Şimdi Ara

5 Şubat 2005 DH Adana Zirvesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
1.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tunasilah
    memosoz
    gurol
    samray
    script
    ozzzy
    köstebek
    gkhn
    8 ettik hadi baaiim
  • Ankara'ya gidiş tarihimi belli sebeplerden dolayı ertelemek zorunda kaldım , bayramın son günü Ankara'ya gidiyorum , 5. şubatta burada olursam bende gelirim ... Kimler geliyor şimdi buluşmaya ?...
  • seninki kesin değiLse 7 kişiyiz.
  • yanii beLki başka kesin oLmayan da wardır...
  • Birazda şartları zorlayalım o zaman , öyle oluruna bırakmakla olmaz bu işler . Ben biraz daha kalabilirdim Ankara'da ama buluşmayı da bahane edip biraz daha erken gelmeye çalışırım . Şimdilik gelecekmişim gibi düşünelim . Yemeği şöyle güzel bir kebapçıda yer , bildiğiniz güzel bir yerde de şalgam içeriz herhalde
  • kardeş şalgam ayrı yerde olurmu kebabı yeriz yanında şalgamı içeriz üstüne tatlı yeriz
  • Tuna sen eskiden chat diyalogları yayınlardın nooldu avı bıraktınmı
  • abi artık pek zaman bulamıyorum o işlere hem bide güya yasakmış öyle topicler modlardan biri öyle diyo .konu kaç ay kaldı içindede bir dolu mod yorum yaptı ama çok bilmiş modlarımızdan bitanesi konuyu kitledi
  • walla kebabçı konusunda tunasilah ve ben ağba'yı öneriyoruz.en azından ne yediğimizi biLiriz. ama önce bi fiyat konusunda anlaşmamız lazım. bi menü belirleriz( kebab+salata+içecek). ekonomik bişeler çıakrttırmaya çalışır sizlerin bilgisine sunarız.. ortak bi karar werip ona göre hareket ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MemoSoZ -- 18 Ocak 2005, 1:38:03 >
  • Nasıl derseniz öyle olsun canım , hem böylesi daha uygun değil mi , keh keh ...
    Ohhhhh , ben şimdiden söyleyim gelirsem külbastı yerim şöyle damardan , şalgamıda bol aculu isterim :)

Gerçi ölmezde sağ kalırsak gelirim (memosoz anlamıştır sanırım, bankayla ilgili mevzu varya , hala haber yok hafiften tırım tırım tırsma modundayım)
  • yaw kardeş sen açık maçık bulmuşun galiba bankanın birinde söylede bizde yararlanalım
  • Yaw hocam olmuyor ama ...
    Örtbas edecem diye çatladım zaten gece gece ...
  • tamam neyse buluşmada konuşuruz bunları
  • En güzeli o olur , ama fazla detaya girmem ona göre (gösteririm ama elletmem hesabı )
  • Sanırım 5 şubat genel olarak kabul gördü. ben 14:00 den sonra boşum. Saat ve yeri de kesinleştirelim.

Kebapçı işi bana uyar.
  • Arkadaşlar bu topiğin üst konu olması sakıncalı.

Yeni topic açın onu yapalım. Eski olduğu için sorun çıkarıyor.
  • yok abi yaa adanaya ikidefa gittim ama adana kebebını sevmedim. Yada biz nerde yiyeceğimizi bilemedik. Bi tane et parçası yaklasşık20 cm uzunluğunda etrafında da bi sürrü ekmek. Resmen kuru ekmek yedik yaa. konya nın etliekmeği en güzeli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S. 2

yok abi yaa adanaya ikidefa gittim ama adana kebebını sevmedim. Yada biz nerde yiyeceğimizi bilemedik. Bi tane et parçası yaklasşık20 cm uzunluğunda etrafında da bi sürrü ekmek. Resmen kuru ekmek yedik yaa. konya nın etliekmeği en güzeli.

• quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S. 2

yok abi yaa adanaya ikidefa gittim ama adana kebebını sevmedim. Yada biz nerde yiyeceğimizi bilemedik. Bi tane et parçası yaklasşık20 cm uzunluğunda etrafında da bi sürrü ekmek. Resmen kuru ekmek yedik yaa. konya nın etliekmeği en güzeli.

kardeş iyimisin sen ??
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.