Şimdi Ara

=>5 MP SONY ERİCSON K850 - C902 FOTO/VİDEO PAYLAŞIM ARENASI<= (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.894
Cevap
1
Favori
226.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @bynedim parmağın yarısı ekranda yarısı tuşta olunca kesin algılıyor. Bunu keşfettikten sonra tuşlara neredeyse havadan basacaktım. Çok az dokunuşla hemen algılıyor. 10dk'de hemen alıştım telefona.
  • uzak çekimler iyi de makro çekimlerde ki beyaz dengesini açıkçası hiç beğenmedim ama camera driverle düzeltilebileceğini düşünüyorum
  • pohuman

iç mekan fotoları başarılı iç mekanın ışık düzenide gayet iyiymiş bunuda göz ardı ememek lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: bynedim

Bu arada flaşla yaptığım yarı aydınlık veya loş ortamların hepsinde zifiri karanlık görüntüsü verdi, yani sadece odaklanan cisim aydınlık ve geri kalan bölge çok zayıf ışık görüntüsüne bürünüyor.. Yukarıdaki resimde de flaş açsaydım o ışığa rağmen aynı şey olabilirdi, bu pek hoşuma gitmedi..

Arkadaşım bunu forumda daha öncede açıklamıştım ama tekrar söleyim. Yapay ışıklı ortamlarda yada resmini çektiğiniz nesnenin dışındaki nesnelerinde resimde çıkmasını istiyorsan yani dediğin gibi odağın dışındakilerde net çıksın istiyorsan telefonu alacakaranlık dikey modunda kullanmalısın

• quote:

Orjinalden alıntı: redbloodedman

quote:

Orjinalden alıntı: bynedim

Bu arada flaşla yaptığım yarı aydınlık veya loş ortamların hepsinde zifiri karanlık görüntüsü verdi, yani sadece odaklanan cisim aydınlık ve geri kalan bölge çok zayıf ışık görüntüsüne bürünüyor.. Yukarıdaki resimde de flaş açsaydım o ışığa rağmen aynı şey olabilirdi, bu pek hoşuma gitmedi..

Arkadaşım bunu forumda daha öncede açıklamıştım ama tekrar söleyim. Yapay ışıklı ortamlarda yada resmini çektiğiniz nesnenin dışındaki nesnelerinde resimde çıkmasını istiyorsan yani dediğin gibi odağın dışındakilerde net çıksın istiyorsan telefonu alacakaranlık dikey modunda kullanmalısın

Forumu ayrıntılı incelememe rağmen yazını görmemiştim, açıklaman için teşekkür ederim.. K850'yi henüz aldım sayılır, dijital kameramda ise alacakaranlık modu mevcut değil, değişik ayarlar ile değişik ortamlarda çekimler yapıp kendi adıma optimumu bulmaya çalışıyorum, tavsiyende eminim çok işime yarayacak, ilk fırsatta denerim..

Bu arada bir arkadaş makro modda beyaz dengesini hiç beğenmediğini söylemiş, orada beyaz dengesini veremeyen cihaz değil benim, hem ayarları değiştirmeden çıkan sonucu merak ettiğimden, hem de karanlığı yitirmek amacı ile dengesiz ayar kullandığım için öyle bir sonuç çıktı, yanlış yönlendirmeyeyim kimseyi.. Sadece deneme ürünüdür son makro çekimlerim, cihazın kapasitesi olarak yorumlanmasın..

• DH de K850 foto paylaşımı yavaş biraz.

@pohuman alınca biraz hareketlenir.
    @bynedim 'den de paylaşım bekliyoruz.

Ben de yarından itibaren paylaşımlara devam edeceğim...
  • ah arkadaşlar evet neden resım eklemıyorsunuz benım olsaydı şımdı burayı resımlerle boğmuştum buna emın olabılırsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: Révølvér

DH de K850 foto paylaşımı yavaş biraz.

@pohuman alınca biraz hareketlenir.
    @bynedim 'den de paylaşım bekliyoruz.

Ben de yarından itibaren paylaşımlara devam edeceğim...

hocam k850 ye dönüşmü oluyor tekrar
  •  =>5 MP SONY ERİCSON K850 - C902 FOTO/VİDEO PAYLAŞIM ARENASI<=
     =>5 MP SONY ERİCSON K850 - C902 FOTO/VİDEO PAYLAŞIM ARENASI<=

• Révølvér

hocam 2. ve 3.
    makroların çok güzel

özellikle iç mekan performansı çok daha güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 15 Mayıs 2008; 19:26:40 >
  • İç mekanda çok iyiymiş. Tebrikler @Révølvér ..
  • Sağolun arkadaşlar. Bu K850 de @bynedim de olduğu gibi cam driver 2.9 ve yakın çekimler parlamıyor...
    Böylesi daha iyi
  • @Révølvér
    teşekkurler gercekten super cıkmış resımler harıkasın
  • Gerçekten de K850, günden güne gelişiyor arkadaşlar. İlk kullandığım K850 ile şimdiki arasında çok fark var.
    Foto ve ses kalitesi arttırılmış...

İç mekân çekimi. Eniştem...

• @Révølvér

İç mekân çekimi gerçekten çok başarılı.

• @Révølvér

İç mekân gerçektan başarılı
  • revolver hocam gerçekten konuşturmuşsun k850 yi ...2 ay sonra dügünüm var biraz kendimi toparlıyayayım hemen alıcam inşallah.
  • Teşekkürler arkadaşlar.
  • @ Révølvér

Abi, bize aldıracaksın şimdi bir K850i.
  • Valla bana ilaç gibi geldi Katze.
    Yeni bir soluk arıyordum. Ben fazla aynı teli kullanamıyorum biliyorsun.
    O alışkanlığı henüz edinemedim ama K850 çok zevkli ve şimdilik süper, bunu söyleyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.