Şimdi Ara

5 tane lokmaya 8 lira para verdim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
5.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Hocam benim aldığım içi kremalı, dışında eritilmiş çikolatalı ve sanırım mevcut içeriklerden en sade olanıydı. Bu menü için 16 lira ücret ödedim. Hah, fiyat çok muydu, evet çok ama arada sırada böyle bir tatlı yemek için tekrar ziyarete gidebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hoş geldin afiyet olsun arkadaşım

Tulumba tatlısı daha güzel bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nutella, bitter çikolata veya beyaz çikolata kullanıyorlar genelde. Aslında mantıklı bir iş. Tadı da fena değil ama waffle varken tercih etmem. Sırf hamuru için bile waffle yerim lokma yerine

• ben yemedim ama tahmin ediyorum.tatlının üstüne tatlı olur mu.yemem.aşırı tatlı olur bence.fiyat ta pahalı.
  • kremalısı cok bayıyor ve cok sıcak yenmiyor biraz soğuduktan sonra gayet güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peace Sells..

Nutella, bitter çikolata veya beyaz çikolata kullanıyorlar genelde. Aslında mantıklı bir iş. Tadı da fena değil ama waffle varken tercih etmem. Sırf hamuru için bile waffle yerim lokma yerine
    Hocam dedigim gibi butun numara cikolatada ve hakikaten cok lezzetli heleki cikolata seven birisi olursa
    Vafıl da severim ama simdi bana vafıl mı ısmarlıyayım yoksa lokma mı desen ben lokma derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Hoş geldin afiyet olsun arkadaşım

Tulumba tatlısı daha güzel bence
    Hos geldin arkadasim
    Forumun gurmesi olarak tulumba tatlisiyla yeni nesil lokmalari karsilastirmana sasirdim acikcasi
    Aslinda lokmada bir nevi tulumba tatlisi gibi yapilsada yeni nesil bu lokmalarda icerik daha farkli
    Zaten normal bir lokmayi kim 5 tanesini 8 liraya yer
    Bence sen bi tadina bak kararini bir daha gozden gecir
    Tesekkur ederim

• ne yapacaklarını şaşırdı la millet :d

• Flopyy F kullanıcısına yanıt
    Bknz. Kapitalizm

• Farklı farklı yerlerde açılıp insanlara menü zorladıkları için son zamanlarda kötüleşti. Normalinde ankara bahçelievlerde ben defalarca yedim, tam porsiyon ve yarım porsiyon var içine çilek-çikolata-pastahane kreması dolduruyorlar. Dışına istediğin kadar çikolata fındık fıstık oreo eti bebe bisküvilerinden koyuyorlar. Ben şahsen beğeniyorum .
  • normal lokma ile pek alakası yok şerbet olmadığı için çikolata var içinde benim gibi çikolata sevenler yesin fiyat heryerde genel olarak 15-16 tl bandında

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 16:48:35 >
  • gereksiz pahali
    burda 8 'lisi 15 lira

• Ben de bu gün bir tane patatese 2 lira verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: AppleFB

Lokma dediğin çatır çatır yenir ne öyle süslü püslü
    Demi ya karrrı gibi lokma yapıyolar

• rumix R kullanıcısına yanıt
    tam ben de yazacaktım aynen janjanlı bir ismi vardı motosikletle geçerken gördüm Adana'da tutmaz böyle şeyler örneğin espressolab açıldı Adanaparkavm ye hep bomboş
    öyle ki 1 latte alana 1 latte bedava yaptılar görülmemiş şey :D :D esnaf işi oldu bazen gidip içiyorum zuhahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHADOW

gereksiz pahali
    burda 8 'lisi 15 lira
    Topram kutahyaya gelince ısmarlarsın artik
    Hilton oteli karsi araliginda

• İzmirde bedava her yerde lokma dökülür.
  • Bu girişimcilere hastayım. Kilosu 8tl ye satılan bir tatlıyı süsleyip çikolata filan koyup 100ggramın bu fiyata satabiliyorlarsa aferim onlara :)
  • emrebo kullanıcısına yanıt
    Waffle nin hareket halinde yenmesi zordu bulan iyi bulmuş. Koy bardağa kaşıkla ye. Çikolata şelalesinin lokmalı versiyonu heralde :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.