Şimdi Ara

Bir göz kırpması ve gülümsemeyle yapıldı. zevkle (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
9
Favori
2.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • "herkes bilmez bu taktiği, nefis bir taktiktir, uygulayan bilir." Katılmıyorum hocam bilgisayar için herkes biliyor bilgisayarda iyi yerler kazanmak cidden zor he makine gibi diğer mühendislikler isteniyorsa kebap :)

ilk 100 bile kurtarmıyor ilk 50 falan girmeniz lazım bilgisayarda odtü boun itü hacettepe için söylüyorum

Hocam ben dgs düşündüm fakat en kötü gebze ye gitmek isterdim çünkü oturduğum yere yakın ve konaklama ücreti ödemezdim yakınlarım var orada. o da kontenjan kapatmış dgs ye :D. Bilmiyorum hocam ne yapacağımı şaşırdım keşke bilgisayar istemeseydim dgs çok kebap olurdu bilgisayar hem yks hem dgs de rekabet var ya çıldırcam popüler oldu meslek

Edit: hocam sizin önceki konunuzu okudum ilk 20 ye falan gidiyor bu iş galiba :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryo41 -- 25 Mayıs 2020; 0:20:5 >
  • Ryo41 kullanıcısına yanıt
    bilgisayar mühendisliği için rekabet iki alanda da arttı bencede :) o kontenjan mevzusundan da haberim var, ne desem bilemedim. hakkımızda hayırlısı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tcbestepe kullanıcısına yanıt
    DGS puan hesaplama için hangi siteyi kullandınız hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IT Engineer

DGS puan hesaplama için hangi siteyi kullandınız hocam?
    2019 katsayılarına göre Tasarı'nın hesaplama motoru düzgün sonuç veriyor:
    https://www.tasariegitim.com/dgs-puan-hesaplama
  • tcbestepe kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu yıl yksye girdim sayisaldan 12 bin yaptım , ayni sizin gibi okurken dgsye girip bogazicini denemek istiyorum sizce oluru nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oluru 3-4 sene önce için %99'a yakındı. şimdi pek tabii mümkün ama olmama ihtimalide var. 1-2 sene sonra içinde Allah kerim, bilemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.