Şimdi Ara

5 Kanal Amfi Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AnGets (6 mesaj) burak9006 (2 mesaj) erhanomer (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2917 Mesaj
    Ses kalitesi isteyen biri için compRT bence pek iyi bir seçim değil.
    Hertz focal Audison gibi ses kalitesine yonelik bass alıp mono amfi ile kullanmak daha iyi olur bence.

Birde 5 kanal değil 2 amfi daha iyi olur araç yapi itibariyle güçlü bir bass istiyorsa. 200 250 liraya Sony pioneer 4 kanal bir amfi alıp birde mono alın.6508ler 70 rms sanırım şu amfi olabilir mesela:
    http://www.atakantuning.com/Sony-XM-N-1004-4-Kanalli-1000-Watt-Oto-Amfi,PR-1084.html
    JBL a604 veya pioneer 6604 gibi amfilerde 60 rms olsa da yeterli geliyor 6508e.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1626 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: burak9006

Ses kalitesi isteyen biri için compRT bence pek iyi bir seçim değil.
    Hertz focal Audison gibi ses kalitesine yonelik bass alıp mono amfi ile kullanmak daha iyi olur bence.

Birde 5 kanal değil 2 amfi daha iyi olur araç yapi itibariyle güçlü bir bass istiyorsa. 200 250 liraya Sony pioneer 4 kanal bir amfi alıp birde mono alın.6508ler 70 rms sanırım şu amfi olabilir mesela:
    http://www.atakantuning.com/Sony-XM-N-1004-4-Kanalli-1000-Watt-Oto-Amfi,PR-1084.html
    JBL a604 veya pioneer 6604 gibi amfilerde 60 rms olsa da yeterli geliyor 6508e.

İlgin için teşekkür ederim..

Ses kalitesi olarak tecrübem olmadığından soruyorum, Bana önerilen Kicker bas ile Senin önerin olan Hertz, Focal, Audison tarzı basları kıyaslarsan bana basit anlamda farklarını izah edebilir misin? Birde bagajı çok doldurmak istemediğimden, minimalist ürünler aradığımı belirtmiştim, Kicker ın CompRT side o anlamda öne çıkıyordu.. Senin söylediğin markalarda bu tür ürünleri varsa bana önerebilir misin?

Çift Amfi olduğunda Kapasitör kullanmak gerekecek mi? Tam olarak herşeyi kafamda netleştirmek istiyorum, neticede bu yolda bagajda daha fazla alanın kaybolmasına yol açaçak, takdir edersin ki ince eleyip sık dokuduğum konulardan biride alan mevzusu..
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.