Şimdi Ara

5 TB kapasiteli taşınabilir disk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Seagate'in birbirinden iddialı taşınabilir disk ve depolama sürücüleri geliştiren alt markası LaCie, yepyeni ürünlerini tanıttı. Özellikle taşınabilir SSD ve 5TB kapasiteli disk dikkat çekiyor, işte detaylar. 

• Tasarım güzel.. Elması andırıyor.. Tabi ülkemizdeki fiyatını merak ediyorum.. :)

• Disk değil Drive demeniz gerekir

• 5tb diyorlar ama 4.5 olur o

• quote:

Orijinalden alıntı: Seyrim

Tasarım güzel.. Elması andırıyor.. Tabi ülkemizdeki fiyatını merak ediyorum.. :)
    Fiyatıyla da elması aratmayacak gelince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkdslr 4tryt satin aldim Ama 3.5 Trbyt cikti sordum butun dunyada boyle dediler aklinizda bulunsun

• flash teknolojisi teknoloji adına 20 yıldır hiç bir şey üretmiyor
    dahası tekrar aynı noktaya 100 kere yazınca kullanım ömrünün %90'ı bitiyor !
    taşınabilir RAM teknolojisinin gerçek anlamda geliştirilmesi lazım !
    yoksa böyle 20 yıllık teknolojileri şişirip şişirip gelmesi ilerleme sayılmaz !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 18 Ocak 2019; 10:43:35 >
  • evet sende insan değil zaten 'human' sın

• AVUÇ İÇİNE SIĞMIŞ VİDEO DA BENİM WD 1 TB KALIN KALDI VALLAHİ AMA 2 YIL ÖNCEKİ TEKNOLOJİ.
  • LaCie bozulup duran ürünleri ile kafamda yer etmiş bir marka idi. Seagate'in firması olduğundan imiş demek ki. Hiç güven vermez oldu bu firma bana nedense. Bozulan diskinden tabi de, LaCie ölen hafıza kartları da daha keyfimi kaçırdı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.