Şimdi Ara

5 Şubat 2005 DH Adana Zirvesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
1.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by tunasilah</i>
    <br />aboww 5 kişimi çıktı topu topu adanadan utanıyorum walla. nasıl hemşerisiniz siz kardeşim
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    naparsın abi izmirliler sağolsun....
    [evlol][evlol][evlol][evlol][evlol]
  • yokMuuu başKa????
  • zARAR GELMEZ ADAMIN OKUMUŞUNDAN YAZMIŞINDAN,
    .......:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarin

zARAR GELMEZ ADAMIN OKUMUŞUNDAN YAZMIŞINDAN,
    .......:)

anLamadım walla
  • Adana'lı değilim ama 6-7 yıldır burada yaşıyorum , oldum sayılır yani .
    Hemşo sayılırız heralde artık
    Yannız kebap dediniz bitirdiniz beni burada gece gece
    Kebap demişken , nerede yenir kebabın hası , hadi bakim Adanalılar ...
    Hasan usta filan demeyin , eti çok yağlı diyorlar , ha birde nallı bir hayvancağızı karıştırmışlar galiba olaya (hani kişneyen varya )
    Hımmmm , ne vardı , kolbaşı , yok yok yüzbaşımıydı ,
    Ya hep karıştırıyorum ben bunları ....
    Asmaaltı var , şu dörtyolun ordaki (hani akbank - belediye vs varya) ordaki eski açık hava kepabçısı var (nallı kuzu vakası olmuştu geçtiğimiz yıllarda) ,
    sonraaa , onbaşılar var galiba , tarihi İstanbul var , yüzevler (burayla ilgili de var galiba nallı kuzu davaları) ...

• şimdiii adanada kebabcıLar dedinniiydi duracan 2 dakkaa düşünecen! incik nerde ciğer nerde külbastı nerde diye! bizm tercihimiz 'ağba' lokantasıdır. ciğer yok ama kebabından tut tawa'sına peynriLi pidesine kadar süperdir... gece çok acıkırsaan hasan usta tercihin olsun. at eti filan diye yakalanmış idyorlar ama şimdi iyi walla...
  • ADANALILARA
    rum. Adanalı değilim ama Adana'da yaşıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: foxrun27

ADANALILARA
    />
    rum. Adanalı değilim ama Adana'da yaşıyorum

estafruLLaaah.. kaLk kaLk.. ayıp:Pp
  • beyler kusura bakmayın ben hasan ustada kebab we ciğer partisine gidiyorum... bol acıLı bi döşeme yapacam kendime... geLen oLursa ordayız....
  • HANGİSİNE GİDİYOSUNUZ? KAÇ KİŞİSİNİZ Kİ? TEHLİKELİ İNSANLAR OLABİLİRSİNİZ. SİZ HANGİSİNE GİDECEKSİNİZ BEN DİĞERİNE GİDEYİM. İKİSİ DE AÇIK OLUYOMUYDU BU SAATTE?

quote:

Orjinalden alıntı: MemoSoZ
    beyler kusura bakmayın ben hasan ustada kebab we ciğer partisine gidiyorum... bol acıLı bi döşeme yapacam kendime... geLen oLursa ordayız....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foxrun27 -- 8 Ocak 2005, 3:26:39 >
  • Memo varya , şimdi iyice kopardın beni ...
    Külbastı dedin , kebap yemeye gidiyorum dedin...
    Ağzımdan akan sulara engel olamıyorum .
    Dönüşte bir pakette bana getirin bari ...
  • Ağba o kadar iyi mi yaw?
    Kebabın üzerine hamburgerci Mükreminde de bir G3 (tavukburgerin bpmba hali olyuro kendileri) götürdünmüydü , oooooohh tam bulamaç yani ...
    Birde bu şırdan ve tantuni denilen olay var , bu konuda ne düşünüyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: foxrun27

HANGİSİNE GİDİYOSUNUZ? KAÇ KİŞİSİNİZ Kİ? TEHLİKELİ İNSANLAR OLABİLİRSİNİZ. SİZ HANGİSİNE GİDECEKSİNİZ BEN DİĞERİNE GİDEYİM. İKİSİ DE AÇIK OLUYOMUYDU BU SAATTE?

quote:

Orjinalden alıntı: MemoSoZ
    beyler kusura bakmayın ben hasan ustada kebab we ciğer partisine gidiyorum... bol acıLı bi döşeme yapacam kendime... geLen oLursa ordayız....

barajyoLundakine gittim walla. 1bucuk cier üstüne bir kıyma ewe geldim soda içiyorum şimdi

• quote:

Memo varya , şimdi iyice kopardın beni ...
    Külbastı dedin , kebap yemeye gidiyorum dedin...
    Ağzımdan akan sulara engel olamıyorum .
    Dönüşte bir pakette bana getirin bari ...

waLLa geç kaLdın. kusura bakMa:))

quote:

Ağba o kadar iyi mi yaw?
    Kebabın üzerine hamburgerci Mükreminde de bir G3 (tavukburgerin bpmba hali olyuro kendileri) götürdünmüydü , oooooohh tam bulamaç yani ...
    Birde bu şırdan ve tantuni denilen olay var , bu konuda ne düşünüyorsunuz

walla ailenLe yemeğe filan cıkarsan bi denemeni tavsiye ederim ağba'yı... incik oLayında üstlerine yoktur.
    mükerremde bi dene yaa... bi de woLkan büfe war. kuyumcular çarşısının arkasına. orda da g3 süperdir. oraya da bi uğra derim...

• Epey var mışız, bir kebap zirvesi mi yapsak.
  • kebab dedinmi akan sular durur
  • Şapırt
    Mükerrem in hamburgeri güzel gerçekten , bol naneli filan güzel oluyor.
    Bugün ağbada bir külbastı yiyeyim bari şöyle damardan , yalnız su karçımışın yani memo 1.5 ciyer üstüne kiyma :)
    Kebapla beraber süs biberi yemeye de başladım walla , ooooooohh mis
  • bende adana,osmaniye,iskenderun,dörtyollu sayılırım

ama aslen Osmaniye
  • Sabah sabah bu topiği okuyunca doyasım geldi. Adanalıyız şalgam içer bici yerik.
    Bu arada kebapçı demişsiniz. Hasan usta 24 saatlik servisiyle tek geçerim.Nallı filan olabilir eti belki ama o geçmişteymiş...Ama bir tanıdığım gelmişse ve ilk kez adana yiyecekse tabiki terciğim Yüreğirde bir kebahçımız vardı tek geçerim. 5 çeşit salata,önden tarsus lahmacunu ve yanında dumanı yeni tüten pidesi. Yanınada bir "beyti" söyledin mi deyme keyfine...
  • Offff , gölün kenarında böyle açık hava , genelde kaymak tabakanın takıldığı bir yer vardı , adını hatırlamıyorum . Bir çöp şiş , bir beyti , yapıyorlar adamlar , öf yani . Çöp şiş derken , tahta şişlere yani , şöyle lavaş ekmeğinin arasına yatırıp ... ALLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA tutmayın beni .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.