Şimdi Ara

5 sene sonra chevrolet degeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temiz bir aveo 1.3 dizel var. Donanimi da iyi. Ama gunumuzde cogu arac durdugu yerde degerleniyor ben de almisken biraz da bu mantikla hareket ediyorum.

Chevrolet alip 5 sene kullansam deger kaybi buyuk olur mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Malesef. Piyasa aracı değil. Başlıca piyasa araçları:
    Golf, passat, polo, tiguan
    Civic
    Corolla
    Sümbül
    Egea sedan
    Megane sedan
    Fiesta
    Astra
    Superb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 sene önceki fiyatıyla şimdiki fiyatına bak anlarsın 5 sene sonraki fiyatının nerelerde olacağını.
  • Aveo hb benzin 1.4 otomatik ltz donanim full 2012 model araci 2012 de 37500 e 0km aldim. 35 bine 2015 yilinda 12 bin km olarak sattim. Buna gore simdi nedir fiyatlari kiyas yapabilmeniz icin yaziyorum.
    Iyi aksamlar.

• Deger kazanmiyor malesef. 2005, 2006 araclarla ayni para ettigini gorunce uzuluyorsunuz. Ayrica 2023 chevrolet piyasasi icin psikolojik bile olsa olumsuz sonuclar dogutacaktir.

• fiyat olarak her araç gibi artıyor tabi ancak chevrolet'in satış süreci biraz sıkıntılı oluyor hocam. piyasadan çekildiği için herkes bu aracın parçası yokturdan girip kafadan %30 falan indirim bekliyor.
  • Hala savrole alan varmi sasirdim kacirdik guzelim arabalari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 model bir Chevrolet alacağın paraya en fazla 2006 model vw alabileceğini hesaplarsak 5 yıl sonra hala yüzüne bakılabilecek bir minik Chevrolet satmak daha kolay olurdu sanırım.

• Diğer araçlar yüzde 50 primlenirse Chevrolet yüzde 40 primlenir o olur.parasina göre f/p bir araçtır bir de 1.3 d ise düşünmeden alin baslardaki Chevrolet çekildi yok şöyle böyle algısı büyük oranda kırıldı insanlarda

• Bu piyasada hiçbir araç değer kaybetmez, şahinler bile fiyatları 2 ye katlamışken bu araçlar her zaman rağbet görür. servis hizmeti kesilecek denilince görende bütün insanlarımız bakımı arızaları serviste yaptırıyor sanacak. Parçaların bir çoğu opel ile aynı. 30 yaşındaki arabaların bile parçaları bulunurken bu araçların parçaları her zaman bulunur.

• O arabalara çoğu kimse uzakdoğu arabasi olarak bakıyor bende dahil , Chevrolet diyince Amerikan arabası geliyor akla ama Aveo vs proton gibi bişey zaten oralarda üretilmiş bu yüzden çok piyasası yok gibi

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi War Rock -- 21 Kasım 2020; 11:33:37 >
  • Ülkeden çekilmiş olması handikap, 5 sene sonra parça-servis-işçilik v.s. sıkıntıları yaşaması (hele de küçük şehirlerde) kuvvetle muhtemel.

Yatırım amaçlı (hem biniyim, hem ileride değeri artmış olarak satıyım) düşünüyorsanız;

Golf, polo, passat alabiliyorsanız kar edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brother ToLGa

O arabalara çoğu kimse uzakdoğu arabasi olarak bakıyor bende dahil , Chevrolet diyince Amerikan arabası geliyor akla ama Aveo vs proton gibi bişey zaten oralarda üretilmiş bu yüzden çok piyasası yok gibi
    Orijinali daewoo sanırım;

Daewoo lacetti premiere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 12 Mayıs 2020; 10:22:14 >

• Eger cidden 5 sene kullanacaksaniz zaman kaybetmetin alın. Bende de 1.3 full paketin bir alti Aveo vardi. 2013 model. İnanilmaz guzel bir araba. Gecen sene satmak zorunda kaldim. Belki de Turkiyenin en temiz aveolarindandi. İnanin satana kadar canım cikti. Ne kaza ne boya vardi. 60 binde araçti. Ozaman keske 200 bini devirmis dandik sümbül alaydim demistim kendi kendime :) kisacasi biniciysen al gitsin korkma. Ama acil paraya sıkışırım bisey olur satmam gerekir dersen boşver.

• Bu arada parca sıkıntısi yaşamazsin. Cogu site satiyor. Her turlu bulursun

• quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Orijinali daewoo sanırım;

Daewoo lacetti premiere

Alıntıları Göster
    Cruze modeli orjinal chevrolet, abd-avrupa ortak üretimi araba. Astra j ile aynı araba zaten, iç-dış tasarım farklı sadece.

Pazara göre farklı markalar altında satıldı sadece, asyada bazı yerlerde daewoo, avustralyada holden markası altında satıldı.

Bu da holden cruze,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 12 Mayıs 2020; 11:45:1 >

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Yanlış biliyormuşum demek ki, düzelttiğiniz için teşekkürler.
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

• durduğu yerde değerlenmesini beklersen çok büyük hata yaparsın.
    aynı donemde aynı fiyata satılan corsa şuan sarı sitede 90 bin civarlarında en boş hali ile.
    aveoyu geçtim cruze bile şuan o kadar etmiyor.

2.eli anormal derecede hızlı ayda bir camıma kart bırakıyorlar satmayı düşünürseniz numaram v.s. diye.
    deneme amaçlı ilan koydum, favori v.s. haddi hesabı yok.

kaporta hariç parça sorunu yok, motor multijet opel ve fiat parçaları uyumlu.
    iç mekan direkt opel grubu bariz belli vs.

en büyük kullanıcı sorunu servisi yok, opel servisleri bakmıyor haberiniz olsun.
    opel odağa gittim periyodik bakım için 3700 tl fiyat çıkardılar,
    bosch car service sayesinde 2100 e hallettim.

uzun süre bineceğim, konfor, güvenlik, pratiklik, ekonomi ve teknoloji benim için önemli derseniz alın.
    yok performans istiyorum veya yatırım amaçlı diyorsanız uzak durun.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.