Şimdi Ara

5 tane fen yapmadan boun/itü/odtü mümkün

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
42
Cevap
10
Favori
1.964
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Diğer ÖSYM Sınavları >> Diğer Sınavlar >> 5 tane fen yapmadan boun/itü/odtü mümkün
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    792 Mesaj
    "herkes bilmez bu taktiği, nefis bir taktiktir, uygulayan bilir." Katılmıyorum hocam bilgisayar için herkes biliyor bilgisayarda iyi yerler kazanmak cidden zor he makine gibi diğer mühendislikler isteniyorsa kebap :)

ilk 100 bile kurtarmıyor ilk 50 falan girmeniz lazım bilgisayarda odtü boun itü hacettepe için söylüyorum

Hocam ben dgs düşündüm fakat en kötü gebze ye gitmek isterdim çünkü oturduğum yere yakın ve konaklama ücreti ödemezdim yakınlarım var orada. o da kontenjan kapatmış dgs ye :D. Bilmiyorum hocam ne yapacağımı şaşırdım keşke bilgisayar istemeseydim dgs çok kebap olurdu bilgisayar hem yks hem dgs de rekabet var ya çıldırcam popüler oldu meslek

Edit: hocam sizin önceki konunuzu okudum ilk 20 ye falan gidiyor bu iş galiba :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryo41 -- 25 Mayıs 2020; 0:20:5 >

bilgisayar mühendisliği için rekabet iki alanda da arttı bencede :) o kontenjan mevzusundan da haberim var, ne desem bilemedim. hakkımızda hayırlısı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ryo41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Canlı Tv izle
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.