Şimdi Ara

5 YIL GEÇTİ UNUTAMADIM (SS'li)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
10
Cevap
1
Favori
333
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 5 YIL GEÇTİ UNUTAMADIM (SS'li)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    80 Mesaj
    Kız beyler güzelmi güzel Allahı var yani.Bende idare ederim.Yani 4 yıl ben mallık yaptım platonik olarak sevdim şuanda halada öyleyim ama bu sene mart ayında ona yazdım uzun uzun konuşmuştuk.Şimdi herkes dalları hazırlasın yakıyoruz

yani abi çok sevdim yazıştık bayağı çıkarmadı 4 sene geçmiştu bu yıl 5 e giricez ben onun hasretiyle çürüyorum.Anlatılmaz beyler.Ben hayatımda bir kızı sevdim oda bu kız başka kızlara malesef iyi olamaıyorum arkadaş oluyorum.CSB FLN DEĞİL !
    hiç sevgilim olmadı yaşım 19 ortaokulda aşık oldum ona açılamadım lise sonra açıldım.UZUN UZUN YAZIŞTIK SEN BENİM HAKKIMDA BU KADAR şeyi nerden biliyorsun dedi bende kim olduğumu iyice açııkladım ve buyrun cevap bu ;

SALAK BİR İNSANIM YANİ SEVMİCEZ SEVENİ S*** bu bir gerçektir.ÇOK EFKARLANDIM SİZE DÖKÜYORUM İÇİMİ KİMSE DİNLEMEZ BENİ.RUH HASTASI OLDUM.Her gece rüyama girere 5.seneye geçtim hala unutamadım bir sıkıntı var ki unutamıyorum çok sevdim.Yani kafa kafayaydık kızla fakat doğru zamanda hareket etmiyince kız hayliyle 4 sene geçmiş nerden hatırlasın beni dimi :(

yok abi asla bir kıza AŞIK OLMAYIN Cinsel gözlede bakmayın oda zararlı ne bilim sizi seviyorsa sahiplenin sevin.HER GECE Çok sevdiğim ustalarımdan CENGİZ KURTOĞLU, ÜMİT BESEN, MÜSLÜM GÜRSES, ARİF SUSAM fln dinliyorum.Bakmayın arada gelip trol yaparım NÖBETTE FLN zamanı böyle geçiriyorum.UMARIM İYİ BİR İNSAN ÇIKAR KARŞIMA EVLENİRİM.DURUMUM VAHİM.

UMARIM SİZ BU KADAR SEVMEZSİNİZ BELKİDE BU YÜZDEN DELİRDİM BEN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İriKıyım -- 7 Aralık 2019; 0:23:27 >

|
    |

• Çavuş
    80 Mesaj
    dedi ki ARTIK RAHATSIZ EDİLMEK İSTEMİYORUM
    bende "ETMEM ZATEN KENDİNE İYİ BAK"
    oda ssdeki şeyleri yazdı çok kötüyüm.
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

sana ne dicemi bilemedim yeter abi işin yokmu dalgaya alma beni çok deşifreyim.
    |
    |
    elektrikji kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yaşlandık abi beni bitirdi bu kız saçımda beyazlar çıktı daha yaşım 19 yani intiharda etmem ama yani böyle hayat olmaz olsun kaderede isyanım var.
    |
    |
    Moueson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

bıktım yani değmez kimseyi sevmeyin abi yıkıldı dünyam yarın cenazeye gidicem kendime gelirim.
    |
    |
    07kubi07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
emek server
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.