Şimdi Ara

5 Yaşındaki kıza içki içirmek doğrumu.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
3.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kadın sizin gibi arap sevici, her fırsatta bu ülkenin en değerli şahsiyetini karalamaya çalışan bir toplumun geleceğini bilemezdi, o dönemde o kadın bira dediğinde herkes neyin ne olduğunu çok net anlıyordu. Farkettiysen sunucu hiç şaşırmayıp devam ediyor, gerçi sizde farketme duyusu yokki.

Olm gerçekten asıl siz neyin kafası, nasıl bir kafadasınız? Ülkenin şu anki durumunu göremiyor musunuz. Şu düşünce yapısı hepimizi etkiliyor. Hayatında hiç bir konu için uzun bir araştırma yaptın mı? Kitap okudun mu? Bunların cevabını kendine ver, hayatına ona göre devam et.
  • işte o günlerin devamı bugünlerde ramazan davulundan nefret etme, ezan sesinden rahatsız olma olarak devam ediyor.
    Bu olay medeni avrupa insanı olma adına atılan adımlardır. Özellikle askeriyede yaygın bir eğitim vardır bu konuda. Binde 999'u köylerden gelip askeri öğretim alan subay astsubay ailelerinde ansiklopedi gibi
    12 kişilik resmi yemek masası nasıl hazırlanır
    Bir davet nasıl verilir
    Davette nasıl giyilir
    Eş dansa nasıl kaldırılır
    Yemek öncesi aperatifler
    Yemek sonrası alkoller (likör vs)

VB
    gibi şeyler dağdan gelmiş şehire yerleşmiş asker ailelerine dağıtılan kitaplarla öğretilirdi.

Bunun adı medeniyetti. Özellikle subay ailelerinde toplumun üst sınıfı bir sosyete olarak bayrak gibi taşınırdı.

Ama işte dönemin içinde bulunduğu gericilik denen oluşuma karşı yargılar ile birikmişti.

Mesela bu gün insanlar sigara içmeyenler dışlanıyor derken o dönemde Askeriye de sigara bira çok sıradan şeylerdi. Hatta askeriyenin Silahlı Kuvvetler marka sigarası olurdu bu sigarayı içen kendini elit sayardı.

İşte o kültürden gelenler için aslında bira hala su niyetine içilebilecek serinletici bir içkidir. Bunun için de Almanya'da sabahları dahil günün her saati tüketilen bira legalliğinden bahsederler.

Aslında ince bir çizgi var ve o ince çizgi önemli ama özellikle bu forumda o çizgiyi konuşmak komikliktir,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 23 Mayıs 2020; 14:37:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -TheDifference-

Kadın sizin gibi arap sevici, her fırsatta bu ülkenin en değerli şahsiyetini karalamaya çalışan bir toplumun geleceğini bilemezdi, o dönemde o kadın bira dediğinde herkes neyin ne olduğunu çok net anlıyordu. Farkettiysen sunucu hiç şaşırmayıp devam ediyor, gerçi sizde farketme duyusu yokki.

Olm gerçekten asıl siz neyin kafası, nasıl bir kafadasınız? Ülkenin şu anki durumunu göremiyor musunuz. Şu düşünce yapısı hepimizi etkiliyor. Hayatında hiç bir konu için uzun bir araştırma yaptın mı? Kitap okudun mu? Bunların cevabını kendine ver, hayatına ona göre devam et.
    1. Kadin bizim gibi arab sevici mi? (Biz) Ulku Adatepe arap sevici yani. Ben de arap seviciyim bu arada hmm.
    2.sunucu ne yapcakti acaba? Koca bir aboooow mu deseydi. Komiksin.
    3.kendime soruyorum; hayatimda kitap okudum mu? Cavap veriyorum: evet.Hic uzun uzun arastir ma yaptim mi? Ona da evet.
    4."Olm gerçekten asıl siz neyin kafası, nasıl bir kafadasınız?" Soyle bir cumle kuran organizma gelmis bana. Arastirma yaptim mi? Kitap okudum mu diye sorular sormami istiyor. Gercekten ilginc.1. Agizdan duyduguma degil de , kendi uydurdugun hurafeye inan mami soyluyosun bana. Tabi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DooD_Rox -- 23 Mayıs 2020; 15:51:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 88mph

Lan her bira alkollü mü? Kök birası nedir biliyor musun? Senin o olmayan mantığın limitli beyninle her şurupta tıbbi ilaç demektir. Akçaağaç şurubu, karadut şurubu falan ilaç de mi? :D Her soda da maden sodası, çamaşır sodası da dahil. Ayrıca dedelerine sordun mu? Su nasılmış?
    Senin dedelerine sordum suyun nasil oldugunu. Cevap soylerdim ama ban yemek istemiyorum . LAN.

• quote:

Orijinalden alıntı: root

Her Atatürk düşmanı vatan hainidir.
    Bloklarken bloklama nedenine ne yazacağımı tahmin et. 2 kelime 12 harf.

• quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

Ula içirse nolur içirmese nolur o bira olsa ne olur konyak olsa ne olur burdan nereye varıcaksınız kardeşim burası teknoloji forumu burdaki çoğu kişinin kafa çalışıyor burdan yola çıkıp CHP içki yakıştırması yapıp AKP ye oymu çıkarmaya çalışıyonuz
    Ama şöyle düşün burası böyleyse Tomarzanın köyündeki kahvede dönen muhabbet nasıldır. Ben düşünemedim.

• Vay arkadaş Atatürk'e dil uzatacak bula bula bunu mu buldunuz. Malt birası çocuklar 2 yaşından itibaren 5 yaşına kadar içirilir anne sütü yerine de kullanılır
  • Videonun altında yorum yapan terorist ak fanboylara bi ben mi takıldım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 23 Mayıs 2020; 17:46:24 >
  • Cahil diyince kızıyorlar

Bi iddia atıyorsunuz bari ne nedir ne değildir biraz araştırın da öyle atın. Gerçi kendileri söyleyip kendileri inandıkları için çokta şaşırmamak gerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Küçük yaşta çocuklara alkol verilmesi doğru bir hareket değildir. Burada eğer vukuğu bulan olay buysa şayet rezilliktir net.
    Lakin onun bira değil de yine o fabrikada üretilen malt hülasası olduğu söylenmekte. Ne olduğunu net olarak bilmeden kafadan keyfe göre bir şey demek de doğru olmaz.

• 5 yaşında bir cocuğa alkol verilmez verilmemeli atatürk düşmanlığı bağlamında görüş bildirenlere cevaben, hacı hoca imam takımının şeriat hükümler ile verdiği fetvalarınıda hayatımın hiç bir döneminde referans almış değilim en kral içen hatta alkolik reddesine dayanmış içicilerin dahi 5 yaşında cocuğa alkol verilmesini doğru bulmasını beklemeyin
    her şeyin bir yaşı var bakın avrupada mı amerikadamı tam bilmiyorum alkol kullanımı 18 değil 21 yaş getirlmiş kullanım sınırı koymuştur ordan azcık beyin jimmantiği bile yapılabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @DooD_Rox

Evet senin dedelerini suya fırlattıktan sonra malumat edinmiştir benimkiler
  • Bir de şok olacaksınız diye yazmış videoyu hazırlayan... Neyse şimdi ban yemeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: root

Her Atatürk düşmanı vatan hainidir.
    Bloklarken bloklama nedenine ne yazacağımı tahmin et. 2 kelime 12 harf.
    Bende hep oyle yaziyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.