Şimdi Ara

Bir göz kırpması ve gülümsemeyle yapıldı. zevkle (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
9
Favori
2.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocasının fıstığı itü bilgisayar diyorum yanlışım yoksa hani yks'de 3k ile girilemeyen bölüm
  • Çok kötü bi sıralama yaparsam bu DGS işini sınıf öğretmenliği için de uygulayabilir miyim acaba nefis taktik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • millete umut verme. kontejan sayısını açıkla. 2-3 kontejan 250 bin giren var. öyle kolay değil. konu sahibi boş yapmış. boun ise 1 öğrenci alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShibLeg -- 23 Mayıs 2020; 23:20:34 >
  • brkgks18 kullanıcısına yanıt
    bence DGS çok daha hafif. yks ile itü bilgisayara girmek için çok ciddi bir bilgi birikimi gerekiyor. dgs ile girmek bana göre çok daha rahat ve keyifliydi ki öylede yaptım :)
  • mandalinashottea kullanıcısına yanıt
    araştırmak lazım neden olmasın?
  • Yösle birlikte bu çok büyük haksızlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi alanım (bilgisayar mühendisliği) için kontenjan bilgisi.

2019
    boun-3
    itü-6
    odtü-2

2018
    boun-4
    itü-6
    odtü-6

bu konuya parmak bastığınız için sizede teşekkür ederim. bu iş riskli. teşbihte hata olmaz diyerek kumara benzetiyorum biraz. mesela girdiniz ve atıyorum 10. oldunuz sayısalda şu anki tabloda boun/itü/odtü bilgisayar mühendisliğinden biri banko görünüyor ama gelecek sene veya birkaç sene sonra hepsi kontenjanı biraz daha azaltırsa veya ne bileyim kapatırsa müessesem sorumluluk kabul etmiyor, yani riskli iş. umut konusuna gelirsek gayet umutlanılacak bir şey bence. DGS'de tamam kontenjan az ama nihayetinde dereceye oynadık ve o "az" kontenjandan nasibimizi aldık değil mi? kafasına yatmayan varsa iki küsür milyon kişiyle yarışır ve 100 küsür kişilik kontenjandan kendine yer ayırmaya çalışır ne diyim :d

yani ben girdiğiniz sınavın aday kitlesinide, kimlerle yarışıyor olduğunuzuda değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.
  • Hocam ortalamanız az daha iyi olsa odtü gelirmiş
  • tartışmaya açık :)
  • AttOS A kullanıcısına yanıt
    hocam ben itü'yü daha öne yazdım ya. odtü ankarada olduğu için çok sıcak bakmadım ona.
  • sende mat-2 bilgisi olmadığı için en iyi ihtimalle 6 yıl da bitirirsin. kendine yazık etmişsin haberin yok. yks ye çalışsan okul bitene kadar 3-4 yıllık mesleki birikim olurdu neyse geçmiş olsun
  • yolunubulacak2 kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam. doğru benim mat2 harika değil ama yokta değil bence, kıstasınız lys mat ise 2017'de hatrı sayılır bi netim vardı.
  • tcbestepe kullanıcısına yanıt
    Ayrıcalık giibi bir şey diyelim o zaman :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tcbestepe kullanıcısına yanıt
    Şu yks bitsin bi bakıcam hocam. Önlisans obp kısmı var o sanırım okul ortalaması oluyor sizin 60 küsürlerde bu puan 100 üzerinde değil mi ? Ort olarak 70 puan 4.00 üzerinden kaça denk geliyor ?
  • 2.8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beausejour B kullanıcısına yanıt
    HSUDSYYSUSDKDJDJJD

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Umut bağlamayın dgs ye. En ufak yanlışınızda herseyiniz elinizden kayıp gider üstelik kontenjanlar çok çok az

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadar hoş gelse de gpa de kasmanız gerek ve kontenjan az + mat hocaları dereceleri kapan kesimler. Dgs ile girip üniversite konularının mantığını fizik fen altyapısı olmadan ortalama yapan yok yks dekiler gibi. Yani kendinizi arkadaş çevrenizdeki kişilerden daha az zekalı görüp kompleks yapabilirsiniz. Riskli iş.
  • mösyöaerys M kullanıcısına yanıt
    bende tek seçenek olarak bakılması taraftarı değilim, riskli iş.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.