrise adlı CustomFirmWare (CFW=modlanmış yazılım) oldu. Hiç tahmin etmesem de bu yazılımım o kadar çok sevildi, o kadar çok ilgi gördü ki günlerdir değil aylardır DH’ın Popüler Konular listesinden düşmedi. Ne olduysa birkaç gün içinde oldu zaten. Sevdiğim saydığım bir üye profilime girmiş ve doğum tarihimi dikkate almış ve bana Emin abi diye hitap etmeye başladı. Bu anlamsız bir şekilde yayıldı bir süre sonra Sunrise konusuna giren herkes bana Emin abi diye hitap etmeye başlamıştı. Ben ilk zamanlar bir tepki vermedim. Aptal kafam, nereden bilebilirdim ki ben böyle olacağını. Bir ara Sunrise’ın güncellenmesi gerekti. Ama o zamanlar tatildeydim ve foruma girme şansım yoktu. Yapması gerekenleri ben o arkadaşa anlattım sağolsun o kadar uğraştı DH şifremi de verdim o kadar güveniyordum o abime. Gerçekten de konuyu güzel bir şekilde düzenledi istediğimden de iyi yaptı. Ancak konunun birkaç yerine içinde “ Emin abi “ geçen cümleler serpiştirdi. Bu Emin abi olayı başlarda hoşuma gitmişti. Ancak birkaç güne kalmadan rahatsızlık duymaya başladım. Doğum tarihimi gizlemiştim akabinde. Sunrise konusundan değil de başka konulardan beni hiç tanımayan insanlar, doğum tarihimi hiç görmemiş insanlar da yazım tarzım, kullandığım üslup vs. nedeniyle beni kendinden yaşça büyük olarak görüyor ve bana üstad, hocam, abi gibi sıfatlarla hitap ediyorlardı. Yazılarımı böyle yazmamın sebebi kendimi büyük göstermek falan değildi. Asla da olmadı. Ben her yerde böyleyim, diğer sanla mekanlarlarda da, arkadaşlarla da MSN’de de böyledir benim üslubum. Doğum tarihimi gizlemem bir halta yaramamıştı yazım tarzım zaten beni 30 küsür yaşında biri gibi gösteriyordu. Ama ben ne yapabilirdim ki, elimde değildi, istemesem de böyle yazıyorum ben yazılarımı.

  1.5 yıl geçti Sunrise toplam 30.000 kez indirildi. Türk forumlarında en çok indirilen ve en çok olumlu feedback alan CFW oldu. 280 küsür sayfaya ulaştı ve yüzlerce telefonun ana konusunun sayfa sayısını bile geçti. Sürekli çalındı her yerde yayınlandı millet bu CFW’yi kendi nick’iyle insanlara sundu. Tek bir şey demedim kalbime gömerim o zaman dedim.
  Hala daha , günde en az 10 PM ( soru) geliyor. İnsanlar sürekli sorular soruyorlar. Türkiye’de birbirinden farklı alanlarda en kapsamlı SSS konularını hazırlıyorum. Ve açtığım konunun sürekli takipçisi oluyorum. İnsanlar sürekli teşekkür ediyor. Daha ne isteyeyim. ( Belki bundan sonra bazıları bana beddua edecek. ) İnsanlar defalarca kez bağış teklif ettiler kabul etmedim. Bu işi para için yapsaydım versiyon başına 2560 kez toplamda 30.000 kez indirilen Sunrise sayesinde, ( her üyeden 0.99 dolar alsaydım ) şu yaşımda paçayı yırtmıştım yaşıma göre zengin bile olabilirdim. Ama yüzüm yoktu buna. Ben farklı bir kimlikle dolaşıyordum etraflarda. Gerçek kimliğimle dolaşsaydım bile asla bu işi para için yapmazdım. İnsanlara yardımcı olmak için boşu boşuna üç dört kere banlandığım zamanlar oldu. Evet ilk zamanlar babam kullanıyordu bu üyeliği ama ben burayı sevmiştim alışmıştım buralara. Onlarca kişinin hayır duasını almıştım. Belki de şu saatten sonra bana küfredenler olacak. Olsun, olabilir, bu da bana koyabilir. Yanlış yaptım bunu aylar önce söylemeliydim ama nereden bilebilirdim ben böyle olacağını. Hala daha beni tanımayan insanlar yaptığım paylaşımlar nedeniyle istemdışı bana üstad, hoca vs. diyorlar.

  Yakın zamana kadar babam benim üyeliğimle ara ara mesajlar yazmaya devam etti. Tiguan konusundaki, otomobil bölümündeki mesajlar konular ona ait. Arabayla kötü bir kaza yapmıştık o mesajların bazılarını da babam yazmıştı. Kendimi hep böyle avuttum forumda yüzlerce üye var kendini büyük gösteriyor ben göstersem nolcak diye. Zaten ara ara babam da yazıyor nolcak dedim. Çok yanlış. Yanlış yaptım. Babam kendine üyelik aldı artık benim üyeliğimden yazmıyor.

  Bu olayı ilk @ rds nick’li forumumuzun root admin’ine anlattım. Serkan abi ( @ rds ) sağolsun çok yardımcı oldu bana. Kendisi de çoğu kişinin dediği gibi hiç de sert biri değil bunu da görmüş oldum. Onun sayesinde gaza geldim. Bunu yapmak yemiyordu açıkçası.

  Bu nick’in mesajları elbet size yardımcı olmuştur. Yazdıklarımın ve yaptıklarımın elbet size bir yardımı dokunmuştur. Çok özür dilerim hepinizden. Yüzünüze bakmak için önce bir yüzümün olması gerek. Bu yaptığım yüzsüzlüktü. Burada olmaya bile hakkım yok. Herkes hata yapar ben de yaptım. Ama asla isteyerek değil. Beni affeder misiniz bilemem. Biliyorum bu mesajımdan sonra hakaret edenler de olacak. Haklısınız da. Zararın neresinden dönsem kar. Bir yıl gecikmeli de olsa bu mesajı yazdım sonunda. Bundan sonra aklınızdaki yerim değişir mi bilem. Bana abi amca diyen abilerim, amcalarımdan özür dilerim. Hakkınızı helal edin. Bunu daha önce belli iletilerde ima etmeye çalıştım ama kimse anlamadı ya da anladı yorum yapmadı. Bilemem.

  Evet 5800 için Türkiye’nin en çok indirilen CFW’sini 17 yaşındaki bir liseli yaptı. Onca soruya cevabı bu liseli verdi. Hazırlaması saatler, yerine göre günler süren SSS konularını bu velet hazırladı. Bugüne kadar toplamda 13.467 tane PM ( soru ) cevapladı. Üyeliği süresince bu kadar fazla PM cevaplayan nadir üyelerdenim sanırım. Bunların hepsini 38 yaşındaki biri değil, maalesef 17 yaşındaki bir liseli yaptı. Keşke baştan beri gerçek doğum tarihimi kullansaydım. Babamın etkisinde kalmasaydım. İnsanlar bunların hepsini şu liseli yapıyor vay be helal olsun derlerdi belki de. Daha iyi olurdu benim için. DH benim sanal ailem. Aileme istemeyerek de olsa yalan söyledim.

  Beni tanımayan birisi okuduysa bu mesajı, büyük ihtimalle ona garip gelmiştir. Ne var bu kadar abartacak diyordur. Ama öyle değil aksine az bile yazdım. Beni tanıyan halimi anlar.

  Saygılar, NomadCRY.


  Merhaba, öncelikle belirtmeliyim ki bu başlığı takip etmiyorum ve bu yazdıklarınıza tesadüfen rastladım.

  Bu yazdıklarınızı neden yazdınız, neden böyle bir patlama noktasına geldiniz bilemiyorum ve açıkçası önemli de değil. Benim asıl dikkatimi çeken 17 yaşında bir gencimizin açık yüreklilik ile yazdığı bu satırlar oldu... Kelimenin tam anlamıyla "akıl yaşta değil baştadır" atasözümüzün bu kadar canlı bir örneğine daha önce hiç rastlamadım. Ayrıca forum geçmişimde böylesine takdir edebileceğim çok fazla üye ile de karşılaşmadım. Ben 25 yaşındayım ve bu yaşıma kadar gerek üniversite çevremden gerekse şehir dışında çalışmamdan dolayı birçok insanla karşılaştım... Ama şu anda görüyorum ki 30-40 yaşında içi boş insanlar olduğu gibi sizin gibi 17-18 yaşında insan olma yolunda büyük adımlar atmış olanlar da var.

  Sözü çok uzatmama gerek yok. Bu dürüstlüğünüzden ve cesaretinizden dolayı sizi tebrik ederim. Eminim bu mesajınızı okuyacak birçok forumdaşımız sizi takdir edecektir.

  Sunmuş olduğunuz/olacağınız değerli katkılarınız için teşekkür eder, devamını dilerim.

  İyi forumlar.
  _____________________________
 • Yarbay
  4987 Mesaj
  NomadCRY bir hatayla birlikte devamını getirmenle kendine sanalda yeni bir kişilik oluşturmuşsun bu senin kendi hayatınla ilgili bizi ilgilendirmez. Bu forumdakileri paylaşımların, yardımların yaptığın işler ilgilendirir. Çok iyi işler çıkardığını görüyorum imzamdaki konu da sana ait. Açık sözlü davranışından buradan sonra yılmaman, aynı şekilde işlerine devam etmeni temenni ederim.
  Karakterin, kişiliğin ile ilgili yorum yapmak yanlış olur o yüzden bir şey demiyorum ancak dediğim gibi yaptığın işler için yorum yapabiliriz.
  |
  |
  _____________________________
  Ibanez Prestige RG1451 + Marshall Amfi

  Lenovo Y500 SLI
 • Yüzbaşı
  455 Mesaj
  hiç gerek yok insanın özeli kendisini ilgilendirir.sen bu yaşta bunları yapıyorsan sana helal olsun derim herzaman.içini rahat tut.hak yememişsin birşey yapmamışsın bunun için bukadar sıkılmana gerek yok.ama yinede açıklama yapıyorsan buda senin düzgün karakterini gösterir.
  bende senin cfw ni kullanıyorum ve çok memnunum.başarılarının devamını dilerim.
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  2102 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: GeCCCe

  Merhaba, öncelikle belirtmeliyim ki bu başlığı takip etmiyorum ve bu yazdıklarınıza tesadüfen rastladım.

  Bu yazdıklarınızı neden yazdınız, neden böyle bir patlama noktasına geldiniz bilemiyorum ve açıkçası önemli de değil. Benim asıl dikkatimi çeken 17 yaşında bir gencimizin açık yüreklilik ile yazdığı bu satırlar oldu... Kelimenin tam anlamıyla "akıl yaşta değil baştadır" atasözümüzün bu kadar canlı bir örneğine daha önce hiç rastlamadım. Ayrıca forum geçmişimde böylesine takdir edebileceğim çok fazla üye ile de karşılaşmadım. Ben 25 yaşındayım ve bu yaşıma kadar gerek üniversite çevremden gerekse şehir dışında çalışmamdan dolayı birçok insanla karşılaştım... Ama şu anda görüyorum ki 30-40 yaşında içi boş insanlar olduğu gibi sizin gibi 17-18 yaşında insan olma yolunda büyük adımlar atmış olanlar da var.

  Sözü çok uzatmama gerek yok. Bu dürüstlüğünüzden ve cesaretinizden dolayı sizi tebrik ederim. Eminim bu mesajınızı okuyacak birçok forumdaşımız sizi takdir edecektir.

  Sunmuş olduğunuz/olacağınız değerli katkılarınız için teşekkür eder, devamını dilerim.

  İyi forumlar.


  İşte gerçektende hakkıyla yazılmış bu yazının altına cevap olarak yakışabilecek bir cevap
  Telefonu aldıktan 3 gün sonra yükledim ve şimdiye kadar yaklaşık 1,5 yıldır kullandığım bu yazılım bana göre en iyisi ve bu hep böyle kalacak..  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GsliKahraman -- 24 Nisan 2012; 1:12:09 >
  |
  |
  _____________________________
  İmzam kural dışıymış! Böyle kalsın sevdim ben bunu. || Uymamız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız. Çekinmeyin tıklayın.
 • Yarbay
  3896 Mesaj
  Helal olsun kardeşim . Ama artık YGS / LYS çalışma vakti.
  |
  |
  _____________________________
  Kastamonu Üniversitesi
 • Yüzbaşı
  517 Mesaj
  Şu anda yazmak istediğim o kadar çok şey var ki, ne yazsam bilemiyorum, özelden de yazmak istemiyorum; tabi ki bu itiraftan sonra herkesin düşünceleri birbirinden farklı olacak, yani ben bunu anlayamıyorum, işin ucunu başından kaçırmışsınız sayın NomadCRY fakat böyle davranmaya devam etmiş olmanız evet insana gerçekten koyuyor. Ben bakın 22 yaşındayım, hiçbir zamanda kimseye saygımı bozmadan davranırım, bunu öğrenmiş olduğum için size olan saygım değişmicek tabi ki, fakat benim sizi ne kadar sevdiğimi, saydığımı ve yakınlığımı düşündüğümde insan kendini aşağılanmış hissediyor, benim hatırladığım kadarıyla burda evli ve çoçuklu olduğunuzdan bahsettiginizi, işinizden bahsettiğinizi hatırlıyorum, şu anda neler olduğunu anlamakta güçlük çekiyorum, belki bu yazdıklarınızda doğru değil.. Ben şu anda çok sevdiğim bir abimi kaybettim, evet geçte olsa dürüst davranmanız, bazı şeylerin farkına varmanız, insanları doğruyu anlatmanız çok güzel, eğer yazdıklarınız doğruysa ve bu yaşınızda bu işlere bu kadar el atıp bunları yapmışsanız sizi tebrik ediyorum. Umarım ilerleyen zamanlarda daha başarılı işler yaparsınız. Emin abiyi gercekten özlicem..
  |
  |
  _____________________________
  by_SER_ßy
 • Yarbay
  2270 Mesaj
  hakikaten 5800ı adam yapan kişine olursa olsun kral bence ama salla forumu otur ders çalış güzel bi yere git yeteneğini harcama
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  3896 Mesaj
  Olaya bak 5800 kullanmıyorum diye bakmıyodum konuya adam milletle uğraşa uğraşa şizofren olmuş
  |
  |
  _____________________________
  XH1|Xpro2 Graphite|16mm/1.4|23mm/2 G|35mm/2| | Flickr

  HP Omen 880 Desktop Asus Artpro Monitor | Custom Desktop:ASRock Z77 Extreme6 Intel CI7 2600K Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz MSI GTX 1080 GAMING X Corsair H100i v2 Sandisk Extreme SSD SEAGATE ST2000DM003 Corsair RM1000i Cooler Master HAF X Philips 274E5 Creative SoundBlaster Z | MSI GE60 0ND Upgrade: Samsung 850 Evo Kingston V300 | WD Mycloud 2TB | Logitech G700S

  Edifier S550 | Logitech Z906 | Samsung DA-F760 | Sennheiser Momentum 2.0 Wireless | Shure SE215 | Bang Olufsen E8
 • Yarbay
  3494 Mesaj
  Çoğu kişi belkide yaşını 38 zannettiği için sana abi diyordu. Ama ben sana yaşından değil, bilgilerinden dolayı abi dedim hep. Böylede devam edecek abi.
  _____________________________
 • Yarbay
  3462 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Mr. TahacKer

  Çoğu kişi belkide yaşını 38 zannettiği için sana abi diyordu. Ama ben sana yaşından değil, bilgilerinden dolayı abi dedim hep. Böylede devam edecek abi.

  vayyy
  |
  |
  _____________________________
HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
SEO
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.