Şimdi Ara

5 Ocak'ta Zara indirim günleri başlıyor. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
6
Favori
55.857
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • % 50 nin üstündede indirim oluo 2.3. indirimlerde ama beden kalmıo XL L giyiyorum diosan 3. indirime beden kalıo ;)
  • Massimo Dutti de Zara gibi 2. 3. indirim yapıyor mu?
  • Arkadaşlar nasıl arıyorlar sizi indirim var diye? Numara falan mı bırakmak gerekiyor. O kadar da alışveriş yapıyorum oradan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Arkadaşlar nasıl arıyorlar sizi indirim var diye? Numara falan mı bırakmak gerekiyor. O kadar da alışveriş yapıyorum oradan.

Bugün hürriyet gazetesinde kocaman sayfa ilan vermişlerdi. 5 ocak'ta indirim var diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

quote:

Arkadaşlar nasıl arıyorlar sizi indirim var diye? Numara falan mı bırakmak gerekiyor. O kadar da alışveriş yapıyorum oradan.

Bugün hürriyet gazetesinde kocaman sayfa ilan vermişlerdi. 5 ocak'ta indirim var diye..

Al işte adamlar koca ilan vermiş bizim haberimiz yok, saol dostum
  • Tüh, gazete reklamı kötü olmuş
  • quote:

zaradayken sormuştum indiriminiz ne zaman diye numaranızı bırakın arayalım dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: VickVickyVale

Massimo Dutti de Zara gibi 2. 3. indirim yapıyor mu?

Evet yapıyor ama bindirim üstü indirim yapıyor.
  • Bugün Zara'ya giden var mı? İndirim oranları nedir? Gidip bakmaya değer mi?
  • hocam saat daha 9:30,sakin :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaakman

hocam saat daha 9:30,sakin :D

Olmaz, hemen gitmem ve kazak, pantalon almam lazım...

• Biri mağazadan bildirsin bakalım indirim durumları nasıl
  • İstanbuldakilere Beyazıt(son durakta burgerkingin çok az aşağısında solda) ve merterdeki(şair ahmet kutsi tecer caddesinin e-5 tarafında başlarda) inci outleti tavsiye ederim 10 tlye massimo dutti aldım daha 1 ay önce
    ufak bir defo vardı ama defoyu farketmek zor.Defosuz ürünlerde var bu arada
  • bugun için ciddi bir indirim beklentim yok acıkcası yukarıdada arkadaşların yazdığı gibi bindirimden indirim olur gibime geliyor subat başı gibi gerçek indirimler fiyatlara yansır o zamanda istediğimiz ürün ve bedenini bulabiliceğimizi zannetmiyorum
  • Ogle yemeginde gitmeyi dusunuyorum zara ya. Gelismelerden haberdar ederim tabi ters bi durum olmazda gidebilirsem.
  • Arkadaşlar son durum nedir?Giden var mı indirimler nasıl?Birazdan gitmeyi planlıyorum
  • Kız arkadasım gitmiş sabah 10 da:)dün begendiğim 99 tl olan pantolon 89 tl, 89 tl olan gömlek 59 olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekoch

Kız arkadasım gitmiş sabah 10 da:)dün begendiğim 99 tl olan pantolon 89 tl, 89 tl olan gömlek 59 olmuş

Saol hocam birazdan gidip bakayım bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: dcup

quote:

Orijinalden alıntı: ardaakman

hocam saat daha 9:30,sakin :D

Olmaz, hemen gitmem ve kazak, pantalon almam lazım...

• finallerden sonraya kaldı uğramak.
    bilgiler için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.