Şimdi Ara

5 TL'ye Süper Paket Kampanyası (24 ay Uydu - 1 TL) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
962
Cevap
19
Favori
93.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tivibu uydu kumandasınin, tivibu tuşuna bastığımda aşağıdaki görüntü çıkıyor. Peki nerde kirala izle, geri al izle vs. kismı?

Sizdede aynı görüntümü?

5 TL'ye Süper Paket Kampanyası (24 ay Uydu - 1 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÖKHANK -- 22 Temmuz 2017; 19:13:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım sizlere cepte kullandığıniz tarifelere geçirme yapmazlar. neticede referans verdiniz. adamların size sunacağı tarifeyi ve fiyatı seçmek zorunda kalacak siniz, bence bu kampanyanin amacı bu. Adam normalde 39 lira diyo referanssiz. kimse kimseye bedava bisi vermez.

• indirim için abonelik başlangıcında iletişim izni isteniyor. bu izin sonradan iptal edilebiliyor mu?

• Net bi cevabini bulamadigim sorum var.Mesela etrafimda 10 tane faturali tt var.10undan birden referans alabilirmiyim?Boylece 8 i iptal etse bile 2 yillik sure zarfinda sorun yasamam.Yoksa 30 gun icinde ekleme yapabilirsiniz denilen yerde atiyorum 3.cu referansi atinca ilk 2 sinden biri dusuyor mu ? Deneyen var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: batari2521

umarım sizlere cepte kullandığıniz tarifelere geçirme yapmazlar. neticede referans verdiniz. adamların size sunacağı tarifeyi ve fiyatı seçmek zorunda kalacak siniz, bence bu kampanyanin amacı bu. Adam normalde 39 lira diyo referanssiz. kimse kimseye bedava bisi vermez.

Kullandığım tarife 29 tl. Taahhütsüz fiyatı 39. 12 ay sonra da 29 tl den daha ucuz teklif sunar Türk Telekom. Siz gidin digityrke 100 tl bayılın. Sürekli bi Telekom karalama çabası. Yok çekmiyormuş da bilmem ne. Özellikle 4.5 g geldikten sonra internet hızı diğerlerinden çok iyi.

İkinci sene referanssız 39 a kullansak bile ilk yıl 1 tl kullanınca ortalama 20 e gelir. 1000 dk 8 gb interneti 29 a veriyor adamlar. Türkcel kazığı takardı. Aylık ortalama 20 tl bile çok iyi fiyat. İki paket sigara parası. İçkimiz sigaramız Yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C42498A97 -- 23 Temmuz 2017; 9:44:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kampanya dahilinde, Tivibu Uydu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket 12 ay hediye edilecektir.

http://www.tivibu.com.tr/kampanyadetay/tivibu-mobil-indirim-kampanyasi

3 aydan 12 aya çıkmış hediye

• Güzel haber

• Bu tivibuda digiturkdeki gibi faturamizi ve abone bilgilerimzi gorebilecegimiz biyer yokmu? Yoksa benmi bulamadim? Varsa yardimci olurmusunuz.

• Fatura detayları email olarak geliyor bana ben oradan bakıyorum

• dostum sen 29 liralık pakete 2.bir hat gösterip 1 liradan mi kullanıyorsun tivıbu yu. eğer öyle ise birşey demiyorum. benim hattım 12 gb +2 gb hediye internet 1000 sms 1000 dk aylık 50 lira .bu fiyat yüzde 20 indirim uygulanmış hali. 2 yıldır prime. tivıbu bana diyebilir indirim yok yeni fiyat 70 lira diye. ayrıca Digiturk ile niye kıyas yapayım. lig maçı izleyecek olan zaten mecbur onu alacak.başka şansı yok. 100 lira da dese alır 150 lira da dese alır.izlemek isteyen alır. neticede lig şuan Digiturkte, tivıbu da deil. Digiturk konusu buranın yeri deil.

ayrıca ikinci sene referanssiz 39 a kullanırım diye bişi yok.referans iptal olursa hem 39 gelir fatura hemde taahhüt bozmuş olursun. buda demek 38×12= 456 tl ayrıca 2. yıl için her ay 39 tl fatura gelir. sonra Digiturku aramayasin :) 200 liraya kadar taahhüt bozma bedelini öder belki.neyse bunlar senaryo tabi.

arkadaşlar bu kampanya hemen hemen 2 ay oldu diye biliyorum. bu 2 ay içinde telefon hattınin taahhütu bitip yeni teklif alan oldumu?

• batari2521 B kullanıcısına yanıt
    Evet 2. Hat gösterip 1 tl kullanıyorum. Bir sene sonra diğer hat başka operatöre geçti diyelim. Ben tek referans ile devam etmiş olacağım ve kalan faturalarım 12 tl gelecek. 38*12 diye bişey Yok. Geriye dönük indirim geri alınmıyor. Kalan aylar tek referans varsa onun indirim grubu neyse onunla devam. O da 15 ay sonra başka operatöre geçti diyelim o zaman kalan 9 ay 39 gelir. Referans iptali ile Tivibu taahhüt bozma farklı şeyler. Tivibu taahhüdü bozmadıysanız geriye dönük ceza veya indirim alınmaz geri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C42498A97 -- 24 Temmuz 2017; 8:11:6 >
  • dostum seni anladım ama sen niye tek hat referanstan çıkış senaryosu kuruyorsun. benim demek istediğim adamlar hattın taahhütu bitince sana pahalı bir tarife sunar, bu pahalı tarifeyi sen kabul etmedin diyelim.kaldın tivıbu da tek hatlı referans. tamam bunu da anladım.ama şunu söylemek istiyorum. bunu bir hattına yapan diğer hattada yapar. sonra sende bu 2.hattına sunulan tarifeyi pahalı bulursun. ya iptal edersin ya kabul. iptal edersen benim yukarıda söylediğim rakamlar çıkar ortaya. kabul edersen ise eski tarifede 30 liraya kullandığın paketi bu sefer 45.50 liraya kullanırsın. bunu anlatmak istedim. yanılıyor muyum? yoksa tek hat iptal edince elbette senin dediğin gibi rakamlar çıkar ortaya. ama zaten şöyle bişi var.bir hatta bunu yapan diğer tek kalan referans hattına taahhüt sonunda neler yapar neler.

• arkadaşlar 2 tane turk telekom numarasıyla bu uydu super paketi kaça alırız ?

1. Mobil Tarife Grubu 2.mobil tarife grubu nedir biz hangisindeyiz nasıl öğrenebiliriz ?

kurulum 60 aktivasyon 30 tl dışında bir ücret alıyorlar mı ?

pttcel de kampanyaya dahil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pistachios

quote:

umarım sizlere cepte kullandığıniz tarifelere geçirme yapmazlar. neticede referans verdiniz. adamların size sunacağı tarifeyi ve fiyatı seçmek zorunda kalacak siniz, bence bu kampanyanin amacı bu. Adam normalde 39 lira diyo referanssiz. kimse kimseye bedava bisi vermez.

Kullandığım tarife 29 tl. Taahhütsüz fiyatı 39. 12 ay sonra da 29 tl den daha ucuz teklif sunar Türk Telekom. Siz gidin digityrke 100 tl bayılın. Sürekli bi Telekom karalama çabası. Yok çekmiyormuş da bilmem ne. Özellikle 4.5 g geldikten sonra internet hızı diğerlerinden çok iyi.

İkinci sene referanssız 39 a kullansak bile ilk yıl 1 tl kullanınca ortalama 20 e gelir. 1000 dk 8 gb interneti 29 a veriyor adamlar. Türkcel kazığı takardı. Aylık ortalama 20 tl bile çok iyi fiyat. İki paket sigara parası. İçkimiz sigaramız Yok.

iyide sineması leş, dizisi leş, kanal dizilimi leş bir platforma 10 tl fazla bile, beeelki spor içinn.

10 tl fazla veririm dsmart digiturk paketini alırım en azından kaliteli birşeyler izlerim

dsmart 20 digiturk 20 tivibu 10 tl iken tivibu alınmaz.

üyeyim 3ünede ama tivibuanca maçtan maça açarım.leş bence 5 para etmez bir platform.

misal kanal listesinde kon tv var, kon tv ne be kardeşim komedi resmen.

• quote:

Kampanya dahilinde, Tivibu Uydu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket 12 ay hediye edilecektir.

http://www.tivibu.com.tr/kampanyadetay/tivibu-mobil-indirim-kampanyasi

3 aydan 12 aya çıkmış hediye

Nat geo kanalı ve Discovery yok tivibu go'da. Saçmalık, wild ve people kanalları var (Nat geo ardılları).

• batari2521 B kullanıcısına yanıt
    İptalde sizin dediğiniz rakamlar çıkmaz. Geriye dönük indirimleri geri alma Yok. Şu anda taahütsüz 39 tl taahhütlü 29 tl olan telefon tarifemi 50 tl yapmaz Türk Telekom. Daha önce de Avea iken faturalı kullandım hep bi indirim sundular. Hatta bir sene sonra fiyat ne olacak diye sordum mutlaka daha uygun bi teklifimiz olur dedi müşt. Hiz. Bu konuda benim Telekom'a güvenirim. Sevmem etmem o başka mesele ama bu konularda diğerlerinden daha bonkör.

• sesenyoung kullanıcısına yanıt
    kamu yararı yapalım biraz :;) dostum bazı türk telekom bayileri var kurulumu kendi yapar, bazıları var kurulumunu servis yapar, senin yapman gereken tivibu sitesine girip bu kampanyanın üzerini tıkla ve alt bölümde kurulum hizmeti yazan yeri tıkla orada self kurulum yapan bayilerin listesi var, orada sana yakın yeri seçmen halinde kurulum ücreti ödemezsin, bayiden kurulup cihazlar eline verilir. ayrıca hiç bir şekilde aktivasyon ücreti ödenmez.
    diğer soruna gelecek olursak. bayiye git tarifeni söyle sistemden baksın . kaç kuruş olacağını söylerler. önceden hangi paketin ne kadar indirim alacağı sitede yazılı idi, şimdi bulamadım. neyse bayiden al en sağlıklısı bu
  • sesenyoung kullanıcısına yanıt
    TARIFEGRUP yazıp 5555 e gönderin hangi grupta olduğunuz bilgisi gelir. Ücretsiz msj.

Self kurulum istiyorum derseniz 60 tl ödemezsiniz. 30 tl de Yok

• quote:

Orijinalden alıntı: derbederxl

quote:

quote:

iyide sineması leş, dizisi leş, kanal dizilimi leş bir platforma 10 tl fazla bile, beeelki spor içinn.

10 tl fazla veririm dsmart digiturk paketini alırım en azından kaliteli birşeyler izlerim

dsmart 20 digiturk 20 tivibu 10 tl iken tivibu alınmaz.

üyeyim 3ünede ama tivibuanca maçtan maça açarım.leş bence 5 para etmez bir platform.

misal kanal listesinde kon tv var, kon tv ne be kardeşim komedi resmen.

Dsmart digitürk 20 mi? Yeni üyelikte hemde? Hangi kanalları sünüyorlar o fiyata? Bi kıyasla istersen. Hele digitürk demeyin uyduda beleş olan TRT nin hd kanallarını bile sunamayan bi platform.

Ben belgesel kanallarını izliyorum memnunum. Çocuk için de güzel kanallar var. Arada bi film denk gelir izlersem, ya da güzel bi maç denk gelir izlerim. Ayda 1 tl 5 tl 9 tl. bedava benim için. Sigaram içkim kahve kültürüm Yok. Kahveye gidip bi maça 20 tl bayılmıyorum.

Bu fiyatlara bu kadar kanal, üstelik Tivibu go hediyesi. Benim için bedava.

• derbederxl D kullanıcısına yanıt
    hocam haklısın , ama sırf bende uefa için düşünüyordum. fakat hattıma geçirme yaparlar diye üyelik yapmıyorum. yoksa 1 lira para değil ama o 1 lirayı hattan fersah fersah çıkarır , sonra seviniriz 39 yerine 1 liraya tivibu aldık diye, :) uefa önümüzdeki sezon da tivubu da ama sonraki sene ihale yapılacak, belki alır yine araplar.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.