Şimdi Ara

5 i 1 yerde kampanyasına geçtim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.superonline....o-ekstra-4-gb-kampanyasi

Bu kampanyaya geçiş yaptım iki gün önce. Turkcell'in bir kampanyası ama bana ucuz geldi baya şimdi 100 mbit hız 125 gb akk ve turkcell Platinum mega 10 ve turkcell tv+ aile paketi vs vs. Özellikleri var. Şimdi baktığımız zaman Platinum mega 10 paketi 90 lira bunun içinde biliyorsunuz fizy sınırsız müzik dinleme olanağı var. Ve internetinizden gitmiyor onun için 5 gb özel ek internet veriyorlar. Lifebox 500 gb saklama alanı yine aynı şekilde. Dergilik yine aynı.Bip için özel internet Özellik çok.
    İnternete gelirsek 100 mbit internet 80 liraydı en son. Turkcell tv aile paketi de 20 lira falan. Bunları toplayınca 200 lira falan ediyor ben bu paketle 149 liraya aldım hepsini. Şu an için iyi gözüküyor. Faturada yek fatura halinde geliyor ayrı değil hepsi içinde telefon internet Turkcell tv. Sorusu olan varsa yardımcı olurum. Bu sıralar en güzel kampanyası bence. Fatura ile ilgili sıkıntı yaşamazsam hoşuma gitti baya.

Almak isteyenler olursa bitmeden alabilirler sorularınızı cevaplayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |DL| -- 19 Aralık 2016; 10:53:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Turbo 4 GB
    4GB
    500DK HY
    1000SMS ​ ​ ​ 50Mbps Limitsiz
    Fiber 75 GB AKK*​ ​​TURKCELL TV + GİRİŞ PAKETİ ​ ​ ​ ​ ​89 TL

bu fiyata evt ucuz suanda ben 50mbps 150gb + turkcell aile paketini almısdım 69 tlye tabii aldıkdan sonra yenı gelenlere zamlandı suankı fıyat uygun gibi tek olumsuz yönü giriş paketi akanal acısından az ben 4k kanallarla tüm kanalları izlıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.