Şimdi Ara

5 yıl garantili Global Cam filmi yaz kampanyası 499 TL - Emr Garage Ankara

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
33
Favori
52.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yaza özel 5 yıl garantili Global marka cam filminde 650 yerine 499 TL fiyat kampanyası başlatıyoruz. 50 araçla sınırlı kampanyadan faydalanmak için 0312 251 22 51 üzerinden randevu alabilirsiniz.

Global film hakkında

Forumda bu filmle tanışmış yüzden fazla müşterimiz mevcut. 5 yıl garanti veriyoruz. 10 yıldan fazladır kullandığımız, Fiyat/Performans oranı piyasadaki en yüksek cam filmi. %99 UV korumalı kalitesini ispat etmiş bir film.

Standart otomobil 5 cam için 499 TL fiyat geçerlidir.
    Stok:41

3M bayisi olarak diğer film fiyatlarımız
    Global 499 TL
    Global Ceramic 800 TL
    3M FX 750 TL
    3M CS 1200 TL
    Ceramic pro 1300 TL
    Amateras Ceramic 1500 TL
    Ön görüş camı Amateras Ceramic AIR %70 1100 TL
    Ön görüş camı Amateras Ceramic AIR %80 1400 TL

Oraguard PVC tam boy kaput filmi 700 TL
    Oraguard kaput+2 çamurluk PVC 1300 TL
    Myway PPF kaput filmi 130 micron 1100 TL
    Myway PPF kaput+2 çamurluk 1900 TL

5 yıl garantili Global Cam filmi yaz kampanyası 499 TL - Emr Garage Ankara

Emr Garage Ankara
    0 (312) 251 22 51

Acity Avm arkası
    Erciyes iş yerleri 187. cadde no:117

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 19 Ekim 2022; 11:53:4 >

• Geçen gittim araca takacağım cam filminin koyuluğu hakkında bir fikir oluşturmak için. Araçtaki mevcut film çok karanlık olduğu için ustaya iki dk araca bakıp kaç numara olduğunu söylemesini rica ettim. Ona göre kafamda bir numara belirleyecektim. Ama bunun için bile randevu almak gerekiyormuş.

Neyse ki piyasada başka satıcılar var da böyle bir şey için randevuya gerek kalmadı:)

Daha sonra gittiğim yer randevusuz gerekli izahatı yaptılar hatta 3 tane de örnek film verdiler.

Ben böyle bir deneyim yaşadım.

• hocam cam filmi uygulanırken camlar sökülüyor mu yoksa sökülmeden mi yapılıyor?

bu işi bilen bir arkadaş söylemişti, camlar sökülmeden yapılırsa kısa sürede cam açma kapama nedeniyle sorun çıkıyormuş,

• Tırreklere müjde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdemirci kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir parça sökülmeden yapıyoruz. Sökmeye gerek yok hiçbir şekilde sorun olmaz. İşçilik gerektiren bir iş ama uzman biri sorunsuz sökmeden filmi uygular.
  • 3 yıl önce aracıma emr den film yaptırmıştım. En küçük solma açılma problemi yok heryeri homojen aynı renkte halen. İscilik problemi sebebiyle içinde toz kalmıştı sorunsuz değiştirdiler. İlgililer işlerinin arkasındadırlar. Yeni araç alabilirsem yine uğrayacağım.

• Boya koruma kampanyası da yapsanız aynı anda güzel olur. İsteyen istediğini yaptırır böylelikle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • slickman S kullanıcısına yanıt
    Boya koruma yapmıyoruz yapmayacağız artık efendim. Benzin köpükleri çok kalitesiz. Birkaç yıkama sonrası ortada kaplama kalmıyor. İnsanlar boya koruma deyince büyük beklentiye giriyor. Taş çarpması çizikten vs. koruyacak sanıyor derken biz zarar görüyoruz. Komple şeffaf kaplamada PPF ve PVC filmde zaten Türkiye'nin en iyi fiyatını sunuyoruz.

PPF ve PVC kaplamada talep olursa farklı bir kampanya daha yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 12 Ocak 2021; 11:12:41 >
  • htcrio077 H kullanıcısına yanıt

5 yıl garantili Global Cam filmi yaz kampanyası 499 TL - Emr Garage Ankara 5 yıl garantili Global Cam filmi yaz kampanyası 499 TL - Emr Garage Ankara 

• Daywalkerr kullanıcısına yanıt
    Ceza yediniz mi hiç hocam?
  • Benim araçta cam filmi var ama eskidi söküldü bazı yerleri. Onu sökmek için de ayrıca ücret alıyor musunuz?

• Farklı illerde şubeniz/garanti verebileceğiniz çalışma ortaklarınız mevcut mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Ceza yediniz mi hiç hocam?

Ben %50 yapmıştım en açık renk. Daha açığı olsa onu da tercih ederdim sadece içeri işi girmesini istemiyorum. Bu sebeple de kimsenin dikkatini çekmedi sanırım çevirmelerde hiç bahsi geçmedi filmin bugune kadar

• DreamSs kullanıcısına yanıt
    Eski film camda kalıntı bırakıyorsa işçiliğe göre 50 100 lira arası ücret alıyoruz. Ücretsiz sokuyoruz normalde

• İstanbul da olsa keşke, fiyat çok eyi

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok sadece Ankaradayız.
  • Arka ön yanlar hepsi 200 se gelelim
  • martingayx kullanıcısına yanıt
    4 kapı ve arka bagaj camı dahil 5 cam fiyatıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemirci

hocam cam filmi uygulanırken camlar sökülüyor mu yoksa sökülmeden mi yapılıyor?

bu işi bilen bir arkadaş söylemişti, camlar sökülmeden yapılırsa kısa sürede cam açma kapama nedeniyle sorun çıkıyormuş,

Yok öyle bir şey. Cami sokerse yaptırmam orta zaten. Uygulamadan dolayı sorun olabilir belki ileride.

• Kargo ile gönderiyor musunuz? Kendimiz uygulasak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyalı gönderemeyiz maalesef. Filmin ücreti 150 TL'dir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.