Şimdi Ara

5 Ocak'ta Zara indirim günleri başlıyor. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
6
Favori
55.858
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: realbrutal

arkadaşlar avrupa yakasında en rahat alışveriş yapılabilecek nereyi tavsiye edersiniz.cevahirdekine gittim kasa bir sıra ürün bakarken ayrı sıra denerken ayrı sıra.lanet olsun dedim çıktım.nişantaşındaki zara daha tenha olur gibi geliyor ne diyorsunuz?

metrocity deki zara cevahire göre daha sakindir, zaten hiçbir yer cevahir ile yarışamaz da metrocity de bayan ve bay mağazası ayrı ayrı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

Pull and bear ve Bearshka'da öyle bir pantolon yapmışlarki 65 kilo üstüyseniz sakın denemeyin bile.

Onlar bilerek öyle yapıyor. Cins bir moda anlayışları var. Sanki tayt gibi oluyor. T-shirt ve gömlekleri güzel.
  • dün istinyepark'daki massimo dutti 340 bin TL ciro yapmış :)
  • Natülüst zarada pek bisey yok, iki parca urun aldim ama az urun var
  • dün baktım yazlık tişörtler

hala 39 lira 20 liraya satıyorlar bunları almayın sakın

ben zaradan yedıgım kazıgı hıc unutmam

180 liraya yağmurluk aldım 1 ay sonra 120 oldu ondan sonra 100 liraya dustu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 8 Ocak 2012; 10:02:00 >
  • 60 liraya çok klas bi gömlek aldım zara dan 90 liradan düşmüş

200 liraya bi deri mont var dibim düştü görünce ama bedeni yok 299 dan düşme

ama hala o kıytırık tişörtler 39 lira
  • Ben beğendiğim bir ürün bulamadım doğrusu. Marks & Spencer indirime girmişti oradan bir iki parça ürün aldım. Normalde Zara bana göre ürünler satmaz pek ama genelde bir kaç parça ürününü her sene indirimden alırdım fakat bu sene onu da bulamadım. Genel olarak bir çok mağaza indirime girmiş. İnsanlar deli gibi alışveriş yapıyor. Mağazalara girmeye korkuyorum.
  • bir sonraki indirimi bekliycez ciddi bi indrim yok..
  • beğendiğim blazer ceket 169 dan 139 a düşmüş artık aldım genede pahalı bence
  • ne zaman bitiyor indirim?
  • Ocak sonuna kadar sürer ama ki 2.indirimden sonra pek bir stok kalacagini sanmıyorum. 2. İndimde 10gün sonra olması gerekiyo..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARAKAYA

dün baktım yazlık tişörtler

hala 39 lira 20 liraya satıyorlar bunları almayın sakın

ben zaradan yedıgım kazıgı hıc unutmam

180 liraya yağmurluk aldım 1 ay sonra 120 oldu ondan sonra 100 liraya dustu

Banada aynısı olmuştu. 99 tl ye kaban almıştım ilk önce 69 tl ye sonrada 49 tl ye düştü. 99 Tl den iade edip 49Tl den tekrardan aldım kalan farklada başka ürünler almıştım.
  • Zara insanların gözünde kaliteli bir marka gibi gözüksede aslında çok da iyi bir marka olmadığı açıkça belli geçenlerde arkadaşla bir uğrayalım dedik ve taş çatlasa maliyeti 80-90 lira olan bir mont için etikete 369 tl yazmışlardı o fiyatı görür görmez zaten mağazayı terk ettik sadece isimden kazanan bir marka Zara bu yüzden gözünüzde fazlada büyütüp gereksiz paralar verip böyle markaların karını artırmanın bir anlamı yok arkadaşlar.He bu arada biraz önce siteden aynı monta baktım indirimle beraber 219 tl ye düşmüş aradaki fark yaklaşık 140 tl insanların kar oranları çok ama çok yüksek olan yine halka oluyor. Bir Avrupalı aynı ürünü yarı fiyatına alırken bizim ülkemizin vatandaşı ise 2 katı fiyata alıyor ve üstelik birde mutlu oluyor ''(b)indirimli'' aldım diye saygılarımla.

• bizim arkadaşlar zaraya mont yapıyorlar maliyet 10 tl toptan düğmesiz ütüsüz ve çıkıyor ürün sonra ürünlere son halini kendileri veriyormuş arma düğme vs zaten bir ara deri montları mrm deri den alıyorlardı indirim maalesef yok her yer %50 iken %20 komik olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trasher -- 11 Ocak 2012; 0:36:35 >
  • Ya şimdi bizde bir tabu gibi bir şey olmuş bu yurtdışında yarı fiyata satılıyor turkiyede çok pahalıya satılıyor diye fakat aslında işin gerçeği böyle değil. Yurtdışında da fiyatlar üç aşağı 5yukarı aynı.. Öyle uçurumlar yok arasında..
  • ikinci indirim ne zaman bilen var mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rj2k

ikinci indirim ne zaman bilen var mi

bende bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimisan

quote:

bende bekliyorum

19 ocak olması lazım ben öyle biliyorum.daha alınabilir rakamlar olur ama beden sıkıntısı kesin olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: awesomeone

quote:

Orijinalden alıntı: cimisan

quote:

bende bekliyorum

19 ocak olması lazım ben öyle biliyorum.daha alınabilir rakamlar olur ama beden sıkıntısı kesin olur.

Bende bekliyorum. Aslında bekleyenler olarak bi dernek kursak ya :))
  • Yurtiçi - yurtdışı fiyatları arasında ikileme düşenler en azından Almanya fiyatları için değişik sitelerden yararlanabilirler. Amazon.de aklıma gelen ilk site. Birkaç sene Almanya'da yaşamış biri olarak arada bir fiyat farkı olduğunu söylemem lazım. Aradaki kur farkını düşününce bile bir miktar fark ortaya çıkar ama insanların hatası ülkelerin para değeri üzerinden fikir yürütmemesi. Misal Almanya'da ortalama 2000 € maaş kazanan bir mühendis Zara'dan en güzel deri montları 100-150 euro aralığında temin edebilir, ancak Türkiye'de 2000 TL kazanan birisi yine bu montlara 300-400 TL arasında ulaşıyor. Buradaki € ve TL birimlerini atarak bakmak lazım işin aslına, çünkü önemli olan kazandığınızın ne kadarını verdiğiniz ki TL'ye çevirince de arada bir fark olduğu malum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.