Şimdi Ara

5. Geleneksel Kod dağıtımı[ Çekiliş bitmiştir, kazananlar açıklandı. ] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
3
Favori
4.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Graves için katılıyorum Gravesle kum fırtınasını takas edebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Graves için katılmak istiyorum yaz beni
  • graves icin katilmak istiyorum.

• Çekilişe katılım kapatılmıştır. Bu yorumun altındaki yorumlar çekilişe katılamazlar.
  • Graves için katılmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ques1

quote:

Orijinalden alıntı: uurokszl

quote:

Orijinalden alıntı: ques1

quote:

Orijinalden alıntı: uurokszl

Kız arkadaşım Asheden başka bişey oynamıyor ona Skini hediye etsem sevinir sanırım bi şansımı deniyim

Ashe için katılmak istiyorum.

tam ergen muhabbeti dönüyor ya şu koskoca dh de
    söylenicek söz bulamıyorum size
    ulan koskoca şu dh lol bölümünün yaş ortalamasını alsan 15 çıkıcak
    resmen utanıyorum şurda şu konulara baktığım için bile

tamam anlarım bizim zamanımızdada knight mnight vardı yeniydi cafelere doluşur oynardık cs ler cartlar curtlar forumlarda gene bu kadar düşük bu kadar bayat numaralarda dönmezdi be arkadaş...

sadece senin için konuşmuyorum bütün forum için konuşuyorum

almış eline kalemi aaa resim yaptım nasıl olmuş

aa blitz çizdim aa adriana limayı çizdim cart curt

açık ve mert bir şekilde konuşmak gerekirse kardeşim bu dh lol bölümünün yöneticisindede iş yok abuduik kubudik konu açanları abuk sabuk yorum yapanları sizin tabirinizle trolleme (şimdi öyle olmuş incici veledler sağolsun) konusunu sil mesajını sil forumdan ömür boyu uzaklaştır yeter be kardeşim ana okuluna çevirdiniz koskoca donanımhaberi

!!!

Bu yazdığımın veletlik veya incicilikle ne alakası var Aslan parçası?
    Özelden hallet benimle bir sorunun varsa. Adres mekan kuran kitap ne istersen ama burda toplumu arkana almaya çalışıp delikanlılık kovalama sokakta yürüyemezsin utancından hadi bakalım ikile şimdi yavru ceylan.

atarlı ergen

şu saaten sonra ne bir yorum yaparım nede forumda birşey yazarım zaten gerekli yerlere mail attım en kısa sürede hallederler öyle umuyorum

CNC Tiberium Alliances Dünya 2 İttifak Aranıyor Strateji uurokszl 0 57 19 Kasım 2012; 9:47:41
    uurokszl
    TheCrims'de çete arıyorum. Diğer Web bazlı oyunlar uurokszl 0 87 6 Haziran 2012; 11:31:34
    uurokszl
    Günlerdir aradığım bir film var Sinema uurokszl 5 268 6 Mart 2012; 23:35:53
    Metalurjist
    Nokiadaki Aşırı Yavaşlama sorunu

açtığın konulardanda yaşını az çok tahmin ediyorum abicim :)

http://www.vucutcu.com/forum3/printview.php?t=13430&start=0

bu linktende ne kadar boş bir adam olduğunu anlıyorum sadece burda değil başka yerlerdede aynı teraneyi yemişsin

buda resmin olmalı

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/903579_10200723359267359_1013141510_o.jpg

ahh ahh internet nelere kadirsin soyunu sopunu dökücem ortaya haberin yok uğur öksüzal

2009'da açılmış konu yani şuan yaşım 20 evet o da resmim problem? Ne yaptığını sanıyorsun anlamadım zaten bütün sitelerde uurokszl nickim veya Uğur Öksüzal. Hangi delikanlı anonim değil de böyle İsim Soyisimle üye olur ortalığa yazar bilgilerini. Bizim kendimizden çekindiğimiz yok sen asıl kolpadan delikanlılık taslıyosun. Kaybol sivilceli seni

Edit: Şunuda söylemeden geçemem tabi. O kadar boş bir insansın ki bir halt yediğini sanıp araştırmışsın bi de buraya yazmışsın. İnsanlar beni taşlayacak veya linçmi edecek anlamadım ki senin amacın ne. Toplumu arkana almak falan mı istiyorsun ne yapmak istiyorsun. Çok acınası bir durumun var be koç git bir gez dolaş temiz hava al küçükken çok mu hırpaladılar mahallede anlamadım ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurdenOfHatred -- 28 Mart 2013; 16:34:17 >

• Graves için katılmak istiyorum.
  • Ashe'ye talibim.
  • Graves kodu için katılmak istiyorum.
  • Ashe için katılmak istiyorum
  • Ekle bakalım ashe için bu sefer olur belki
  • Ashe için katılmak istiyorum.
  • Katılma istiyorum graves

• Ashe için katılmak istiyorum.
  • Graves için katılmak istiyorum

• Ashe için katılmak istiyorum
  • ashe için katılmak istiom
  • Katilmak istiyorum Graves.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.