Şimdi Ara

5 TL'ye Süper Paket Kampanyası (24 ay Uydu - 1 TL) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
962
Cevap
19
Favori
93.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ttnet üyesiyim. Faturaya ek 5 tl ile almak mümkün değil mi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denizkent D kullanıcısına yanıt
    bende ailece tarifesindeyim. sadece 1 numara referans oluyor 5 tlye ücretlendirildi.
  • 2. referans numarası için nasıl taahhüt yapılacak
  • yeni numara nasıl ekleniyor
  • Arkadaşlar ben farklı bir durumu tartışmak istiyorum. Malumunuz çoğumuz taahhütlü mobil hat kullanıyoruz. Mesela benim eşimin 1 yıllık taahhüdü 1,5 ay sonra bitiyor. Geçen yıl taahhüt bitimine 10 gün kala arayıp 1 yıl daha taahhüt verirseniz indiriminize devam edeceğiz dediler. Kabul ettik. Şimdi bu kampanya ya başvuru yapınca nasıl olsa 2 yıl zorunlu bizde deyip mobil hat indirim kampanyası uygulamayacaklarmı? Bu durum kafamı karıştırıyor. İki hat için kampanyaya katılınca toplamda fiyat olarak bir cazibesi kalmıyor.
    Böyle bir durum ile karşılaşan oldumu? Bilgi verirseniz memnun olurum.
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    Az once reklamini gordum ayda 5 liraya sampiyonlar ligi diyor. Sanirim bunun uzerine onumuzdeki sene yayinlamak zorundalar.

• 2 ad erişilebilir 4 gb tarifem var adıma kayıtlı bu tarifelerde taahhüt yok kampanyadan faydalanabilir miyim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DivingDeep kullanıcısına yanıt
    Umarım ama hiç zorunda olduklarını sanmıyorum, yasal olarakta. Zaten hep "içerikte değişiklik yampa hakkı saklıdır" türü şeyler yazar sözleşmede.
  • Jovi kullanıcısına yanıt
    Taahhütsüz hatlar olmuyor diye biliyorum
  • Taahhütsüz hatlarda alabilir. Kullandığınız tarife önemli. 2 yıl içinde hattınızdan çıkmamanız da gerekiyor. Destek isteyenlere yardımcı olabilirim.
  • musa25 M kullanıcısına yanıt
    Mobil hat taahhüdünüz de indirim yapmama gibi bir durum söz konusu olamaz. Güncel olarak size hangi tarifeyi sunuyorlarsa yine onu sunacaklar. Tivibuyla ilişki kurmazlar merak etmeyin.
  • peyzaaj P kullanıcısına yanıt
    Eğer daha önce aldıysanız herhangi bir bayiden veya MH'den numara ekleyebilirsiniz. Henüz başvurmadıysanız bilgi verin yönlendirme yapabiliriz.
  • Hellori Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Sizde hattınızı taşırsanız aylık 1 TL'ye alabilirsiniz. Yine de PM'le hatırlatırsanız gün içinde sistemden kontrol eder size bilgi veririm.
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    1 kişi sadece 1 kez referans olabilir. Bir daha referans olamaz maalesef.
  • Bugün bende sözleşme imzaladım. 1. Grup ve 3. Grup referanslarla 1 TL ye geldi. Kutuyu hemen verdiler siz kurun boşuna para vermeyin dediler. Kurulum dediğimde uyduyu açtığınızda 4 kere okey tuşuna basmak. Şuan için herşey güzel.

• kampanyadan yararlanırken biribirleriyle irtibat kuruyorlar ama , 2 hata referans gösterdik diyelim biri kendimizin biri eşimizin taahhütleri illa dolacak 2 sene içinde taahhüt bitiminde 25 tl ödüyordunuz indirimli geçen sefer bu sefer 35 tl diye 12 ay 10 tl zam yapmasınlar ? bunu yapmayacaklarına dair açıklama yok ki avea da başıma bu daha önce geldi bu tarifeyi kaldırdık dediler yeni seçenekler bunlar dediler eski tarifemle çok fark vardı avea zaten başka operatöre geçeceğim diyence indirim yapıyor bu hakkımızı yedirmeyelim ?
  • serquat kullanıcısına yanıt
    tarife değiştirdiğinizde geçtiğiniz grup hangisi ise o ücret tarifesinden yaralanırsınız. mesela 3. grup referansım tarife değiştirip 1. gruba geçerse 9 tl ödeyeceğim.
  • MH aradım, 1.grupda paketiniz var diyo. aylık 9 TL değil, 9 TL indirim alırsınız diyo anlamadım bişey :)
  • Burak hocam ve bilen diğer arkadaşlarım. sülalede telekom kullanan kişi kalmadı neredeyse . bende telekom fiber internet var sadece, mobil olarak birtek dayımda polis hattı var 3 tane (mega paketti sanırım en dolusu). şimdi ben bu numaralardan kaç tanesini referans gösterebilirim, kaç lira aylık öderim?

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Numaraları özelden yaz hemen kontrol edip doniyim kardesim

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.