Şimdi Ara

5 Ocak'ta Zara indirim günleri başlıyor. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
6
Favori
55.845
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hiçbir pantolonu 80-100 TL
    hiçbir kabanı 270-300 TL

etmez. ürün kalitesi çok kötüleşti son yıllarda. çok daha ucuza collezione, LTB almaktan farkı yok. zaranın rakibi bunlar, sadece marka yanılsaması bizim milletteki.
    interview alın aynı fiyata daha iyi. massimo dutti ürünleri güzel tabi, tarzı farklı, %70'e girince her şeyi alınır.
  • Modacı barbaros beye göre zara bir adet çöpmüş katılmıyorum bu tespite ama kendisi zı ve kıyafetleriyle işten anlayan beğendiğim bir insandır

5 Ocak'ta Zara indirim günleri başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

zaranın hiçbir gömleği 6-90 TL
    hiçbir pantolonu 80-100 TL
    hiçbir kabanı 270-300 TL

etmez. ürün kalitesi çok kötüleşti son yıllarda. çok daha ucuza collezione, LTB almaktan farkı yok. zaranın rakibi bunlar, sadece marka yanılsaması bizim milletteki.
    interview alın aynı fiyata daha iyi. massimo dutti ürünleri güzel tabi, tarzı farklı, %70'e girince her şeyi alınır.

Kesinlikle katılıyorum. Birkaç sene öncesine kadar kalitesi çok daha iyiydi, Zara'dan sıkça giyinen bir arkadaşımla daha dün aynısını konuşuyorduk.
  • barbaros abimizde 20 tl ye t-shirt satsın ondan alalım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimisan

barbaros abimizde 20 tl ye t-shirt satsın ondan alalım ?

bu da dogru

sekli semali duzgun seyler

en alinabilir seviyelerde zaralarda mangolarda massimo duttilerde

keske o fiyatlara veya yakinlarina kendileri de yapsa da bizde el dikimi guzeli giyebilsek
  • 2. indirimde olmuş bilginize 59 dan 49 a düşmüş gömlekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimisan

2. indirimde olmuş bilginize 59 dan 49 a düşmüş gömlekler

Arkadaslar 2. İndirim 19 ocakta degilmiydi...?
  • İkinci indirim olmus mu ?
  • Boşverdim artık zarayı, pull and bear'ı. Trendyol'dfan alıyorum tv kapmanyasıyla vs.Zaradan geçenlerde 70 e aldığım gömleği trendyol'da (başka bir marka) 20 tl'ye aldım. Kalite olarak çok az fark var. Benim için önemli olan kesimdir. Bu gelen gömlek dar kesim. Renkleri de güzel. Artık baba netten takılıyor.
  • zara yurtdisinda daha da ucuz. ayni orda da buradaki gibi tezgahlarda eseleniyor kadinlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

Modacı barbaros beye göre zara bir adet çöpmüş katılmıyorum bu tespite ama kendisi zı ve kıyafetleriyle işten anlayan beğendiğim bir insandır

• Arkadaşlar Kalite Olarak Massimo Dutti'yi Öneririm. Çünkü 2 Tane Kot Aldım. Gayet Memnunum. Fiyat Olarak 2. ve 3. indirimi beklemek lazım. Tarihleri bilen Arkadaşlar varsa bu konuda bilgilendirirlerse sevinirim. Şimdiden Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErnestoChem

Arkadaşlar Kalite Olarak Massimo Dutti'yi Öneririm. Çünkü 2 Tane Kot Aldım. Gayet Memnunum. Fiyat Olarak 2. ve 3. indirimi beklemek lazım. Tarihleri bilen Arkadaşlar varsa bu konuda bilgilendirirlerse sevinirim. Şimdiden Teşekkürler

%100 katılıyorum, Massimo Dutti hakkaten çok kaliteli özellikle gömlekleri.
  • quote:

Modacı barbaros beye göre zara bir adet çöpmüş katılmıyorum bu tespite ama kendisi zı ve kıyafetleriyle işten anlayan beğendiğim bir insandır

Bu adam nasıl modacı olmuş bilmiyorum ama giyinmeyi bilmeyen tarzı leş olan birisi kendisi, insanların böyle tipleri dinlemesini anlamıyorum ve kınıyorum açıkcası.
    2 şaklabanlık yapıp tv de 2 ay boy gösterip kendilerini bir versace ikonu falan sanıyorlar ya lol.
    Zara'ya leş diyebilmek için önce gerçekten güzel giyinmesi gerekir ki gözlüklerinden aksesuarlarına kadar fail birisi.

Bir beckham,bir johhny deep bu adamdan 100x daha modacı
  • Jay_lal Sana Katılıyorum [simage][/simage]
  • 59 aldıgım gömlek 49 lira

toplamda 100 lira kazık yedım zara dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jay_Lal

quote:

Bu adam nasıl modacı olmuş bilmiyorum ama giyinmeyi bilmeyen tarzı leş olan birisi kendisi, insanların böyle tipleri dinlemesini anlamıyorum ve kınıyorum açıkcası.
    2 şaklabanlık yapıp tv de 2 ay boy gösterip kendilerini bir versace ikonu falan sanıyorlar ya lol.
    Zara'ya leş diyebilmek için önce gerçekten güzel giyinmesi gerekir ki gözlüklerinden aksesuarlarına kadar fail birisi.

Ben katilmiyorum soylediklerine zara ya cop derken adam bence tarzindan ziyade urunlerin kalitasini elestirmis. Cunku zara gercekten kalitesiz urunler uretiyor artik dunya para verilip alinan kazaklari akrilik 400 liraya sattigi trenckotlarda yun yok hep cakma plastikten petrolden yapilmis malzemeler var.
    Urunlerinde pamuk yun viskoz deri ipek gibi organik maddeleri sirf 3 kurus daha kar yapicaz diye kullanmiyorlar artik tuketici bilincsiz olunca poliuretan montu deri mont fiyatina kaktirmak cok daha zevkli.
  • 999 liralık kadın ceketi şimdiler 399 lira saçmalığa bakar mısın

afedersin bazı görgüsüzler o fiyattan almıstır onu

ben Zara yı sırf tarzı yuzunden alıuyorum baska bı artısını goremedım daha

massımo muttı guzel dıyorsunuz da ben begenmedım arması nasıl bır sey anlamadım ayrıca tarz olarak hosuma gıden bır sey olmadı o magazada
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuhanda

quote:

Orijinalden alıntı: Jay_Lal

quote:

Ben katilmiyorum soylediklerine zara ya cop derken adam bence tarzindan ziyade urunlerin kalitasini elestirmis. Cunku zara gercekten kalitesiz urunler uretiyor artik dunya para verilip alinan kazaklari akrilik 400 liraya sattigi trenckotlarda yun yok hep cakma plastikten petrolden yapilmis malzemeler var.
    Urunlerinde pamuk yun viskoz deri ipek gibi organik maddeleri sirf 3 kurus daha kar yapicaz diye kullanmiyorlar artik tuketici bilincsiz olunca poliuretan montu deri mont fiyatina kaktirmak cok daha zevkli.

Adam hakkında söylediklerine katılıyorum ancak dediklerinde hakılık payları olabilir.. Nitekim zara İspanyada bizim burdaki colins gibi görülüyor
  • Zara, bu sene beni hayal kırıklığına uğrattı, geçen sene de böyleydi ama bu seneki kreasyon hakikaten çok vasat. Ürünlerin tasarımında da kalitesinde de inanılmaz düşüş var.

C.tesi günü uğradık, bebek reyonundan kızıma ufak tefek birşeyler aldık. Gerçekten bebek tekstil ürünleri hem kaliteli hem de çok güzel görünüyor. Ama alınabilirliği sağlamaları için %50 indirim az geliyor.

Ben şahsen Zara'da %60-70 indirim uygulanmış ürünleri tercih ediyorum.. Bu indirimler olmasa önünden geçmem..

Geçen senelerde aldığım 30 TL'ye Jean, 20 TL'ye %100 koton gömlek, 30 TL'ye triko, 50 TL'ye klasik deri ayakkabı, 80 TL'ye %90 yün %10 İpek ceket gibi ürünler halihazırda gardrobumda.. Şuanda hem fiyatlar uygun değil, hem de açıkçası kendime yakıştırdığım tek bir kazak tek bir ceket bile yok..

Son indirimi bekleyin diyeceğim ama milletimiz şuursuzca alış-veriş yapıyor, biçok üründe beden sıkıntısı yaşanması olası..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.