Şimdi Ara

5 lt. ayçiçek yağı 69,90 / 4*1 coca cola 9,90

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
5.351
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

5 litre teneke Aytaç yağı 69,90 TL

4*1 coca cola 9,90 TL

sepette 1'er adet şartı var lütfen yeni hesap açıp yağmalamayın herkes yararlansın.

5 lt. ayçiçek yağı 69,90 / 4*1 coca cola 9,90www.bizimtoptan.com.tr
    Bizim Toptan
    https://www.bizimtoptan.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zippocakmak -- 19 Kasım 2021; 12:58:29 >

• sayın donanım adminleri / yöneticileri;

konuyu paylaştığım an bizimtoptan'ın sitesi kilitlendi

1000'er adet stok dakikasında tükendi, hem bu siteye gönül vermiş kullanıcılar hemde sizin kayıtlı ve kaliteli üye sayınızı artırmanız için lütfen bu sıcakfırsatlar'ı misafirlere kapatın.

protein ihtiyacımızı zor karşıladığımız bir ülkede yağ gibi temel besin ihtiyacı için fırsat kovalanmasına, market kasalarında stokcu vatandaşların alamayanlarla kavga ettiğini görmeye ben artık dayanamıyorum. Soğan patatesle başladı gittiği gideceği yer beni ürkütüyor.

Üzülüyorum.

• site kilitlendi :)

• konuyu açalı 5 dk oldu site kilitlendi :)

• Reklam heralde vermiyor
  • 30 kayıtlı üye, 106 misafir

Ben artik bisey demek istemiyorum
  • Şu an bilmiyorum ama şok markette de evin yağ 82 tl idi 2 gün önce.

• Rezalet site.. Giriş yapana kadar , sepete atana kadar tükendi..

Eski bir yönetici olarak söylüyorum Sıcak Fırsatlar misafirlere kapatılmalı.

• 5 lt. ayçiçek yağı 69,90 / 4*1 coca cola 9,90

tükendi

• sayın donanım adminleri / yöneticileri;

konuyu paylaştığım an bizimtoptan'ın sitesi kilitlendi

1000'er adet stok dakikasında tükendi, hem bu siteye gönül vermiş kullanıcılar hemde sizin kayıtlı ve kaliteli üye sayınızı artırmanız için lütfen bu sıcakfırsatlar'ı misafirlere kapatın.

• Girmiyor ki siteye
  • reklamın iyisi kötüsü olmaz hesabı

konu açılalı ne kadar oldu ki

ana sayfaya kampanya bitti diye afiş koydular hemen

• Görselde 69.90 yazıyo sen 79.90 yazmşn
  • zippocakmak kullanıcısına yanıt
    konuyu okuyan yöneticiler (temsili değil);

• calculus07 kullanıcısına yanıt

fırsatı hızlıca paylaşayım derken yanlış yazmışım

• xhordata kullanıcısına yanıt

fırsat tükendi ise neden hala banner dönüyor, kaldırsın.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt

protein ihtiyacımızı zor karşıladığımız bir ülkede yağ gibi temel besin ihtiyacı için fırsat kovalanmasına, market kasalarında stokcu vatandaşların alamayanlarla kavga ettiğini görmeye ben artık dayanamıyorum. Soğan patatesle başladı gittiği gideceği yer beni ürkütüyor.

Üzülüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi never__again -- 19 Kasım 2021; 17:56:46 >
  • Bu site sıcak fırsatları asla misafirlere kapatmaz, bunu böyle bilin. Kapatırsa hit düşer, az reklam alır, finansal açıdan sıkıntı başgösterir. Zincirleme reaksiyonu şeklinde teker teker sıkıntılara yol açar. En sonunda sıcak fırsatların yayınlanacağı site bile ortadan kalkabilir..Misafirlere karşı bir üye olarak, eğri oturup doğru konuşalım. Olay bu...

• dekareme kullanıcısına yanıt

en kötü senaryoyu yazmışsınız ama bence bu boyuta gelmeden o misafirlerin %90'lık kısmı içerde neler oluyor merakından üye olur siteye.

• GYKA G kullanıcısına yanıt

İstese yönetim bunu deneyebilir; 1 aylığına buraları kapatır ve 1 ay içinde siteye üye sayısındaki artışa bakar: diğer aylardan sivrilen bir üye artışı olursa dediğinde haklı çıkabilirsin

• dekareme kullanıcısına yanıt

Bu durumu her yönden düşünmüş bir ekibi vardır. Bazen stabil kalmak en doğru karar olabiliyor. Bu kaçtı artık, hedef yeni sıcak fırsatları kaçırmamak :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.