Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

5 mp kameralı 3G li telefon arıyorum yardım lütfen!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
1.342
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> 5 mp kameralı 3G li telefon arıyorum yardım lütfen!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1108 Mesaj
    Merhaba,

Ortalama 400-500 lira civarı param var. Samsung veya Nokianın Dokunmatik ekran olmayan. Geniş ekranlı, 5 mp kameralı, 3 G li telefonunu arıyorum. Hangi modeli almalıyım?

|
    |
  • Yarbay
    16619 Mesaj
    N79 sizin için uygun bir cihaz. Sıfırını 500TL'ye bulmanız biraz zor ama yine de bakmanızı öneririm. Ya da ikinci el bir N79, N82 veya N85 bakabilirsiniz. N79 ve N82'nin ekranları sizin için geniş mi bilmiyorum tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sugar_klavyeci -- 9 Mayıs 2010; 15:20:56 >
    |
    |
    |
    linkleri veriyorum girip bakabilirsiniz fiyatlar sizin belirtdiginiz gibi yanlız telefonlar ikinci el ama gerçekten temiz

Nokia N79

http://www.sahibinden.com/guldemirden_sifir_ayarinda_beyaz_n79_kvk_li_faturali_full_kutulu-66WQQaXQQ25138428WQQpXQQdisplayitem?

Nokia N82

Satılmış :(
    |
    |

http://www.cilginalisveris.com/UrunDetay/178225/3260/nokia_6600i_slide_cep_telefonu.html
    |
    |
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1108 Mesaj
    Nokia 6710 navigatör hoşuma gitti. Ama rengi titanyum. Siyahını bulamazmıyım?
    |
    |
  • Teğmen
    141 Mesaj
    6700slide tam aradığınız özelliklerde.
    hem renk seçenekleri güzel hem dokunmatik değil ve kamerası gece çekimlerinde videolarda bile son derece başarılı.ayrıca 3G var ve görüntülü arama özelliğiyle beraber ön kamera fotoğraf çekiminde bile kullanılabiliyor.Ekranı da gayet geniş.
    465tl civarında suanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damie -- 8 Haziran 2010; 22:29:31 >
    |
    |

*
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.