Şimdi Ara

5 Mart akaryakıt zammı! Üst üste 3 gün zam!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
1
Favori
11.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otogaza 24 saat arayla gelen iki zammın ardından benzin ve motorine de zammın kapıda olduğu öğrenildi. Zammın gelmesi durumunda bu gece benzin ve motorinin fiyatı ciddi şekilde artacak.

Olcay AYDİLEK / ANKARA

Akaryakıta zammın ardı arkası kesilmiyor. Dün otogaza 24 saat arayla ikinci zam gelirken bugün de benzinin ve motorinin fiyatının ciddi oranda artması bekleniyor.Beklenen zam gerçekleşirse bu gece motorine 1 TL 51 kuruş, benzine ise 88 kuruş zam gelecek.

Edit: açıklama geldi

Edit: 4 Mart zammı da geldi

Bir edit daha: 5 mart zammı açıklandı

5 Mart akaryakıt zammı! Üst üste 3 gün zam!EPGİStwitter
    “Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 05/03/2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 69 Motorinde 84 KRŞ/LT Pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.”
    https://twitter.com/trepgis/status/1499759036794818563?s=20&t=sLOKkflWA3ZDGWz68VKHAg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolcia -- 4 Mart 2022; 20:11:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elektriğe %127 zam da elektrikli araba için mi yapıldı peki?

Yani akpyi savunmak için saçmalayan gördüm, ama böylesini ilk kez görüyorum. Gerçekten tebrik ederim.

Sen liderini savunmaya devam et kardeşim. Faiz sebep, enflasyon sonuçtur. Aynen. Misal Rusya'ya ağır yaptırımlar uygulanınca adamlar saf gibi faizi 20 puan arttırdılar. Neden? Putin Erdoğan gibi bir ekonomist değil. Saf bunlar. Hatta bütün dünya saf. Pandemide enflasyon yükseldi, paramız değer kaybetti diyen bütün ülkeler faiz arttırdı. Dünyada faiz indiren tek ülke biziz. Neden? Ekonomist işte. Dünyada faizin sebep enflasyonun sonuç olduğunu gören tek kişi RTE. Bütün ekonomistler, bütün ekonomi kitapları, Lidyalılardan beri uygulanan tüm ekonomik yöntemleri unutun. "Ben ekonomistim. Ekonominin sorumlusu benim ben!"

Sen liderine güvenmeye devam et. Kesin bir şey biliyordur. Rtenin tüm gücü kendinde topladığı 2014-2015'ten sonra ekonominin nasıl bozulmaya başladığını, faiz sebep enflasyon sonuçtur dediğinden beri belimizin nasıl büküldüğünü kör gözlerin bile görmesi lazım ama olmuyor.

Dolar 3 lirayken, “bu kardeşinize yetkiyi verin sonra faizle dolarla nasıl baş edilirmiş görün” deyip doları 18 liraya yükselten, bir avuç yandaşını zengin edip halkının alım gücünü zimbabwe seviyesine kadar düşüren lidere güveniyorsanız ne diyeyim hocam size, umarım siz haklı çıkarsınız :)

Helal olsun be hemen görmüşsün büyük oyunu. Erdoğan denen adamın saçma sapan faiz inadı ve olmayan ekonomi bilgisiyle doları 15 liraya çıkarmasına ne diyorsun peki akpli kardeş, elektrikli dolara mı geçilecek o yüzden mi yükseltildi acaba? Ya da diyorsun ya elektrikli acaba cart curt, ölümüne savunduğunuz erdoğanın elektrikli arabalarda vergiyi %15den %60’a çıkardığını da biliyorsundur herhalde. Bu konuda kime sallayalım mesela akpli kardeş?

2013 yılından bu güne gerileyen bir ülke.

2018 sonrasında bu gerileme çok daha hızlandı.

Ama çoluk çocuk eziyet çekecek. Siz ailecek sülalecek sürünün. Gerçekten mutlu oluruz, hakediyorsunuz inşallah da sürünürsünüz.

Bu ülkenin hazır varlıklarını satarak, ABD'nin saçtıklarıyla, faizlerle vs hazır parayla döndürülen ekonomiden bir yere geleceğini düşünmek ilkokul mezunlarını bile artık kandırmıyor. İleri derece cahil olmayı gerektiriyor.

Hele hele faiz sebep enflasyon sonuç diye bir zırvanın peşinden gidenler inşallah bir soğana muhtaç olurlar.

• ow yeaaah maaan ozmanlı geri dönüyeaaaaaahhh

• Aklınızca cari açığı kapatacaksınız ha. Puhahahahahahaha.
    Dolara euroya yol verirsiniz.
    Enflasyonunun sebebi faizmiş.
    Hahahahnahaa.

• Nerede o 50 liralık alanlar?

Şimdi gitsinler pet şişede alsınlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Meşazı aldım kardeşlerim güçlü Türkiye için be de varım siz de var mısınız?

• zuahahahahahahaha yapıştırrr babaaaaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komik değil gençler. Komik gibi duruyordu başlarda akp lilerin sıfatını görmek ama değil. Onlar hala akp li ama biz daha çok yoksullaşıyoruz. 1.5 tl mazot zammı herşeyi çok kötü şekilde vuracak. Taş taş geçmek yerine etrafınızı bilinçlendirin. Seçime az kaldı.

• Kudurun.

Hala %40 oyumuz var.

• Bu halk bilinçlenmez onu bi geçiniz. Hala daha %40 lardaysalar .... Bu halk güdülmeyi seviyor çünkü ben bunu anladım. Seven s..lir s..en se...r.. Bu laf bizim halkın en iyi göstergesidir karakter olarak..

Hala daha sokağa çık bi iki kişi ile muhabbete gir 10 kişiden 6 sı akp diyor başka bir şey demiyor nedeni anlamadığım şekilde

Ara da olan bize oluyor. Onlara oy verene yemin ediyorum zerre üzülmüyorum açlıktan yiyecek bir şeyleri kalmaz inşallah.5 Mart akaryakıt zammı! Üst üste 3 gün zam! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 2 Mart 2022; 11:23:16 >
  • Dünkü indirimin sebebi belli oldu 5 Mart akaryakıt zammı! Üst üste 3 gün zam! 

• Halay yok mu halay ?

• Artık zam taktiği mehteran modunda 50 kuruş indirim yapıp 1.5 TL kitliyorlar.

• Bu forumda neden çoğu kişi akılsız bir şekilde konuşuyor? Elektrikli arabaya geçiliyor dünya genelinde. Elektrikli arabaya geçildiği için buna zemin hazırlanıyor. Benzin elektrikten ucuz olursa insanlar elektrikli araba kullanır mı? Bilinçli bir şekilde dünya genelinde yakıt fiyatı yükseltiliyor. Allah aşkına biraz oturun da düşünün ya Erdoğan’a sallamaktan parmaklarınız kopacak bir gün

• Çay bardağıyla benzin alana kadar durmak yok.

• Helal olsun be hemen görmüşsün büyük oyunu. Erdoğan denen adamın saçma sapan faiz inadı ve olmayan ekonomi bilgisiyle doları 15 liraya çıkarmasına ne diyorsun peki akpli kardeş, elektrikli dolara mı geçilecek o yüzden mi yükseltildi acaba? Ya da diyorsun ya elektrikli acaba cart curt, ölümüne savunduğunuz erdoğanın elektrikli arabalarda vergiyi %15den %60’a çıkardığını da biliyorsundur herhalde. Bu konuda kime sallayalım mesela akpli kardeş?

• Haberin 3 mart diye belirtilmesi iyi olmuş zira yediğimiz mi yiyeceğimiz mi diye merakta kalmıyoruz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tamam ok. anladık.. Sen haklısın karşiiim. öpüyorum göslerinden....

• dolcia kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ekmeği 3 liraya almaya, yağı bilmem kaç tl ye almaya ben neren razı olayım? Ben liderime güveniyorum. Devletin (devletin bak hükümetin değil) bi plan uyguladığına inanıyorum ve bu uğurda dişimi sıkmaya razıyım! Kusura bakmada “ben rahat yaşayamıyorsam başlarım böyle devlete” diyen cahil tiplerden asla değilim! Gerekirse 7 sülalem, çoluğum, çocuğum eziyet çekecek, sıkıntı çekecek ama bu ülke bi yere gelecek! Bizim tüm desteklerimiz bu kararlılığadır

• Elektriğe %127 zam da elektrikli araba için mi yapıldı peki?

Yani akpyi savunmak için saçmalayan gördüm, ama böylesini ilk kez görüyorum. Gerçekten tebrik ederim.

Sen liderini savunmaya devam et kardeşim. Faiz sebep, enflasyon sonuçtur. Aynen. Misal Rusya'ya ağır yaptırımlar uygulanınca adamlar saf gibi faizi 20 puan arttırdılar. Neden? Putin Erdoğan gibi bir ekonomist değil. Saf bunlar. Hatta bütün dünya saf. Pandemide enflasyon yükseldi, paramız değer kaybetti diyen bütün ülkeler faiz arttırdı. Dünyada faiz indiren tek ülke biziz. Neden? Ekonomist işte. Dünyada faizin sebep enflasyonun sonuç olduğunu gören tek kişi RTE. Bütün ekonomistler, bütün ekonomi kitapları, Lidyalılardan beri uygulanan tüm ekonomik yöntemleri unutun. "Ben ekonomistim. Ekonominin sorumlusu benim ben!"

Sen liderine güvenmeye devam et. Kesin bir şey biliyordur. Rtenin tüm gücü kendinde topladığı 2014-2015'ten sonra ekonominin nasıl bozulmaya başladığını, faiz sebep enflasyon sonuçtur dediğinden beri belimizin nasıl büküldüğünü kör gözlerin bile görmesi lazım ama olmuyor.

• Dolar 3 lirayken, “bu kardeşinize yetkiyi verin sonra faizle dolarla nasıl baş edilirmiş görün” deyip doları 18 liraya yükselten, bir avuç yandaşını zengin edip halkının alım gücünü zimbabwe seviyesine kadar düşüren lidere güveniyorsanız ne diyeyim hocam size, umarım siz haklı çıkarsınız :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.