Şimdi Ara

5 LİTRE 80 DERECE KOLONYA - 125TL - KARGO BEDAVA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
4.870
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabiki pahalı ama piyasaya göre uygun olduğunu söylemek gayet mümkün bizim burada bim sabahın köründe gidersen alabiliyorsun ayrıca corona kapma tehlikeside var agzına kadar dolu indirim kovalayanlarla rezillik. Konuyu açana teşekkürler yararlandım. Bu arada zaten bu markanın 400 ml kolonyaları da 10 tl filandı önceden çok da bir zam yok bence piyasada zaten 5 tl fiyata kolonya hiç bir zaman yoktu kaliteli markaların bizim burada şuan marketlerde 22 tl 400 ml selin , duru , eyüp. Piyasa fiyatlarını denetleyen filan yok zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onurcansiz -- 14 Nisan 2020; 23:58:8 >
  • ya şu kolonya etkili değil tayfasına inanmayın arkadaşlar %80 alkol nasıl etkili olmaz kimyagerler bile deney yaparken önce ellerini kollarını etil alkolle temizliyor. Neyin kafası bu ya
  • 50 liralık şey 125 lira, çok pahalı kesinlikle alınmaz ederi en fazla kargo dahil 58.9 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Bunlar WHO, CDC gibi bir kurumdan Türk Kolonyası covid-19a karşı etkilidir gibi bir açıklama bekliyor sanırım
    boş yapmayın gençler. google arama yap diye akıl veriyorsunuz ama kendiniz aramıyorsunuz

the coronavirus has an envelope structure which alcohol can attack.

https://www.wired.co.uk/article/alcohol-kills-coronavirus-myth-busting

• quote:

Orijinalden alıntı: fertile

ya şu kolonya etkili değil tayfasına inanmayın arkadaşlar %80 alkol nasıl etkili olmaz kimyagerler bile deney yaparken önce ellerini kollarını etil alkolle temizliyor. Neyin kafası bu ya
    babala tayfasıymiş bunlar

• quote:

CDC önerisi

%60 etil alkol ki kolonyalarımız %80 etil alkol içerir.

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/hcp/hand-hygiene.html
    Bak burada ne var dolu yapan arkadaşım.
  • https://tr.wikipedia.org/wiki/Kolonya güvenlir midir? bilmiyorum ama böyle bir bilgi var.
    Tüm zamanların en yaygın kullanılan tuvalet malzemesi olarak da bilinen[1] kolonya, ilk kez 1709 yılında İtalyan Giovanni Paolo Feminis tarafından Köln’de üretilmiştir. İçerdiği alkol oranı genellikle derece ile belirtilir (örneğin İçki alkol miktarı hesaplamada kullanılan hacimce alkol kuralına göre 70 derece (%40), 80 derece (%45) gibi).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

Adamı ne gommussunuz, azınlık diye haksız sayiyorsunuz.
    Dün bu cümlenin aynısını ünlü bir prof. kurdu

Kolonya etkili veya değil diye bir yorum yapmadı. Etkilide olabilir dedi ama bilimsel bir araştırma yok dedi bu nedenle dezenfektan önerdi

Abiden kaynak isteyenler kolonya için bir kaynak paylaşmanız sadece yorum yapmış. Tekrar ediyorum kolonya faydalı olabilir ama bilimsel bir araştırma yapılmamış üzerinde . Dezenfektanlar için yapılmış . Varsa sizde bilimsel kaynak paylaşın.

Ayrıca bu belirttiğim iddianın sahibi ben değilim. Dün konuşma yapan bir prof. Muhtemelen arkadaşta onu izlemiş
    hocam ne anlatyorsun bilimsel araştırma falan:) boşver bunları ya bunlara neyi anlatacaksın daha:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: doncorleone06

Kolonya bilimsel olarak etkili değil covide bosyere piyasa yukseltmeyin
    güncelleme geldi..özellikle damacana boyutunda kolonya alınız..virüs yağ ve aminoasitten zenginmiş etki ediyormuş, WHO ve diğer otoriteler burayı görmüş, sizlerin feryadını duymuş bugün Oslo'da OLAĞANÜSTÜ ACİL toplanıp; ''biz niye kolonyayı keşfedemedik? Türkler yıllardır kullanıyormuş,tüh!'' diye açıklama yapacak!
  • quote:

Bak burada ne var dolu yapan arkadaşım.

Alıntıları Göster
    yav tamam , biz diyoruzki kolonya virüsü öldürüyor, sen diyorsun öldürmüyor

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Sen konuyu ve mesajlarımı bir daha oku yanlış kişiyi alıntılıyorsun sanırım.

• indirim kodu yokmu
  • bugün itibariyle litre fiyatı 30 TL'ye çıkmış
  • 5 litre 5 yıldan fazla gider israf yapmayın,trendyolda eczacıbaşının satıcısı litresini 25 liradan satıyor bazen ilan açıyor ben oradan aldım.paketlemesi kargosuda harika

• snoppy kullanıcısına yanıt
    PL20 KODU İLE 130TL'YE ALABİLİRSİNİZ. SEPETTE EN AZ 1 ADET AVANSAS ÜRÜNÜ OLMALI.

5 LİTRE 80 DERECE KOLONYA - 125TL - KARGO BEDAVA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DavlumBazlama -- 16 Nisan 2020; 12:43:39 >
  • çalışmadı bende
  • Umarım fahiş fiyat yüzünden ceza yerler. Karayel kolonya bimde 1 lt. 12tl. İki litre almıştım hala en az yarısı duruyor.

Prim vermeyin bunlara.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.