Şimdi Ara

5 LT Ayçiçek Yağı 114,75 TL - Tarım Kredi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
2
Favori
30.720
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce aldım, 5 LT plastik ve tenekeler aynı fiyat, baktığım marketlerin birinde 170tl (torku) birinde 135 tl (orkide) görünce hiç düşünmeden aldım, şimdi diyorum keşke 2-3 tane daha alsaydım.

fiş görselini fişi almadığım için atamıyorum

ayrıca taş baskı ve soğum sıkım zeytinyağı fiyatları 60/lt küsürden başlıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altyazar -- 4 Mart 2022; 20:41:25 >

• Konulara çek ile alınan fiyatları yazmayın artık ya Hepsiburada da bana alt limitsiz 75 lira tanımlamış Nutellayı bedavaya aldım, bunu yazmam kimin umrunda? Birim fiyatla ucuza alınmışsa onu yazarsanız insanlar faydalanır.

Fiyat olarak fena değil Migros 5 litre de o civarlardaydı ancak birçok bölgede kalmamış

Abi şakamısınız. Araba ve ev içinde aynısını söylediniz, düşecek falan dediniz.. alan aldı alamayan yaya kaldı. Geçen senenin sonlarına doğru 230 küsür bine Leon fırsatı vardı forumda. Şimdi gidin bakın leon kaç para? Bilginiz yoksa düşecek vs. gibi dayanaksız sözleri kullanırken düşünmenizi tavsiye ederim. Yani devletin tek enstrümanı kdv onuda indirdi zaten. Ben bugün 101 de emin(?) marka yağı 140 liraya gördüm.. Gidip Sole marka 1lt ye 30 lira verdim..

Valla ben milleti anlamıyorum. 2 teneke ayçiçek yağı alınca eline ne geçiyor? Benden 2 ay fazla yaşasan ne olacak? Ki zaten bu yıl kıtlık gibi bi ihtimal yok maşallah yağış konusu çok iyi. Ayrıca marketleri basıp durduk yere kıtlık ortamı oluşturup fiyatları da ikiye katladın. Bir daha mutlaka almaya gideceksin ve 2 katı fiyattan alacaksın. Allah kimseyi açlıkla sınamasın diyeceğim de marketkerde herşey var. Bu açlık göz açlığı...

O 2 teneke yag dedigini suan almaya kalksa 50şer liradan 100 lira fazla odeyecek insanlar. Adam zam gelmeden aliyoki o fazla vermedigi 100 liraylada cocuguna mama aliyo. Veya arabasina benzin aliyo. Sonrakini 150-200 liradan almasi onemli degil 100 lira kâr ettimi? Etti. Sen alma yarin yag 300 lira olacakmis sen yarin al 

• Daha birkaç saat önce Migros Hemen'den 76 TL'ye 4 lt. Komili aldım.

• mahapurusha kullanıcısına yanıt

şimdi baktım 94tl olmuş, çok iyi almışsınız, litre başı 18,5 yapıyor hem de komili gibi bir marka, ancak 22,95 de oldukça iyi bir fiyat, net dahil daha ucuza başka yerde yoktur diye düşünüyorum. hem de kooperatifin malı. gidip 1-2 tane daha alsam mı diye düşünmüyor değilim, genelde zeytinyağı kullanmama rağmen

• Link verin arkadaşlar
  • bluee24 B kullanıcısına yanıt

fiziki mağazadan alabilirsiniz hocam, internetten değil.

• Altyazar kullanıcısına yanıt

Hep o fiyattı arkadaşa özel birşey vardı galiba.

• A101 de yudum 3 lt 65.40 tl idi
  • yoktu. migros hemen'de %20 indirim vardı HEMEN20 ile onu kullanmış. İnsanlar şunu şu saate kadar şu kod ile şuradan alın demelerini bekliyor gördüğüm kadarıyla.

• Konulara çek ile alınan fiyatları yazmayın artık ya Hepsiburada da bana alt limitsiz 75 lira tanımlamış Nutellayı bedavaya aldım, bunu yazmam kimin umrunda? Birim fiyatla ucuza alınmışsa onu yazarsanız insanlar faydalanır.

Fiyat olarak fena değil Migros 5 litre de o civarlardaydı ancak birçok bölgede kalmamış

• 5 lt yağ 203 tl olacak beyler kapın

• dreaman kullanıcısına yanıt
    Ayçiçek yağının ikamesi olabilecek kanola yağı, aspir yağı, mısır yağı, soya ve palm yağında gümrük vergisi sıfırlandı.

Karar 30 Haziran 2022'ye kadar geçerli olacak.https://twitter.com/vaziyetcomtr/status/1499651312115335168/photo/1
  • stoklarınızı yapın yakında gdo lu yağlar cenneti olucaz.
  • MİGROs 5 LT Ayçiçekyağını dün 111 tlye aldım.

Carreforusada 5 lt kendi yağı 109 liraydı.

• Antalyada yagma var gibi aldı ınsanalar

• Rusya-Ukrayna savaşından dolayı ayçiçeğinde sorun var sanırım ayçiçek yağı üreticileri Nisan Mayıs ayına kadar ancak üretim yapabiliriz denmişlerdi sanırım ondan bu durum.
  • Ankara etimesgut sıfır
  • Karım kredi nin yağı 92.5 olmadı lazım 5lt. Zam mı geldi?
  • 120,75 olarak güncellenmiş tarım kredi 5 lt

• kimse panik yapmasın Türkiye'yi yağa boğarız açıklaması gelmedi mi daha ?

•  

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.