Şimdi Ara

5 Eylül sıfır ucuz araç fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
4.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Babama uygun fiyatlı yeni az yakan vergisi az bir araç arıyorum. İkinci elleri araştırdıktan sonra bugün bir kaç bayi gezdim,
    Clio 0.9 joy için 78,500
    Sandero Stepway 0.9 LPG için 92.000
    Egea 1.4. Sedan urban 86.000
    Egea 1.4 hb street 89.000
    Egea 1.3 Multijet hb urban 106.000
    Hyundai 1.2 baz paket 90 orta paket 96
    Gibi fiyatlar aldim. Hepsinde hurda onlardan şekilde.
    Wv uğradim Amaninda 85e 1.0 baz polo vermisler şuan yok
    Seat da satış temsilcisini bile bulamadım ama onlar da uygun fiyatta araç yoktu.
    Pejoya uğradım fakat Eskişehir pejo 0 satışı kapatmış. Sadece ikinci eller vardı . Plakası çıkmış 301 1.2 için 86 fiyat vardı

Anlaşılan mecbur ikinci el bir araç alacağım. 2018 1.3 urban 20bin km kadar olanlar 84-85e var
    40bine kadar 2017-2016 modeller de 76-78 arasında geziyor. Boyasız değisensiz sıfır araç karşısina alabileceğim.

Daha önce silver Ford connect vardı 2011 o zamanlar gerçekten dolu araçlar üretiyorlarmis. Şuan orta paket egea da kararmali dikiz aynası yok. Arkalar kampana sadece hbde disk diğer araclar da da yine yok
    Hatta ibizanin style otomatiginde bile karartma yok düz aynayı cama yapıştirmislar.
    Sonunuz hayrolsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sandero fiyatı şaka sanırım

Artık çok ilkel bi araç günümüz için, duster gibi yenilenmesi şart

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam eğer araçtan çok fazla beklentiniz yoksa a noktasından b noktasına götürsün,az yaksın diyorsanız, o paraları vermeden alabileceğiniz bir araç var. Kendimde aynı mantıkta hareket ederek aldım kullanıyorum, ve hatta lpg bile taktırdım.

Dacia Sandero 1.0 (75 beygir) olan modele göz atın, malum sitede sıfır ayarında araçlar var. 45/50 arasında sıfır ayarında garantisi devam eden araç alabilirsiniz. Bende de 2019 modeli mevcut bu arada.
    https://www.sahibinden.com/dacia-sandero-1.0
  • Fabrika açıp üretmeye ne gerek var devlet bulmuş yolunacak kazı , Renault görse kendinden şüphe eder şu 5 bin euro maliyetli sanderonun fiyata bakın.Egea ya bakın milli gurur daha ülkede 106 bini yan yana gören kaç kişi var acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DesertEagle67 -- 5 Eylül 2019; 14:52:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Sandero fiyatı şaka sanırım

Artık çok ilkel bi araç günümüz için, duster gibi yenilenmesi şart
    dacia sandero yenilendi zaten. 2016'den itibaren yeni kasası ile piyasada bulunuyor.
  • ivenrec kullanıcısına yanıt
    Yüzeysel bi makyaj o, ön ızgara far deseni falan değişti

Yeni kasa lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Yüzeysel bi makyaj o, ön ızgara far deseni falan değişti

Yeni kasa lazım
    bence gayet güzel bir kasası var, zaten suv görünümü olması cezbediyor insanları.

tabiki farklı estetiksel değişiklikler yapılabilir
  • Dolu araç bakıyorsanız style paket fabia bakın. kararan dikiz aynası,far sensörü,apple car,anahtarsız çalıştırma,skoda surround ilk aklıma gelenler.
  • Sıfır araç almak istiyorsanız ötv indirimini beklemenizi tavsiye ederim. Wolksvagen de yatırım için devletten vergi indirimi istiyor. Bu da gelme ihtimalini arttrıyor. Bende sıfır araç bakıyorum ama bu haliyle bu araçlara bu fiyatları hayatta vermem. İkinci el zaten uçtu. Tek çıkar yol ötv indirimi. Umarım gelir.
  • 0.9 Easy-r Sandero bence fiyat performans olarak baya memnun eder. Ben de 2017 modeli var yalan olmasın 57 bine mi ne almıştım. Şuan makyajlı olanları 25-30 bin km ilanlar 65 civarına alınabiliyor sanki. Günlük şehir içi işlerinde biniyorum. Ben de Eskişehir deyim diğer aracım f10 5 serisi valla Sandero bana çok tatlı geliyor :) Yakıtı da otomatik benzinli araç için gayet uygun. Sarar'da bi test edin isterseniz.
  • en mantıklısı egea alabiliyorsanız mirror donanım alın

• Clio tabiki. Sandero aman diyim. 2.el olayı sana kalmış

• Clioya iyi fiyat vermişler.
    Sandero o para etmez.
    Egea 1.4 alıp lpg atıp binmek f/p gibi şu tabloda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • en trajik olanı da pejo bayisinin sıfır satışları kapatması olmuş. böyle giderse sıfır arabaları ancak fuarlarda görürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D7247931

Clio tabiki. Sandero aman diyim. 2.el olayı sana kalmış
    clio ile sandero arasında dağlar kadar fark yok ki. 2 aracıda renault üretiyor zaten, malzeme kalitesi.vs hepsi aynı.

ha adam suv görünümü olsun diyorsa sandero tercih edebilir.
  • Arabalar pahalı değil cebimizdeki para değersiz.

• egea urban kesinlikle f/p olarak en iyisi.
  • Clio 70 binden başlayan hurda teşvikli fiyatlarla şovrumlarımızda diye reklam vardı dün radyoda. hurdayı kaça verirler bilmiyorum artık.
    ek: sarı sitede 4 binden başlıyor hurda teşviklik araçlar.

Ve Reno fiyat listesinde 92 bin lira görünüyor bu clio en uygunu. 92 bin nere 70 bin nere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 6 Eylül 2019; 11:16:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

clio ile sandero arasında dağlar kadar fark yok ki. 2 aracıda renault üretiyor zaten, malzeme kalitesi.vs hepsi aynı.

ha adam suv görünümü olsun diyorsa sandero tercih edebilir.

Alıntıları Göster
    İkisini de Renault üretiyor ama birini alt kalite olarak alt marka adı altında üretiliyor

Kalite, güvenlik, sürüş olgunluğu olarak fark var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 6 Eylül 2019; 12:5:9 >
  • ben olsam egea alırdım clio vs o paraları vermek mantıklıı gelmiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.