Şimdi Ara

5 yıl garantili Global Cam filmi yaz kampanyası 499 TL - Emr Garage Ankara (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
33
Favori
52.537
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    0312 251 22 51 arayabilirsiniz. Yoğunluktan dolayı açamıyoruz bazen kusura bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peugeot 407 multimedya uygulamamız

• Mercedes W212 multimedya ekran uygulamamız.

5 yıl garantili Global Cam filmi yaz kampanyası 499 TL - Emr Garage Ankara5 yıl garantili Global Cam filmi yaz kampanyası 499 TL - Emr Garage Ankara5 yıl garantili Global Cam filmi yaz kampanyası 499 TL - Emr Garage Ankara

• madmax50 kullanıcısına yanıt
    Sadece ön cam 70 olur mu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • martingayx kullanıcısına yanıt
    Olmaz.
    Geçen dukkaniniza geldim 299 TL olan ürün için uv koruması yok. Sadece siyah film demiştiniz. Burda da %99 uv koruması var yazmışsınız. Şehir dışından geldim öyle dediniz sonra da uv korumalı filmler 750 TL dediniz. Ben de montaj yaptirmadim öyle deyince.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yasincalis kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yanlış bilgi veren arkadaş adına özür dilerim. Global filmde %99 UV koruma mevcuttur. Elimizde ölçü aleti mevcut tarafımızca test edilmiştir. UV korumasız film olmaz. Yanlış anlaşılma olmuş ya da arkadaş saçmalamış. Gerekli uyarı yapılacaktır. Kusura bakmayın.
    Hala olmaz diyor ya gelicem 10 liralık malzemeni takıcan 15 dk da 70 i cebine koyucan gidicem

• hocam globaller güneş ışığını kesiyor mu peki ? yani arabanın içini serin tutmasını da istiyorum. bir de aracın bütün camları dahil fiyat nedir ?

Güneş ışığını kesiyor tabiki. %35 olursa görüş sıkıntısı olmaz güneşte rahatsız etmez. Global stokta kalmadı. 3M FX cam filmi 500 TL'dir.
  • soldier_x kullanıcısına yanıt

baya geç gördüm kusura bakmayın.

Tabiki lumar kadar kaliteli değil ancak kalitesiz bir ürün değil şuan için memnunum

• Merhaba. Arka camdan filmler söküldüğü zaman resistansa zarar geliyor mu? Aklımı bu olay kurcalıyor. @madmax50

• husamabi H kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kalitesiz film olursa zarar gelme olasılığı yüksek. Kaliteli filmde de olasılık mevcut ama işi bilen biri sökerse zarar olasılığı bizim istatistiklerde %5 civarında. Bu konuda garanti veremiyoruz.
  • Merhaba cam 5 cam cam filmi yaptıracağım fiyat görede ön cam eklenemeyi düşünüyorum global marka stok tükenmiş sanırım. Yakın fiyatta sanırım stokta 3m fx serisi var ön cam ve 5 cam için fiyat nedir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allforfun -- 27 Temmuz 2021; 12:59:0 >
    Hocam konudaki mesajlarda biri sizi aradığında ustanızın fx kalmadığını söylemiş elinizde fx var mı yok mu ?

• Allforfun kullanıcısına yanıt
    Fx serisi stokta kalmadı.
    Araç içini serin tutmak amacımız hem de uv ışınlarından korunmak. Ayrıca dışardan araç içi görünmesi bir nebze engellensin fakat araç içinde. Dışarısı görünmesin istiyoruz. Onerdiginiz ürün 3m FX mıdır ? Bir de 500 TL bütün camların fiyatı mıdır ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Merhaba, 3M FX stoklarımızda kalmadı maalesef. Yüksek ısı koruması ve ışık geçirgenliği sayesinde en başarılı filmlerden biri olan Global ceramic 600 TL, Japon üretimi Amatersa Ceramic film 750 TL fiyatla uygulama yapıyoruz. 3M CS serisi de 700 TL'dir.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.