Şimdi Ara

5 Ocak'ta Zara indirim günleri başlıyor. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
6
Favori
55.856
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • massimo dutti de gördüm kalabalığı LC Waikiki de görmedim. insanlar aldıklarını ödeyebilmek için yarışıyor. ( antalya laradaki şubeden bahsediyorum.)

Allah yardımcıları olsun.
  • Fiyatların uccundan accık kırpmışlar.
  • ankamalle gittim öğle arası, bayağı da alışveriş yaptım. indirim her üründe çok fazla değil, doğru. ama ceket 300'den 200'e, v yaka 70'ten 40'a, gömlek 80-90'dan 60'a düşüyorsa en az %30a denk geliyor demektir.

öte yandan valla ben insanların bu indirim beğenmeme huyunu anlamıyorum. çünkü her markanın bir konumlandırması vardır. belli fiyatın altına düşerse asıl müşteri kitlesini kaybeder. dolayısıyla zara'nın ilk indirimde 30 liraya gömlek satmasını beklemek ne kadar gerçekçi bilemiyorum..
  • şubelerinde farklı indirim uyguladıklarını bilmiyordum. suadiye şubelerinde yüzde 50'ye varan indirimler yazıyor girişte.
  • fos!!!
  • Beyler bende sabahtan gittim bi baktım şöyle bi. Millet gerçekten çıldırmış olmalı yani ben böyle birşey görmedim. Hiç adam akıllı indirim yoktu hiçbirşey bulamadim fakat trajikomik olaylarla karsilastim. Arkadaşla gitmiştik o bişey buldu dedi ben bunu alayım dedi ve sıra beklerken garip olaylarla karsilastim. Yaşlı başlı bir teyze gelmiş sabahın köründen çocuk bolumunden indirim var diye yaklaşık 380liralık alışveriş yaptı ve resmen karambole bir şekilde sürü psikolojisi sanıyorum bakıyor etiket 35ten 27ye düşmüş diyo alayım bunuda alayım iyi indirim varmış diye diye. Başka bir trajikomik olay ise yine kadınlar bölümünde yaklaşık yarım saatlik bir sürede 20parça alışveriş yapan kadınlar oldu.
  • Erkekte genel olarak indirim %20-35 civarlarındaydı gibi geldi bana.(mağaza istanbul-istinyepark)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

quote:

Orijinalden alıntı: mustaademir

İstanbuldakilere Beyazıt(son durakta burgerkingin çok az aşağısında solda) ve merterdeki(şair ahmet kutsi tecer caddesinin e-5 tarafında başlarda) inci outleti tavsiye ederim 10 tlye massimo dutti aldım daha 1 ay önce
    ufak bir defo vardı ama defoyu farketmek zor.Defosuz ürünlerde var bu arada

Çok iyi almışsın ya.. Bi de ne aldığını yazsan tam süper olacakmış..

İsim hakkını aldım deme yığılırım olduğum yere

2. satırda yazmıştım İNCİ OUTLET diye

• Az önce döndüm zaradan indirimi bilmiyordum öyle gezmeye gitmiştim indirim vardı ama çok azdı,ama kurban bayramında aldığım montun 220 den 160a düşmüş olması koydu hehe :) Şimdi %50 indirim 19ocak,büyük indirim 2şubat öyle mi ?
  • Alsancak zara'da durumlar nasıldı ?
  • Deri ceketler ne kadar bakan varmı arkadaşlar ?
  • quote:

quote:

quote:

İstanbuldakilere Beyazıt(son durakta burgerkingin çok az aşağısında solda) ve merterdeki(şair ahmet kutsi tecer caddesinin e-5 tarafında başlarda) inci outleti tavsiye ederim 10 tlye massimo dutti aldım daha 1 ay önce

Koptum. Arkadaş ne aldın derken kazak mı, mont mu falan demek istemiş bence...

• Forum Bornova Massimo Dutti mağazasının önünde sabah abartmıyorum 50 kişi civarı sıra vardı, Zara Home'da da 15-20 civarı teyze kapının önünde sıradaydı foto çektim hatta üşenmezsem koyarım. Bu arada indirim öyle ahım şahım değil 100tl ye beğendiğim bir kazak vardı 80tl ye düşmül Pull&Bear da ortalama %20-%30 civarı bir indirim vardı. Bir sonraki indirim net tarihini bilen yok değil mi?

Edit: Kazak yazacağıma kazan yazmışım düzelttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 5 Ocak 2012; 19:23:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

quote:

quote:

quote:

aynen ben de koptum iletişim kopukluğu olmuş..

• quote:

Orijinalden alıntı: OMFAY

Sevgili arkadaşlar kimsenin mağazaya gitmesine gerek yok zaranın kendi internet sitesinde indirimler yansımıs durumda oradan bakıp fikir sahibi olabilirsiniz

götü göbeği almış başını gitmişler için L alıp olmazsa XL ile değiştirme yapabiliyor muyuz? bunun için aldığım ürünü kargo ile göndermem mi gerek yoksa mağazaya giderek birebir mi değişim yapacağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metrikk

quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

quote:

quote:

quote:

aynen ben de koptum iletişim kopukluğu olmuş..

:))):)))

• .
  • Bugünü özetlersek;

Zara mont ve 4 pantolon için 440 tl
    Massimo dutti mont (esime) ve Sweat 368 tl
    Bunların üzerine Hotic ten cizme (esime) ve Bot 374 tl. Battık anlayacağınız :)

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VERATUKA -- 5 Ocak 2012; 20:09:04 >
  • zara nın parfümleri fena olmuyor 100ml normal zamanda 50 tl idi ..2. veya 3. indirimde gayet makul fiyata gelebilir kalırsa ..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.