Şimdi Ara

5 mt rgb şerit led+kumanda+alıcı +12v adaptör 8.79 usd aliexpress (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
24
Favori
9.850
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mutfakta uygulamasını yapanlardan örnek foto alabilir miyim ? ben beyaz ışıkta istiyorum bu ürün bunu da sağlar mı ?
  • Bende bir adet sipariş verdim... Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 2 Aralık 2014; 10:43:36 >
  • metrede 4 W yazıyor
  • Bu videoya bakabilirsiniz, tek fark bu üründe beyaz yok

Buda led büyüklükleri

5 mt rgb şerit led+kumanda+alıcı +12v adaptör 8.79 usd aliexpress

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 2 Aralık 2014; 11:16:06 >

• arkdaşlar china post ücretsiz kargoymuş sıkıntı olur mu takip numarası oluyor mu bunda
  • Neden bu kadar ucuz ona anlam veremedim. Ürünleri parça olarak alsak daha pahalıya geliyor. Led beyaz olmayan ve düşük ışık veren led ama diğer malzemeler ile led bedavaya gelir, tabi sıkıntılı değilseler. Kararsızım valla alsak mı?
  • Ankara'da Konya Sokak'da 20TL ye verenler var..
  • Beyler bunların üstü plastik kaplı olanları var onu nerden alabiliriz bunların üstü açık ,, ben açık alanda kullanacağım o yüzden dayannıklı olmasını istiyorum

1- RGB led olacak

2- üstü plastik kaplı olacak

3- güçlü ışık verecek

varmı bu kriterleri sağlayan bir led şerit ?
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Güçlü istiyorsan 5050 veya 5630 olanlarından al. Ve aydınlatma için ise beyaz al RGB olanı değil.
  • TeNNiSeR kullanıcısına yanıt
    Zaten buda 20tl ye geliyor
  • Bende ondan dedim Çin'e açılmaya gerek yok bunun için, geçenlerde bende aynı şekilde 11.11 de çinden alacaktım konya sokağa gittim bu dandik olan modeli 20TL ye veriyorlar çinle mi uğraşacağım 1 ay bekliycem dedim aliexpressden almaktan vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeNNiSeR

Bende ondan dedim Çin'e açılmaya gerek yok bunun için, geçenlerde bende aynı şekilde 11.11 de çinden alacaktım konya sokağa gittim bu dandik olan modeli 20TL ye veriyorlar çinle mi uğraşacağım 1 ay bekliycem dedim aliexpressden almaktan vazgeçtim.

Aslında adaptör ve kumanda sistemi sağlam ise alınır ama onlara güvenmediğimden tedirginim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sungur09

arkdaşlar china post ücretsiz kargoymuş sıkıntı olur mu takip numarası oluyor mu bunda

hayır olmaz ,Aliexpress de takip numarası veriliyor ama bazı başka sitelerde asgari limit var ,misal 30 dolar altına takip no verilmiyor ve takipsiz olarak geliyor

ayrıca şerit led almayı düşünenler için genel bilgi ;

amacınıza uygun olanı almanız gerekiyor ,sadece aksesuar olsun derseniz en ucuz olanı ,parlak olsun diyorsanız orta ,çok parlak olsun diyorsanız üst modellerden almanız gerekir
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    evet ben mutfak dolabının alt kısmına çektim ufak bi anahtarı var bağladım tık tık çok güzel oluyor sarı loş ışk almıştım
    @yedikeresekiz
  • Arkadaşlar akvaryum için silikonlu yada su geçirmez ne tavsiye edersiniz acaba...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xapex kullanıcısına yanıt
    @xapex
  •  5 mt rgb şerit led+kumanda+alıcı +12v adaptör 8.79 usd aliexpress

Banyo aynasına uyguladım. =)

• Arkadaşlar bu şerit ledler üç çipli ve tek çipli olarak ikiye ayrılır. Üç çipliler tek çiplilerin 3-4 katı daha fazla ışık vermektedir. Tabi adaptörün voltuda parlaklık ile doğru orantılı
  • zaten düşük amperli adaptör kullanılırsa kısa süre sonra gümlüyor :)

onun için alırken mümkün olduğunca yüksek amperli alın ,ileride led ekleme gibi durumlar olursa sorunsuz kullanılır
  • Örneğin benim odadaki tek çipli

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.