Şimdi Ara

5 Ocak'ta Zara indirim günleri başlıyor. (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
6
Favori
55.845
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enesci

quote:

Orijinalden alıntı: metrikk

quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

quote:

Orijinalden alıntı: mustaademir

quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

quote:

Orijinalden alıntı: mustaademir

İstanbuldakilere Beyazıt(son durakta burgerkingin çok az aşağısında solda) ve merterdeki(şair ahmet kutsi tecer caddesinin e-5 tarafında başlarda) inci outleti tavsiye ederim 10 tlye massimo dutti aldım daha 1 ay önce
    ufak bir defo vardı ama defoyu farketmek zor.Defosuz ürünlerde var bu arada

Çok iyi almışsın ya.. Bi de ne aldığını yazsan tam süper olacakmış..

İsim hakkını aldım deme yığılırım olduğum yere

2. satırda yazmıştım İNCİ OUTLET diye

Koptum. Arkadaş ne aldın derken kazak mı, mont mu falan demek istemiş bence...

aynen ben de koptum iletişim kopukluğu olmuş..

:))):)))

Hemen göz doktoruna gitmem lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi md07tr -- 5 Ocak 2012; 20:17:12 >
  • ZARA yanı sıra bershka, pull &bear ,massimo dutti ,oysho,stradivarius , zara home ,uterque mağazaları da indirimli
  • Yarın bir pull and bear yapmak şart oldu o zaman.
  • bugun zaraya gittim ortalama 50-60 tl indirim var 200 tl üstü ürünlerde
  • bende iş dönüşü cevahire zaraya bi bakiyim dedim. içerde ortalama 100kişi vardı 30-35 kişide kasada sıra bekliyodu. heryer birbirine girmişti.
  • Pull and bear'da 199 liraya yeni sezon güzel bir kaban vardı.
    İki rengini gördüm kahverengi ve lacivert gibi. İçteki yelek takılıp sökülebiliyor.
    Artistik birşey. Fiyatı ne olmuş bilen gören var mı? Ona göre gidelim
  • indirim tırt çıktı arkadaşlar adam gibi bir ürün yok ankamall zara da
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkmania

ZARA yanı sıra bershka, pull &bear ,massimo dutti ,oysho,stradivarius , zara home ,uterque mağazaları da indirimli

yarında varmı indirim bunlarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetqll

quote:

Orijinalden alıntı: brkmania

ZARA yanı sıra bershka, pull &bear ,massimo dutti ,oysho,stradivarius , zara home ,uterque mağazaları da indirimli

yarında varmı indirim bunlarda?

evet var birkaç hafta sürüyor.
  • Arkadaşlar takım elbise üzerine giyilebilecek tarzda pardesü mont varmıydı(trençkot hariç) fyatlar ne durumdaydı?
  • ARkadaşlar,

Forum marmara'da Zara, pull and bear, straduies vs. hepsine göz attım. Fiyatlar normal düzeyine inmiş. Yani zaten pahalo olan fiyatları indirmişler , olmuş size normal fiyatlar, onlara göre indirim oluyor tabiki.

Zara dan örnekler ;

- en ucuz ürün çorap ; 9.90 TL
    - Gömlek ; 50 TL -
    - Çantalar ; 19 - 250 TL
    - Ayakkabı ; 99 TL

pull , bershka, stradivarius dan örnekler;

- en ucuz ürün kısa kol tişört 15 - 20 TL arası
    - kotlar 25 - 45 TL arası
    - ceketler 50 - 150 TL arası
    - ayakkabılar 39 - 99 TL arası
  • Gidip görüp gelen ve yazan tüm arkadaşlara Teşekkürler :)
  • benim de isim vardi avm de ugradim bu magazalara oyle guzel bir sey yoktu alınacak,
    zara da zaten bedenler xl kalmis hep, massimo dutti de sosyete pazarina donmus ortaya yigmislar kiyafetleri,
    pull&bear ve bershka zaten 2-3 senedir aynı kıyafetleri satıyor.

kalite tartisilir ama tasarim olarak kazaklar trikolar ceketler fln her yerde aynı modeller, bakmaya degmez.
  • Ben de dün gece Torium Zara'daydım.

Pakistan malı kazak için 89 TL, çin malı mont için 279 TL istiyor. Birde bunlar indirimli fiyatları.

Eh işte, ucundan azıcık indirim olmuş.

• arkadaşlar avrupa yakasında en rahat alışveriş yapılabilecek nereyi tavsiye edersiniz.cevahirdekine gittim kasa bir sıra ürün bakarken ayrı sıra denerken ayrı sıra.lanet olsun dedim çıktım.nişantaşındaki zara daha tenha olur gibi geliyor ne diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: awakado
    pull , bershka, stradivarius dan örnekler;

- en ucuz ürün kısa kol tişört 15 - 20 TL arası
    - kotlar 25 - 45 TL arası
    - ceketler 50 - 150 TL arası
    - ayakkabılar 39 - 99 TL arası

iyi de zaten bershka nın normal fiyatları bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

arkadaşlar avrupa yakasında en rahat alışveriş yapılabilecek nereyi tavsiye edersiniz.cevahirdekine gittim kasa bir sıra ürün bakarken ayrı sıra denerken ayrı sıra.lanet olsun dedim çıktım.nişantaşındaki zara daha tenha olur gibi geliyor ne diyorsunuz?

bence istinyepark'a gidebilirsin, dün gittiğimde kasada hiç sıra yoktu, mağazada da her zamanki kadar insan vardı, abartı değildi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: thuthq

quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

arkadaşlar avrupa yakasında en rahat alışveriş yapılabilecek nereyi tavsiye edersiniz.cevahirdekine gittim kasa bir sıra ürün bakarken ayrı sıra denerken ayrı sıra.lanet olsun dedim çıktım.nişantaşındaki zara daha tenha olur gibi geliyor ne diyorsunuz?

bence istinyepark'a gidebilirsin, dün gittiğimde kasada hiç sıra yoktu, mağazada da her zamanki kadar insan vardı, abartı değildi:)

istinyeparkta indirim yokmu acaba ? bi dahakine oraya gideyim işede yakın zaten
  • Dün Forum Bornova Zara'daydım. Feci kalabalıktı. Yalnız çok indirim yoktu. Gömlekler 59 TL vb. Güzel paltolar inmiş olmasına rağmen pahalı geldi bana. 399 TL'den 289 TL ye inmişler. Pull and Bear'dan blazer ceket (199 TL yerine 79 TL) ve ayakkabı (99 TL yerine 49 TL) aldım. Bershka'da denilen gibi pek erkek ürünü yoktu. Bir adet kemer (19,95 TL yerine 12,95 TL) aldım çıktım oradan da.
  • Pull and bear ve Bearshka'da öyle bir pantolon yapmışlarki 65 kilo üstüyseniz sakın denemeyin bile.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.