Şimdi Ara

[10. YIL ]SUNRISE UP RTL 3D 5800V60 için C6V41 CFW (789. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.370
Cevap
30
Favori
840.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: attila24

eline sağlık dostum öncelikle.
    ama şöyle bir sorunum var unsigned dosyaları yukleyemiyorum güvenilmeyen sağlayıcıdan alınan uygulamar yuklenemz hatsı alıyorum.

rompatcherdaki yamaları aktif ettiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

tercihlerden zil seslerine girince 5 tane melodi var.ve nokia_3 yok.ha bide tercihlerden müzikleri gormuyor.Tek bu sorunlarım var.Sadece bende mi var?

Evet 5 adet zil sesi mevcut, tercihlerde "sounds" klasöründen okunuyor ;

"private\10202be9" klasörü icerisinde ;
    "101FFCD2" dosyasında "0x1 string "E:\\Music\\" kısmını "0x1 string "E:.............." müzik calarda okunmasını istediginiz yerle degistirebilirsiniz ;

yine aynı yolda "200009FE" dosyasında da "0x....... string "\\Music\\" 0" satırında Music yerine farklı bir isim yazarak degistirip repack yapmalısnız, bu satırı degistirince tercihlerde de grünecektir music dosyası ;
    "200009FE" bu dosyadaki klasör isimleri okunma olmayacak klasörleri göstermektedir. Saygılar

• Merheba arkadaşlar bir şey soracaktım. Ben açılışve kapanış resminin olmasını istemiyorum. Bunları nasıl yok edebilirim. Sadece açılış kapanış animasyonları olsun istiyorumBunları yükledim Monlightdakileri atarak ama kapanış resmi geliyor ama ses gelmiyor neden olabilir yardımcı olacak biri var mı acaba? İyi forumlar.

Bu arada CFW güzel olmuş sadece benim için şu küçük değişiklikleride yaptımmı tam süper olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSebo -- 26 Ocak 2012; 9:48:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sercrazy

quote:

Orijinalden alıntı: attila24

eline sağlık dostum öncelikle.
    ama şöyle bir sorunum var unsigned dosyaları yukleyemiyorum güvenilmeyen sağlayıcıdan alınan uygulamar yuklenemz hatsı alıyorum.

rompatcherdaki yamaları aktif ettiniz mi ?

tamam daha önce aktif etmiştim qt yuklenince deaktif olmuş eline sağlık.
  • Hocam batarya mode uygulamadın mı ? Saat 23:00 da full olarak doldurdum. Hiç kullanmadan Sabah 10:30 da 2 diş kaldı. Orjinal sürümdeyken 18 saatte 2 diş kalıyodu. Acaba rom patchersden mi yoksa efektlerden mi kaynaklanıyo ? Teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bişey sorcam.Telefonu kabloyla pc ye bağladığımda tema ilk tema oluyor.Değişmemesini nasıl sağlarız?
  • usb depolama birimi olarak bağlıyorsun ondan ilk temaya dönüyor kabloyu çıkardığın zaman düzeliyor emin ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurQ7

Arkadaşlar bişey sorcam.Telefonu kabloyla pc ye bağladığımda tema ilk tema oluyor.Değişmemesini nasıl sağlarız?

Genel bir sorun. Düzeltilemiyor sanırım.
    Ama kabloyu çıkarttığınızda eski haline dönüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ens61

Hocam batarya mode uygulamadın mı ? Saat 23:00 da full olarak doldurdum. Hiç kullanmadan Sabah 10:30 da 2 diş kaldı. Orjinal sürümdeyken 18 saatte 2 diş kalıyodu. Acaba rom patchersden mi yoksa efektlerden mi kaynaklanıyo ? Teşekkürler..

Bende de cfw yi yükledikten sonra öyle oluyor. Her seferinde yaşadım bunu.
    Bataryayı 2-3 kere full olarak doldurup bitirdikten sonra normal sürelere dönüyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byakman -- 26 Ocak 2012; 15:51:31 >
  • quote:

Arkadaşlar bişey sorcam.Telefonu kabloyla pc ye bağladığımda tema ilk tema oluyor.Değişmemesini nasıl sağlarız?

Kullandığın temayı telefon hafızasına yükleyeceksin. Hafıza kartına yüklersen pc ye bagladıgında eskiye döner.

• quote:

Orijinalden alıntı: byakman

quote:

Evet eski haline dônüyor :/

• cfw dosyalarını upload edebilecek olan var mı ? Bi de bende zaten bi cfw yüklü ek bi şey yapmam gerekiyor mu teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk_251

cfw dosyalarını upload edebilecek olan var mı ? Bi de bende zaten bi cfw yüklü ek bi şey yapmam gerekiyor mu teşekkürler

İlk sayfada dosyalar var zaten dostum.ılk sayfaya bakmak zor mu?

• quote:

Hocam batarya mode uygulamadın mı ? Saat 23:00 da full olarak doldurdum. Hiç kullanmadan Sabah 10:30 da 2 diş kaldı. Orjinal sürümdeyken 18 saatte 2 diş kalıyodu. Acaba rom patchersden mi yoksa efektlerden mi kaynaklanıyo ? Teşekkürler..

Bende efektlerin açık olması batarya süresini kısaltıyor.

Ayrıca ayarlar menüsünün açılışı efektler açıkken çok uzun sürüyor çoğu zaman efekti tam vermiyor ama yinede uzun sürüyor.
    Bence tüm menülerin açılışı yana kayarak ya da ana menüye girerkenki efekt olsun daha hızlı ve stabil çalışıyor bu efektler.

• quote:

quote:

Kullandığın temayı telefon hafızasına yükleyeceksin. Hafıza kartına yüklersen pc ye bagladıgında eskiye döner.

Tm sağolasın oldu.
  • quote:

quote:

cfw dosyalarını upload edebilecek olan var mı ? Bi de bende zaten bi cfw yüklü ek bi şey yapmam gerekiyor mu teşekkürler

Linkler bozuk
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: byakman

quote:

Evet eski haline dônüyor :/

usb depolama birimi olarak baglarsanız tabi ki eski haline döner, çünkü usb depolama birimi oldugu zaman hafıza kartını sadece pc ye okutmus oluyorsunuz, temayı da hafıza kartına yüklediginiz için tema varsayılana dönüyor, ki telefonu usb den cıkartırttıgınızda eski haline dönecektir, bu bir sorun degildir, temayı telefon hafızasına kurarsanız böle bir şey yasamazsınız..

• quote:

quote:

quote:

Linkler bozuk

4 tane alternatif link hemen bozulmuş mu ya.daha dun gece yarısı duzgundu.

• quote:

quote:

quote:

Linkler bozuk

nesi bozuk arkadaşım birinin site dandik sitesine girmiyor diğerleri sağlamm

http://uploaded.to/file/q1v5x2sd/Sunrise%20UP%202%20RTL%203D%203X4%20by%20NomadCRY.rar

http://www.mirrorcreator.com/files/DYORTUWG/Sunrise_UP_2_RTL_3D_3X4_by_NomadCRY.rar_links

http://www.mediafire.com/?o0ny1ed2gch6w3x

• hocam öncelikle teşekkürler cfw cidden çok hoş ama.
    bi kaç sorun gördüm bende kaynaklı mı? öyleyse yeniden flaş atıcam.
    1. müzik çalarda 710 şarkı var 400'den sonrası listede gözükmüyor.
    2. tema efecktleri açıkken ayarlara tıklayınca çok gec açılıyo
    3. yazı tipini büyük yapınca 4*4 menü yerine 2* aşağı doğru sayamadım :)
    cevabınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizhanq -- 26 Ocak 2012; 19:33:34 >
  • 
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.