Şimdi Ara

5 Litre Sızma Zeytinyağı 90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
21
Cevap
0
Favori
2.235
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Günlük İndirimler >> 5 Litre Sızma Zeytinyağı 90 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1414 Mesaj

• İlanda görmüş olduğunuz yağın sadece tenekesi 5 tl, kargo 5 olsa artı 10 tl de gg komisyon alsa satıcıya 70 lira kalır. 5 kg yağ için yaklaşık 20-25 kg arası zeytin gereklidir. ben iki senedir hobi olarak zeytin bahçesi ile uğraşıyorum ve en kötü, en düşük fiyatlar olmasına rağmen dip zeytini bile 2 - 2,5 liradan gidiyor. Dip zeytini dediğim yere düşen ezilen çürüyen zeytinlerdir, bu zeytinlerin yağı normalde sabun yapılır, yenilebilir bir yağ değildir. Yani bu şartlarda bu fiyata gerçek zeytinyağı olması mümkün değil.

• Teğmen
    189 Mesaj
    2 gün evvel 84tl idi be ara 90tl yapmışlar soğumuş bile. Ama kalite belirler yağın sıcağını yoksa 70 TL bile var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    2018 üretimi yazıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: plutonium35

2 gün evvel 84tl idi be ara 90tl yapmışlar soğumuş bile. Ama kalite belirler yağın sıcağını yoksa 70 TL bile var.
    Keşke o zaman foruma konu açıp insanlara haber etseydiniz şu olmuş bu olmuş.

Edilecek bi durum yok ki zaten hep bu fiyat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mark Selby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    189 Mesaj
    Gerçek fırsat istiyorsan TARİŞ’i bul bu fiyata

|
    |
  • Onbaşı
    35 Mesaj

👏👏

|
    |
    Mark Selby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Muhtemelen dip yağı bu asiti 6-7'dir. Tariş 1 asiti 18 liradan alıyor. Yani alacağınız dizem yağ minimum 90 liradır. 10 lira kargo bedeli desen 100 lira. GittiGidiyor komisyonu, satıcı kârı falan derken bu fiyata sızma zeytinyağı alınamayacağı aşikar.

İlanda görmüş olduğunuz yağın sadece tenekesi 5 tl, kargo 5 olsa artı 10 tl de gg komisyon alsa satıcıya 70 lira kalır. 5 kg yağ için yaklaşık 20-25 kg arası zeytin gereklidir. ben iki senedir hobi olarak zeytin bahçesi ile uğraşıyorum ve en kötü, en düşük fiyatlar olmasına rağmen dip zeytini bile 2 - 2,5 liradan gidiyor. Dip zeytini dediğim yere düşen ezilen çürüyen zeytinlerdir, bu zeytinlerin yağı normalde sabun yapılır, yenilebilir bir yağ değildir. Yani bu şartlarda bu fiyata gerçek zeytinyağı olması mümkün değil.

|
    |
    |
    |

Asit 0.8 idi galiba bunda yanlış hatırlamıyorsam. N11 soru cevaplarda tüm türlere ilişkin cevapları vardı firmanın.
    |
    |
    Goudelock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben de kullandım evde 2 teneke var gayet iyi fiyatına göre. Hatta kargoda kaybolmuştu ürün firma sağolsun ilgilendi. En kötü alın yemeklere kullanırsınız makina yağı yerine tercih edilebilecek rivierayı kullanmayın.
    |
    |

Dolandırıcı ve Sorunlu Alışverişler Listesi; albayhulusiak.
  • Er
    1 Mesaj
    Bu fiyata nasıl güvenerek alıyorsunuz. Kargosu, tenekesi, komisyonu var kaça mal edip satacak. Maalesef bu tarz yerlerde özellikle 110-120 liranın aşağısına düşmemek lazım, çünkü teknik olarak mümkn değil

|
    |

Bende katılayım; bu fiyata zeytinyağı olmaz, margarindir o.

|
    |

(not; radyoterapi-radyasyon güvenliği soruları cevaplanır)

500pxcom/mertyucel
  • Binbaşı
    1627 Mesaj
    Bugün gg 100/25 çeklerin son günü. Çekiniz yoksa çek satıştan 1 ya da 1.5 TL ye çek alıp PALAMİDAS marka zeytin yağını alabilirsiniz. Yeşil teneke 120 TL siyah teneke 110 TL satış fiyatı. Çek ile size 95 ya da 85 e gelir. Kaliteli yağdır, trendyol kampanyasından 5 teneke almıştım. Tadı kokusu yakıcılığı güzel. Tavsiye ederim

aldık beğendik çekle 4.teneke siparişini verdim. arnas tarım aratın bakın sitesine. Edremit ten geliyor. paketleme fatura gayet profesyonel işletme imajı veriyor zaten. deneyin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam sizi dinleyip siyah olanından 85 TL'ye aldim, ama sanki bunla farkı yok gibi

|
    |
    liberty_15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lao Tsu
  • Çavuş
    42 Mesaj
    İNCİRYANIN ÜSTÜNE TANIMIYORUM. defalarca kullandım zeytinyağında 1 incirya 2 palamidras https://www.gittigidiyor.com/supermarket/yeni-hasat-incirya-tek-bahce-soguk-sikim-sizma-zeytinyagi-5-litre_pdp_390147781

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flexor -- 18 Şubat 2020; 17:15:8 >
    |
    |

Asit oranı teneke de 0.3 yazıyor

|
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.