Şimdi Ara

5 Litre Natürel Sızma Zeytinyağı 54,75 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
7.987
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendim zeytinciyim üretenim yani firmalara bu fiyattan vermiyorum.

Afiyet olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok özel zeytinyağlar hariç herhangi bir marketten alabileceğiniz en kaliteli yağ bildiğim kadarıyla Kristal dir.

Şu an Özkuruşlar marketlerde 1 LT Kristal cam da soğuk sıkım 20 TL den satılıyor.

Daha önce Kristal marka teneke de aldım daha kullanma sırası gelmedi ama soğuk sıkım oluşu ilgimi çekmişti.

En son anneme bu cam olan üründen aldım dibinde baya tortu vardı. O tortu yağın donmasindan mı yoksa zeytinin tortusumu bilemedim, bilen bir arkadaş bu konuda bilgi verirse iyi olur.

5 Litre Natürel Sızma Zeytinyağı 54,75 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnsfgl -- 3 Nisan 2017; 2:57:30 >

• 5 Litre Natürel Sızma Zeytinyağı 54,75 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: gunaytekkale

Şuna rağmen hala almakta ısrar eden varsa ağır... Bişey demiyorum neyse

• 54 liraya tohum yağınız hayırlı olsun.

O marketi şikayet edin beyler. İnsan sağlığıyla oynamak neymiş görsünler

• migrosta riviera 2 litre komili 34 lira
  • her sucuk konusundada tek tırnaklı analizlerine rağmen alıp afiyetle yiyenleride görüyoruz
  • hsnsfgl H kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle kristal 1 numara. Verdiğin fiyat bilgisi içinde teşekkür ederim. Bugun varsa gidip 2 litre alayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: manisali0645

Kendim zeytinciyim üretenim yani firmalara bu fiyattan vermiyorum.

Afiyet olsun

kazık atıyorsunuz da ondan , bi de benden ucuza satana çamur atma taktiği
    bak zeytinin mekanı yunanistan'da fiyatlar ne kadarmış , adamlar kendi para birimleriyle 3-4 liraya zeytinyağı satıyor, ama sen http://www.ismeamercati.it/flex/cm/pages/ServeBLOB.php/L/IT/IDPagina/644

edit= birşey daha dikkatimi çekti , sızma-riviera arasındaki fiyat farkı 0.2 , 0.3 euro iken , bizde 10 liraya kadar çıkabiliyor fark

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 3 Nisan 2017; 13:22:19 >

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    Kampanyalı ürün fiyatı 5 nisan a kadar geçerliymiş bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Afiyet olsun

bak zeytinin mekanı yunanistan'da fiyatlar ne kadarmış , adamlar kendi para birimleriyle 3-4 liraya zeytinyağı satıyor, ama sen http://www.ismeamercati.it/flex/cm/pages/ServeBLOB.php/L/IT/IDPagina/644

edit= birşey daha dikkatimi çekti , sızma-riviera arasındaki fiyat farkı 0.2 , 0.3 euro iken , bizde 10 liraya kadar çıkabiliyor fark

İnanın oradaki zeytinyağları bizde satılanlardan 2-3 kat daha iyidir. Bizdekiler ne toprağa bakarlar ne de organik ile ilgilenirler dayarlar kimyasalı.

Ağlaşma konusunda Zeytin üreticileri ve Bal üreticileri ilk sıraları alırlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Afiyet olsun

Yattığın yerden o fiyat bu fiyat demesi kolay

Kalk sende ürette görelim kaçtan vereceğini

Tarla alırsın , zeytinleri dikersin kaç sene vermez beklersin , mazot para işçisi para sürdürmek para sulaması , budaması , toplanması ağrı para yağının çıkartılması nakliyesi ayrı para daha varda sen bunları nerden bilirsinki.

1 litre yağ 4-5-6 kilo zeytin den çıkıyor

Zeytin desen bir sene verir bir sene vermez .

Ee verdiği sene herşey güllük gülistanlikmı doğal afetleri dolusu vurmuyormu sanıyorsun kuşu böceği ayrı dert.

bunların hepsi maliyet maliyet.

Bu fiyat olamaz deyince çamur atma diyorsun.

Sağlık için zeytinyağ yeyin diolar ama sen gerçek zeytin yağı yemediğinden kafan tam çalışmıyor.

Buyur gel zeytinliğim satılık ürette litresi 5 liradan alalım senden.

• Orijinal zeytin yağı dolapta tamamen donar, bu da öyleyse diyeceğim ama hiç sanmıyorum. Yok cidden orijinalse kamyonu nereye yanaştırıyoruz?
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    + olarak millette teşvik alıyor falan filan diyor onuda diyim o teşvikleri kimler alıyor biliyomusun hiç üretmeyenler yaladan tarla gösterip kendi adamları alabiliyor normal üreticiler alamıyor nedense ben daha alamadım bişey.

Nedense firma bizden alıyor aynı fiyata daha düşüğüne satıyor okadar işçisi nakliyesi paketlemesi reklamı mağazda reyon parası falan filan para harcıyolar ama nedense altlarında mercedesler yatlar katları oluyor

Ama ben şurda sıcak fırsatlardan iki üç kuruş gelir yapmaya çalışıyorum.

Ne kadar tuah değilmi ?

Hani içine çiçek yağı karıştırıyorlar diyorlar ya inş karıştırdıkları çiçek yağıdır.

Ben hiç sanmıyorum da

• manisali0645 kullanıcısına yanıt
    yunanistandaki ne yapıyor, gökten mi yağıyor zeytinyağı ?? herkes tarlada çalışıyor , üretiyor, biçiyor ... hem asıl sıkıntı üreticide değil , satıcıda, sen 7 liradan verirsin tarişe, o da cam şişeye koyup 35 liradan satar, ona kızıyoruz zaten
    Güzel arkadasım bana örneği vere vere avrupadan mı veriyorsun.

Adamlarda zaten refah seviyesi yüksek orada her mal kendi paralarına göre bize kıyasla daha ucuz .

Yani adam bu fiyattan kazansa bile başka alacağı mal da ucuz olacağı için yetiyordur ona.

+ olarak belki adamlarda tarla ucuzdur devlet hazır tarla veriyordur , sigorta sistemleri vardır belki gerçek teşvik alıyordur. Mazotu ucuz olarbilir belki işleri makineleşmiştir yada hiç aklımıza gelmeyen bişeyleri vardır.

Şahsen ben bilmiyorum sen biliyorsan söylede öğrenelim biraz .

• manisali0645 kullanıcısına yanıt
    tamam senin dediklerin de doğru , ama bizde de fahiş fiyat politikası var, denetleyen de yok , bal reklamlarına bak , haksızsam haksızsın de
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Orijinal zeytin yağı dolapta tamamen donar, bu da öyleyse diyeceğim ama hiç sanmıyorum. Yok cidden orijinalse kamyonu nereye yanaştırıyoruz?

sizin için buzluğa atıyorum...

• -18 derecede 20 dakika sonra böyle dondu

Ben zaten üreticiye söylediğiniz laflara karşı çıktım , diğer söylediklerinize bişey demedim. Zaten hangi üretici zengin ki bu ülkede , parayı çalışmayan aracılar kazanıyor ( aynı bir araba alırken bir araba fiyatınıda kendine alan dvlet gibi) ne yapıyor üreticiden alıp fahiş fiyata satıyor yada ürüne katkı maddesiyle çoğaltıp aynı fiyata satıyor kazanıyor yada aynı anda ikisini birlikte yapıyor. Varmı denetleyen bunu sınırlandırın bir yapı ? Yok.

Ben zamanında parayı zeytine değilde faiz( yemem ama) + dolara yatırsam daha çok kazancakmışım.

Burdan ne çıkıyor çalışmayan çalışandan daha çok kazanıyor burada.

Oyüzden herkez kaçıyor ya büyük şehirlere salla başı al maaşında herkesin gözü

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.