Şimdi Ara

5 Sene Sonra Messi ve Ronaldo'nun Yerini Kim Alacak ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence gelecek oyuncu yok hani Ronaldolu Zidanelı Ronaldinholu dönemlerden sonra bu kadar iyi futbolcuların gelmesi bile mucize bence.

Messiyi bilememde Cristiano Ronaldo tarzında komple bir oyuncu ondan önce gelmedi Futbol Dünyası için bir ilk ben onun gibi bir futbolcunun geleceğini düşünmüyorum belki istisna olursa 10larca yıl geçmesi gerekecek ama Messi gibi bir oyuncu her zaman gelebilir Maradonadan sonra Messi geldiyse Messiden sonrada biri gelebilir ama Cristiano Ronaldo türünün son örneği Cristiano Ronaldonun benzediği en yakın isim kim dersek Lima Ronaldo ama fizik olarak mükemmel değildi hatta kilo sorunu başına bela olmuştu.
  • Gokhan tore , kerim frei

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O seviyelere cıkabilcek oyuncular şuan piyasada yok. Hazard temsili rooney olcaktır. Neymarda Robbenin yerini doldurmaya calışır.
  • Kimse gelmez.Doya doya izleyin gelmiş geçmiş en iyi 2 oyuncuyu.Güzel biyografik filmler çıkar ileride bu rekabet ile alakalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Bence gelecek oyuncu yok hani Ronaldolu Zidanelı Ronaldinholu dönemlerden sonra bu kadar iyi futbolcuların gelmesi bile mucize bence.

Messiyi bilememde Cristiano Ronaldo tarzında komple bir oyuncu ondan önce gelmedi Futbol Dünyası için bir ilk ben onun gibi bir futbolcunun geleceğini düşünmüyorum belki istisna olursa 10larca yıl geçmesi gerekecek ama Messi gibi bir oyuncu her zaman gelebilir Maradonadan sonra Messi geldiyse Messiden sonrada biri gelebilir ama Cristiano Ronaldo türünün son örneği Cristiano Ronaldonun benzediği en yakın isim kim dersek Lima Ronaldo ama fizik olarak mükemmel değildi hatta kilo sorunu başına bela olmuştu.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.