Şimdi Ara

5 mt rgb şerit led+kumanda+alıcı +12v adaptör 8.79 usd aliexpress (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
24
Favori
9.849
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tv arkası için düşünüyorsanız tavsiye ederim. Ben aldım memnunum.

http://www.aliexpress.com/snapshot/6316680413.html?orderId=64369363187518
  • Arkadaşlar aliexpress den ürün alırken hatta cinden ürün alırken 1-2 dolar fazla verin honkongpost tercih edin hatta pazarlığın içine katın onu bile vermeyebilirsiniz benim 5 inde verdiğim sipariş 15 inde elimdeydi 8-12 gün arasında teslim ediliyor genellikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün satışı halen devam ediyor. Ürünü sipariş edenlerin muhtemelen eline ulaşmıştır. Yorumlarınız benim gibi almayı düşünenlere ışık tutacaktır. ışık şiddeti ve uzaktan kumanda menzili en çok merak edilen konular. Video ya da resim eklerseniz daha makbule geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutytu

Ürün satışı halen devam ediyor. Ürünü sipariş edenlerin muhtemelen eline ulaşmıştır. Yorumlarınız benim gibi almayı düşünenlere ışık tutacaktır. ışık şiddeti ve uzaktan kumanda menzili en çok merak edilen konular. Video ya da resim eklerseniz daha makbule geçer

Benimki hala gelmedi. Ürünü teslim edilen var mı acaba

• Benim de hala elime ulaşmadı. Yılbaşından dolayı gümrükteki yoğunluğa bağlıyorum gecikmeyi
  • beyaz ışık veriyormu bu ürün.
  • benimkide gelmedi daha
  • Benimki 1 hafta önce gelmisti nasıl olduysa yanlışlıkla Erzurum'a oradan Erzincan'a oradan da salı günü İstanbul'a tekrar geri gelmiş. Yarın alacağım kismetse yorumları yazarim.
  • aykutytu A kullanıcısına yanıt
    benimkide hala gelmedi. merakla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatu38

quote:

Orijinalden alıntı: aykutytu

Ürün satışı halen devam ediyor. Ürünü sipariş edenlerin muhtemelen eline ulaşmıştır. Yorumlarınız benim gibi almayı düşünenlere ışık tutacaktır. ışık şiddeti ve uzaktan kumanda menzili en çok merak edilen konular. Video ya da resim eklerseniz daha makbule geçer

Benimki hala gelmedi. Ürünü teslim edilen var mı acaba

cok yavas kargo

• Benim kargo şimdi geldi. Herhangi bir eksiklik yok adaptörü taktım çalıştı. Kumandanin pili çıkmıyor sadece onu biz alıyoruz.
     5 mt rgb şerit led+kumanda+alıcı +12v adaptör 8.79 usd aliexpress

• cenko1905 C kullanıcısına yanıt
    Mutfak dolabının altına yapmak istiyorum köşeleri nasıl donuyoruz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Ben tv unitesinin etrafına döndüm.2 parca unite bende.ustten başladım alta geçerken arada duvar var köşesi biraz egimsiz oldu ama gozukmedigi için cok göze batmiyor. Kumanda ile de güzel efektler verilebiliyor. Tabi ne kadar dayanır onu bilmiyorum

Hocam kumanda nasıl pille çalışıyor?

• seas79 kullanıcısına yanıt
    Hocam tartı pili diye gecen varya onunla Maxell marka aldım 1.5 tl. Suan sorunsuz çalışıyor bütün set.

• beyaz ışık veren öneri varmı?
  • Köşe bağlantısı için böyle şeyler var. Ben şahsen kesip kablo lehimliyorum.

http://www.ebay.com/itm/1pcs-5050-LED-STRIP-LIGHT-CORNER-CONNECTORS-SOLDERLESS-L-SHAPE-90-DEGREE-JOINT-/191250025714?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2c8763ccf2

Saol hocam...
  • benimkide bugun geldi. tv üniteye taktım. fiyatına göre iyi. direk beyaz renk yok ama tüm ışıkları yakınca duvarda beyaz renk veriyor. bence alınası bir ürün. silikon kaplaması yok.şerit biraz ince gibi geldi. arkasında gelen yapışkan kolay kolay bırakacak cinsten değil.
  • Toplamda 3 renk var zaten led olarak. Fakat 2 li kombinasyonlar ile 7-8 renk oluyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.