Şimdi Ara

=>5 MP SONY ERİCSON K850 - C902 FOTO/VİDEO PAYLAŞIM ARENASI<= (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.894
Cevap
1
Favori
226.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @_extreme_ güzel fotoğraflar ama biraz ayarları kurcalasan daha iyi olabilir...

=>5 MP SONY ERİCSON K850 - C902 FOTO/VİDEO PAYLAŞIM ARENASI<=

• quote:

Orjinalden alıntı: pohuman

@_extreme_ güzel fotoğraflar ama biraz ayarları kurcalasan daha iyi olabilir...

valla anlık çekimler bunlar uğraşmıyorum şu tür çekim falan diye.zaten yolun ortasında da ayar yapacak değilim piknikte yada bir parkta olsan tamam da arkadaşlarla yolda giderken bir fotoyu 30 saniyede çekersen dayak yersin

sadece iç mekan fotosunda, modlarla oynayıp birkaç kare çektim ve en iyisini ekledim...
  • pohuman

almadan konuşuyordun ama boş değilmiş

hakkını veriyorsun makinanın

gece alacakaranlık fotosunu çok beğendim
  • @_extreme_ haklısın. Anlık çekimlere yapacak bir şey yok. Adı üstünde 'anlık' işte.

@farukkk böyle söylediğine göre daha önce boş konuştuğumu düşünüyordun. Artık boş olmadığımı biliyorsun. Pazar günü daha da iyi anlayacaksın.
  • quote:

@_extreme_ haklısın. Anlık çekimlere yapacak bir şey yok. Adı üstünde 'anlık' işte.

@farukkk böyle söylediğine göre daha önce boş konuştuğumu düşünüyordun. Artık boş olmadığımı biliyorsun. Pazar günü daha da iyi anlayacaksın.

hayır arkadaşım
    öyle düşünmüyordum senin eski fotolarını çok iyi biliyorum senden çok ümitliydim..

ama k 850 den bukadar ümitli değildim ...

gerçek ten bukadar kısa sürede hakkını verdin

3,2 konusunda k 790 ile k 810 karşılaştırdım aynı cam v3 ile bakmanı öneririm
    pm attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 21 Mayıs 2008; 23:22:13 >

• quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

@_extreme_ haklısın. Anlık çekimlere yapacak bir şey yok. Adı üstünde 'anlık' işte.

hayır arkadaşım
    öyle düşünmüyordum senin eski fotolarını çok iyi biliyorum senden çok ümitliydim..

ama k 850 den bukadar ümitli değildim ...

gerçek ten bukadar kısa sürede hakkını verdin

3,2 konusunda k 790 ile k 810 karşılaştırdım aynı cam v3 ile bakmanı öneririm
    pm attım

Eyvallah hocam. Çok teşekkür ederim. Hemen bakıyorum..

• Pohuman sahil fotoları neresi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: visceroid

Pohuman sahil fotoları neresi ?

ben cevap vereyim Rize
  •  =>5 MP SONY ERİCSON K850 - C902 FOTO/VİDEO PAYLAŞIM ARENASI<=

• Fazla foto çekmeye fırsat bulamıyorum şu sıralar arkadaşlar. İki adet öylesine foto ...

• Révølvér

ilk foton güzel

pohuman

fotoğrafların çok güzel
  • Eline sAğlık pohuman iyi çekiyorsun ha tabiki makinede iyi. Bazıları karanlık çekiyo yok parlatıyo falan diyolardı k850 için. Ama masallah canavar gibi çekiyo alet. TEl i kullanmayı bilmiyo kimse sonra tel e suc buluyolar.
    Araba sürmeyi bilmiyolar direksiyona geçiyorlar sonrada duvara çarpıyorlar ardınada arabaya suc buluyorlar ona benziyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ermeydan

Eline sAğlık pohuman iyi çekiyorsun ha tabiki makinede iyi. Bazıları karanlık çekiyo yok parlatıyo falan diyolardı k850 için. Ama masallah canavar gibi çekiyo alet. TEl i kullanmayı bilmiyo kimse sonra tel e suc buluyolar.
    Araba sürmeyi bilmiyolar direksiyona geçiyorlar sonrada duvara çarpıyorlar ardınada arabaya suc buluyorlar ona benziyor

R1EA031 3.7 kamera sürümü parlatıyor.
    Noxco, ben ve de _extreme_ bu sorunu yaşadık.
    Ama anlamak istemiyorsunuz hâlâ... 037 de biraz düzeltilmiş.
    _extreme_ de gelsin, onun yorumlarını da dinleyelim. En çok şikâyet ettiği husus bu olmuştu.

Bir teli çok sevmek, onun hakkında dürüst olmayan yorum yapmayı illâ ki gerektirmemeli diye düşünüyorum ben.

• quote:

Orjinalden alıntı: Révølvér

quote:

Orjinalden alıntı: Ermeydan

Eline sAğlık pohuman iyi çekiyorsun ha tabiki makinede iyi. Bazıları karanlık çekiyo yok parlatıyo falan diyolardı k850 için. Ama masallah canavar gibi çekiyo alet. TEl i kullanmayı bilmiyo kimse sonra tel e suc buluyolar.

_extreme_ de gelsin, onun yorumlarını da dinleyelim. En çok şikâyet ettiği husus bu olmuştu.

Bir teli çok sevmek, onun hakkında dürüst olmayan yorum yapmayı illâ ki gerektirmemeli diye düşünüyorum ben.

@Ermeydan çok teşekkür ederim..
    @Révølvér flash'lı çekimlerde mi parlama oluyor? Yoksa flash'sız gündüz çekimleri de parlıyor mu? Tam olarak söylemek istediğiniz nedir?

• Yakın, açık renk cisimlerde, flaşlı çekimlerde pohuman
  • @Révølvér açık renkli cisimleri normal makineler bile parlatmadan çekemiyorlar.. Özellikle beyaz varsa.. Yakın, xenon flash'lı ve açık renkli cisim çekmek için D400 gibi kaliteli makineler kullanmak gerekiyor... Aşağıda örnekler veriyorum... Beyaz örtü bile ne kadar az parladı. Sizde bir beyaz örtü çekip buraya koyarmısınız?

• Benimki iyi şu anda bir problem yok. 037 benim versiyon ama _extreme_ bi gelsin, o bir deneme yapsın bakalım.
    Bir de yorumlarını alalım ne diyecek. Bizimkinde cidden de bi anormallik vardı, o zaman da eklemiştim birkaç foto ama
  • Benim versiyonum da 031 ama neden diğer arkadaşlar gibi parlaklık sorunum yok? Size göre suç telefonda mı yani? Bu durum bana göre kişisel...
  • Servis menüsüne baktın mı peki driver sürümün kaç ? Daha önce de belirttik yapılan araştırmalarda böyle bir yazılım karışıklığı,
    sürüm sorunu var maalesef. Aşağıdaki farklar bana hiç kişisel gelmedi açıkçası. Yani böyle bir sorun / yazılım bozukluğu olduğuna neden inanmıyorsunuz ben de anlamış değilim. Aşağıdaki fotolarda da kişisellik var diyorsanız, ben konu hakkında başka yorum yapmak istemiyorum, haklısınız.
    Adam aynı yerde, aynı nesneleri çekmiş yahu var mı daha ötesi...

R1EA037: Camera Driver 3.7

R1CA037: Camera Driver 2.9

R1EA037:Camera Driver 3.7

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orjinalden alıntı: Révølvér

@Révølvér kerdeşimin de dediği gibi, flash parlatma olayının kullanıcı ile hiçbir ilgisi yok.bu tamamen yazılımla ilgili bir durum.
    benim teldeki flash resmen çıldırmış durumda o kadar etkili ki inanamazsınız.uzak mesafeli çekimlerde mükemmel kareler elde edebiliyorum.ancak bu etkili flash yakın çekimlerde obje üzerini aşırı derecede parlatıyor.R1CA037 ve R1EA037 de böyle bir problemin olmadığı çekilen fotolardan açıkça görülüyor

buyrun sizlere benim çılgın flashtan birkaç kareee...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _extreme_ -- 23 Mayıs 2008; 9:02:35 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.