Şimdi Ara

5 TL'ye Süper Paket Kampanyası (24 ay Uydu - 1 TL) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
962
Cevap
19
Favori
93.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evde ip tv vardı :) yan odaya iki referans verip 1₺ ye cihaz aldım iyi oldu :)
  • Tivibuda mozaiklenme yaşıyorum ve uyducu çağırıp ince ayar yaptıracam
    En sorunlu frekans hangisi.Onun üzerinden ince ayar yaptırayımda diğerleri zaten çıkar o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ask11012007

Tivibuda mozaiklenme yaşıyorum ve uyducu çağırıp ince ayar yaptıracam
    En sorunlu frekans hangisi.Onun üzerinden ince ayar yaptırayımda diğerleri zaten çıkar o zaman.

BBC earth ve esp2 sorunlu bende. Nat.geolar da hassas olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ask11012007 A kullanıcısına yanıt
    Davinci learning . Disco hd showcase frekansı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Hocam powerline adaptör gerekiyor size o zaman. Internette ararsanız çıkar.

teşekkürler bilgi için.
  • tivibu web sitesinde 411. kanalda TRT 4 K var yazıyor ama bizdeki cihazlarda yok. 4K lı cihaz farklı mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C42498A97 -- 18 Temmuz 2017; 13:56:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pistachios

tivibu web sitesinde 411. kanalda TRT 4 K var yazıyor ama bizdeki cihazlarda yok. 4K lı cihaz farklı mı

Televizyonun 4K yı desteklemiyorsa o kanalı göremezsiniz..

• Arkadaşlar mrb kafama takilan bir soru benim tv vestel 49ub8300 tv kurulumu yaparken dsmart dijiturk tivibu olarak kur seçeneği var. Ben tivibu kurdum test ettim az bir kanal çıktı. Kendi şifreli kanallari var. Şimdi tivibu üyelik alırsak ekstra kurulum için birşeyler almamiz gerekecekmi ?

• Bu uydu alıcı 4k alıcı.değil bu fiyata 4k alici kimseye vermez

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Televizyonunuza Tivibu modül takarsanız ekstra bir şey gerekmez. Yalnız modül resmi olarak satılmıyor, internetten Tivibu modül diye arayın bulursunuz.
  • Bugün türk telekomdan aradılar, referans hat ile birlikte aylık 3,5 tl teklif sundular. Tivibu süper paket için. Tüm kanallar açık zaten.

24 ay aynı fiyat, kurulum aktivasyon yok.

Kabul ettim bende , inşallah yanlış yapmamışızdır

• Beyler bizim tt faturalı hat var evde superonline kullanıyoruz tivibu aksak bunu nereye bağlıyorlar uydu yok internet e mi bağlanıyor bide kurulum falan ücreti mi

• 10 gündür gelip kuracaklar. Telekom cephesinde yıllardır değişen bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khiron

10 gündür gelip kuracaklar. Telekom cephesinde yıllardır değişen bir şey yok.

Benimde 3 gün oldu hala beklemedeyim . Müşteri hizmetlerine ulaşabilsem iptal ettireceğim.

• Ayni kanaldan 50 tane oluyor bu muhabbeti cozemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: met25

quote:

Benimde 3 gün oldu hala beklemedeyim . Müşteri hizmetlerine ulaşabilsem iptal ettireceğim.

neden self kurulum yapan bayilerden almıyorsunuz?
    hem 60tl kurulum parası ödemiyorsunuz, hem eve getirip takınca direk çalışıyor.
  • Bugün 45. gün BTK'ya da şikayet etmeme rağmen halen teknik arızamı gidermedi Tivibu. Telefonda ve internette arızalara müdahale ediyorlar ancak bir kumanda değiştiremediler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyifadami

quote:

Orijinalden alıntı: met25

quote:

neden self kurulum yapan bayilerden almıyorsunuz?
    hem 60tl kurulum parası ödemiyorsunuz, hem eve getirip takınca direk çalışıyor.

Bugün aradılar kurulum için geleceğiz dediler. Gelmeyin iptal edin dedim . Sistemde sıkıntı varmış . Banane senin sisteminden , insanları SMS ile eve bağlıyorsun sonra geleceğiz . Herkes görev ve sorumluluklarını bilecek .

• 2 gün önce başvurduğum tivibu bugün kuruldu arkadaşlar

• İyi günler, herkesin bahsettiği IP TV ne oluyor tam olarak ?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.