Şimdi Ara

5. Nesil i7 ile GTX 900 serisi ne zaman gelir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 bin tl lik mimarlık laptopu alacam 4 nesil gtx 850 mi alayım yoksa 5. nesil gelmesi yakın mıdır ?

• Mayıs-Haziran gibi gelir. Bende almayı düşünüyorum ama yazı bekleyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolar artarsa 3 bin tl ye gelmez o zaman
  • Yazdan önce gelmez. 5. Nesilde U işlemciler çıktı fakat MQ yada HQ işlemcilerde gecikme yaşandı Haziran gibi de gelebilir biraz daha geç de. 5-6 aylık bir bekleme süresi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizde u serisi olmaz zaten performans ariyoruz o zaman beklemek gereksiz gtx 850 3bine düşürebilirsek kaçırmayalım
  • http://www.teknolojikapinda.com/asus-n550jk-cn167d-notebook?keyword=167D
    5. Nesillerde yakınıdır gelmeleri. X550JK efsanesi bile piyasada son ürünler bitiyor.
  • Gtx 950m 960m mart da tanıtılacak zaten ondan sonra kullanmaya başlarlar 4. Nesillerle. Sonradan 5. Nesil eklenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexsite

Mayıs-Haziran gibi gelir. Bende almayı düşünüyorum ama yazı bekleyeceğim.

mart sonu Türkiye de satışa başlıyacak diye biliyordum.
    960m yi 1 aydır bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jet1X -- 26 Şubat 2015; 17:27:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jet1X

quote:

Orijinalden alıntı: Dexsite

Mayıs-Haziran gibi gelir. Bende almayı düşünüyorum ama yazı bekleyeceğim.

mart sonu Türkiye de satışa başlıyacak diye biliyordum.
    960m yi 1 aydır bekliyorum.

GTX 900 Serisi olur ama 5.Nesil işlemci olmaz Mart sonunda.
  • önden 5. nesil u ları yolladilar kim bilir m q ne zaman gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

bizde u serisi olmaz zaten performans ariyoruz o zaman beklemek gereksiz gtx 850 3bine düşürebilirsek kaçırmayalım

monster veya victor bakar mısın bilmem de, gtx860m'i 2700 veya aşağısına düşürebilirsin 4. nesil ama adam gibi m model i7 ile
  • Ne bu hız anlamıyorum akıllı telefon aldım her sene yenisi çıktı 2 sene olmadı fiyatı yarıya düştü.
    Daha 1 sene olmadan laptop aldım 700m li 4.Nesil şimdi 900m intel 5.nesil çıkıyor. Hayır teknoloji hızla gelişsin destekliyorum tamamda 1senede 2 seri artarmı arada farkta yok hızlandırma transistör artışı. Hayır 1 senede çıkart bari 6 ayda 700den 800e çıkmak nedir. Daha 1 sene olmadı üstüne 2. Model çıkıyo benimkinin fark yok diyozda morali bozuluyo insanın.

• kısmen26 kullanıcısına yanıt
    bunlar hep satış taktiği hocam bu sayede para akışı daimi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snelius

quote:

bizde u serisi olmaz zaten performans ariyoruz o zaman beklemek gereksiz gtx 850 3bine düşürebilirsek kaçırmayalım

monster veya victor bakar mısın bilmem de, gtx860m'i 2700 veya aşağısına düşürebilirsin 4. nesil ama adam gibi m model i7 ile

marka takımtım var asus msi toshiba üçlüsünden bakıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Snelius

quote:

marka takımtım var asus msi toshiba üçlüsünden bakıyorum

monster'in bazı modelleri msi kasa kullanıyor, öyle olan modellerine bak bence, bi fark görmezsin daha ucuz olması dışında

ayrıca msi anlarım, asus da piyasadan pahalıdır hep ama kasa kalitesi sağlam modellerini anlarım da toshiba sadece piyasadan pahalıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snelius -- 27 Şubat 2015; 21:08:35 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.