Şimdi Ara

5 TL'ye Süper Paket Kampanyası (24 ay Uydu - 1 TL) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
961
Cevap
19
Favori
93.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olur tabi şu an işteyim akşam atarım yalnız filboxun humax kutusunu gördüyseniz yabancılık çekmezsiniz çünkü filboxun dağıttığı humax kutuyla aynı model görüntü kalitesi olarak vestelin cihazını kullanmadığım için kıyas yapamayacağım fakat humax marka olarak bi adım öndeymiş gibi hissediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hermogenes

Olur tabi şu an işteyim akşam atarım yalnız filboxun humax kutusunu gördüyseniz yabancılık çekmezsiniz çünkü filboxun dağıttığı humax kutuyla aynı model görüntü kalitesi olarak vestelin cihazını kullanmadığım için kıyas yapamayacağım fakat humax marka olarak bi adım öndeymiş gibi hissediyorum

Bence de Humax Vestelden her türlü iyidir.. Bekliyoruz fotoğraflarınızı.

Bu arada cevap verirken üst köşeden alıntı butonuna tıklarsanız cevap verdiğinizde haberim olur..

• arkadaşlar selam bende bugün 9 tl karşılığında tivibu abonesi oldum yanlız kanal silme seçeneği yok mu ben mi bulamadım? valla cihazı hiç beğenmedim bir kanal arama seçeneği dahi yok. bugün aldım iptal etmem dahilinde bir ücret ödeniyor mu? müşteri hizmetleri iptal birimi 49 lira dedi de iptal etmemem için mi acaba? birazda şampiyonlar ligininin beinsports a kayması etkili oldu ama ondan öte verdikleri cihaz gerçekten yoruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kloveangel -- 14 Şubat 2018; 21:40:42 >
  • Psg real madrid maçını kiralayan varmı tivibu go
  • tivibu süper paketi aldım tivibu go şifresini nasıl alabilirim

• kloveangel kullanıcısına yanıt
    kanal silme yok.favori listesi oluşturuyorsunuz

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Diğer mod tuşu ile kanallar ayarlandığında silme-sıralama mevcut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tivibu düşünüyorum arkadaşlar yalnız tivibu ev ile tivibu uydu arasında görüntü kalitesi olarak fark var mıdır. Ayrıca tivibu ev i 39 liranın altında alma imkanımız var mı

• sizin cihaz humax mı?

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Vestel

• Verilen pdf listede Prime 10 GB tanış paketi yok bu paket 1. gruba giriyor sanırım 10 gb prime 3. grup oluyor çok saçma neden acaba
  • Beyler müşteri hizmetleri üzerinden başvuru için numara biraktim bayilerde bitmiş cihaz biz göndeririz 60 tl istiyorlar ne kadar doğru hiç bayi bakmadim

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

Olur tabi şu an işteyim akşam atarım yalnız filboxun humax kutusunu gördüyseniz yabancılık çekmezsiniz çünkü filboxun dağıttığı humax kutuyla aynı model görüntü kalitesi olarak vestelin cihazını kullanmadığım için kıyas yapamayacağım fakat humax marka olarak bi adım öndeymiş gibi hissediyorum

Bu arada cevap verirken üst köşeden alıntı butonuna tıklarsanız cevap verdiğinizde haberim olur..

• arkadaşlar kusura bakmayın fotolar yan çıkmış mobilde sorun var galiba bir türlü olmadı humaxın görüntü kalitesi gerçekten hoşuma gitti arayüz de pratik sade yapılmış şu ana kadar herhangi bir takılma ya da sorun yok değiştirme imkanı olan vestel kutunun yerine tercih edebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hermogenes -- 15 Şubat 2018; 10:31:51 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

Teşekkürler hocam gerçekten güzel görünüyor arayüz çok şık. Vestel fena değil ama arayüzü biraz külüstür gibi. Vestel cihazlarda olduğu gibi bunda da diğer mod var mı acaba?

• zero fear kullanıcısına yanıt
    diğer mod tuşu kumanda üzerinde yok vestel cihazı kullanmadığım için ne işe yaradığını da bilmiyorum açıkçası

• quote:

diğer mod tuşu kumanda üzerinde yok vestel cihazı kullanmadığım için ne işe yaradığını da bilmiyorum açıkçası

Diğer modda Tivibu da olmayan kanalları ekleyebiliyoruz hocam. Belki bunda diğer moda gerek kalmadan ekleniyordur..

• Bnde diğer mod da bu modda hiç servis bulunamadı yazıyor. İnternet mi olması lazım?

• kloveangel kullanıcısına yanıt
    Diğer modda iken menü-kurulum-manuel kurulum yapıp kanal araması yapın. Network aramasını da açıp öyle arayın. Tüm kanallar gelir. İsteğinize göre sıralama silme yaparsınız arama bitince

• diğer moda nasıl giriliyor? mod tuşuna basınca: bu modda hiç servis bulunamadı yazıyor

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.