Şimdi Ara

5 Ocak'ta Zara indirim günleri başlıyor. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
6
Favori
55.857
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili arkadaşlar kimsenin mağazaya gitmesine gerek yok zaranın kendi internet sitesinde indirimler yansımıs durumda oradan bakıp fikir sahibi olabilirsiniz
  • Arkadaşlar bir sorum olacakta ben L -XL giyiyorum bu indirimde mi almalıyım yoksa diğerlerini beklemek mi mantıklı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OMFAY

Sevgili arkadaşlar kimsenin mağazaya gitmesine gerek yok zaranın kendi internet sitesinde indirimler yansımıs durumda oradan bakıp fikir sahibi olabilirsiniz

çok teşekkürler
  • Ciddi bir indirim yok genel olarak %25-%30 arasında indirim oranları
  • internet adresi ne peki
  • Ciddi bir indirim yok genel olarak %25-%30 arasında indirim oranları
  • www.zara.com gir oradan turkiyeyi seç sol taraftaki butonlardan görmek istedigin ürün gurubunu seç fiyatı gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahane06

internet adresi ne peki

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/home/tr/en/zara-W2011-s
  • quote:

Orijinalden alıntı: metrikk

quote:

Orijinalden alıntı: bahane06

internet adresi ne peki

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/home/tr/en/zara-W2011-s

teşekkür ederim
  • INDITEX Group mağzaları indirimi bugün başladı arkadaşlar sabah evime yakın olduğu için torium avm'deki mağzalara uğradım fiyatlar ne şekilde düşmüş diye.açıkçası tam tahminim gibi ''Zara'' özellikle yine çok pahalı gömlekler 59TL ye mont,kaban tarzı ürüneler 99TL-159TL arasında değişmekte.kazak ve hırkalar yine 59TL blazer ceketler hepsine bakmadım ama 139TL olarak gördüm.
    ''pull and bear'' da gömlekler 39TL ayakkabılar spor 39TL yine montlar çeşitlerine göre 99TL-189TL arasında değişik fiyatlar.kot pantlonlar 79TL, t-shirtler 19TL-25TL, ayakkabılar ve gömlekler harici pek gözüme güzel gelen bişey olmadı.
    ''bershka'''da erkek için pek bişiy yoktu girmemle çıkmam bir oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awesomeone -- 5 Ocak 2012; 13:08:22 >

• kayda değer bir indirim yok galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustaademir

İstanbuldakilere Beyazıt(son durakta burgerkingin çok az aşağısında solda) ve merterdeki(şair ahmet kutsi tecer caddesinin e-5 tarafında başlarda) inci outleti tavsiye ederim 10 tlye massimo dutti aldım daha 1 ay önce
    ufak bir defo vardı ama defoyu farketmek zor.Defosuz ürünlerde var bu arada

Çok iyi almışsın ya.. Bi de ne aldığını yazsan tam süper olacakmış..

İsim hakkını aldım deme yığılırım olduğum yere
  • Güzel bir alışveriş oldu. Bayanların istilası vardı Pull & bear'dan alışverişimi yaptım hem rahattı hemde bol çeşit vardı. Bershka'da bir şey bulamadım erkek için çeşit azdı. Zara ve massimo dutti girmemle çıkmam bir oldu, inanılmaz kalabalıktı. Gene bayanların istilasındaydı, öyle böyle değil Daha önceden ürünlere bakmıştım pek bir şey bulamamıştım zaten. Gene o sıraya girmeye değecek bir ürün bulamadım.
  • Ahhh Forum Bornovada olmak vardı!... Sevgiler izmir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: scat_lift

Güzel bir alışveriş oldu. Bayanların istilası vardı Pull & bear'dan alışverişimi yaptım hem rahattı hemde bol çeşit vardı. Bershka'da bir şey bulamadım erkek için çeşit azdı. Zara ve massimo dutti girmemle çıkmam bir oldu, inanılmaz kalabalıktı. Gene bayanların istilasındaydı, öyle böyle değil Daha önceden ürünlere bakmıştım pek bir şey bulamamıştım zaten. Gene o sıraya girmeye değecek bir ürün bulamadım.

Ankamall'mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

Orijinalden alıntı: scat_lift

Güzel bir alışveriş oldu. Bayanların istilası vardı Pull & bear'dan alışverişimi yaptım hem rahattı hemde bol çeşit vardı. Bershka'da bir şey bulamadım erkek için çeşit azdı. Zara ve massimo dutti girmemle çıkmam bir oldu, inanılmaz kalabalıktı. Gene bayanların istilasındaydı, öyle böyle değil Daha önceden ürünlere bakmıştım pek bir şey bulamamıştım zaten. Gene o sıraya girmeye değecek bir ürün bulamadım.

Ankamall'mi?

Palladium.

• suan zara dan ciktim bu indirime kocaman ban kaydadeger bir indirim degil bence
  • mesajım bulunsun
    biraz daha bekleyin
  • suadiye zara da tırt çıktı. yeni sezon ürünlerde zaten indirim yok. indirim yapılanlarında yüzüne bakmadım :)
  • Zara'dan ziyade Pull and Bear önemli benim için. Acaba şu üzerinde şehir isimleri yazan t-shirt'lerden gördünüz mü?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.