Şimdi Ara

Bir göz kırpması ve gülümsemeyle yapıldı. zevkle

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
9
Favori
2.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir göz kırpması ve gülümsemeyle yapıldı. zevkle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcbestepe -- 4 Ağustos 2020; 16:2:4 >

• 5 tane fen yapmadan boun/itü/odtü'ye girmek mümkün de çıkmak mümkün değil
  • Beausejour B kullanıcısına yanıt
    kolay değil ama mümkün
  • 2 yıl mezuna kalıp dgsye çalıştığın kadar yksye çalışsan hem altyapın salam olurdu hemde istediğin yere yine giderdin.
  • Hocam 2 senelik bilgisayar programcılığı sonrası dgs ile mühendisliğe geçildiğinde kaçıncı sınıftan başlanıyor? 3. sınıftan devam etme şansı oluyor mu?
  • rabego R kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcbestepe -- 4 Ağustos 2020; 16:8:9 >
  • Cube00 C kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla iyi diyebileceklerimizde yok şahsen ben 1. sınıftan başladım. ama illaki 2-3. sınıftan başlatan yerlerde vardır bence. mesela sadece bir tahmin, istanbul aydın üniversitesi 3'ten başlatma potansiyeli yüksek bir üniversite, arayıp öğrenebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcbestepe

bildiğim kadarıyla iyi diyebileceklerimizde yok şahsen ben 1. sınıftan başladım. ama illaki 2-3. sınıftan başlatan yerlerde vardır bence. mesela sadece bir tahmin, istanbul aydın üniversitesi 3'ten başlatma potansiyeli yüksek bir üniversite, arayıp öğrenebilirsiniz.
    Normalde ne okuyordunuz ikinci üniversite dışında kaydınız neredeydi ?
  • Çıtır Para kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcbestepe -- 4 Ağustos 2020; 16:7:28 >
  • Aynı olayı bende yapacağım hocam nasıl dgsli ayrım felan var mı birde burslu okullar yks deki gibi burs verme durumu var mı yemek nakit vs
  • hocam, bu yıl için değil. 1-2 yıl daha deneyip itü bilgisayar olmazsa daha altına gitmeyi düşünüyordum. Konuyu açtığınız iyi oldu yapabilidiğimin en iyisini yks için yapıp ondan sonra bunu denemeyi düşünüyorum şu anda sayenizde. Olur da bir sorun çıkarsa dgs için keşke yks'yı bir kaç kez daha deneseydim dememek için. Teşekkürler. Umarım başarılı olursunuz orada.
  • sadecebirazcıkdahasoru kullanıcısına yanıt
    Aynen bende öyle düşünüyordum.
    +1

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam yks matta 25 net yapan biri , dgs matta tahmini olarak kaç net yapar ?
  • mümkün hocam cevher hazırlama mühendisliği de iyi bölüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iyimiş aslında dgsnin yksye göre seviyesi nasıl
  • ne ayrımı :d burs konusu yks'deki gibi bol değil maalesef. en azından şu anki izlenimlerim o yönde.
    ben teşekkür ederim, ekstra bir alternatifiniz olması bile bence stresinizi önemli ölçüde azaltacaktır. iki tarafada garanti gözüyle bakmayın ama. başarılar :)
  • hocam çıkarın bi çıkmış çözün, cevabını hep birlikte öğrenelim. bence +40
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.