Şimdi Ara

5. ENTERNASYONEL POSADİSM(YAŞASIN POSADİSM,YAŞASIN UZAYLILAR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kapitalizmin ve bürokrasinin hepimize dayattığı baskıcı fikirler ve anlamsız değerler hayatımızı değersiz kılıyor. Sundukları boş süperkahraman filmleri,boş oyunları,saçma sapan dizileri,saçma sapan ve gereksiz lükslükleri,birbirinin aynısını teknolojik cihazları... yolsuzluklar,rant,faiz,emperyalizm,terör,uluslararası müdahecilik...,bir sürü para ödememize rağmen gizliliğimize sürekli engel olmaları,sürekli kontrol altında tutulmamız,medya tarafından nelere inanacağımızın belirtilmesi,ne yiyeceğimizin gösterilmesi,nasıl yaşayacağımızın belirtilmesi... Bunlardan bıkmadınız mı? ARTIK İNSANLAR BUNLARI YEMİYORLAR. Artık vakit uzaylılarla birlikte çalışma zamanı. Uzaylılar yüzyıllardır bizi uzaktan izlemekteler fakat GERÇEK KOMÜNİZME ulaşamadığımız için ve dünyayı kapitalizmle veya bürokrasiyle mahvettiğimiz için bizden hep uzak durdular. Bu yüzden bütün dünyayı sıfırlamamız gerekmektedir. Bunun için kapitalizmin ve boş bürokratik sosyalizmin birbirlerine karşı düşmanlıkları yüzünden geliştirdikleri nükleer füzeleri anlamlı bir şekilde kullanmanın zamanı geldi. Dünyayı bu füzeleri kullanarak sıfırlamamız gerek ve böylece GERÇEK KOMÜNİZME ulaşacağız! Uzaylı dostlarımız bize transhümanizmleriyle,yıldızlararası teknolojileriyle bizi kucaklayacaklar.

FİKİR BABAMIZ Juan Posadas

YOLDAŞLARIMIZ: KARL MARX,Vladimir Lenin,Lev Troçki ve uzaylı dostlarımız.

Bayrağımız!

Simgemiz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 13 Ocak 2021; 22:54:7 >

• dininizde pastafaryanizm oldumu tamamdır

• 2005 üyesi kullanıcısına yanıt

Uzaylı hayranı dostum sizi de enternasyonelimize davet ediyorum.

Uzaylı dostlarımız bizi gördüklerinde gurur duyuyorlar! Bunu hissedebiliyorum!

• Konu troll mü emin değilim umarım değildir farklı düşüncelere şahit olmak beni mutlu ediyor. Öncelikle ben komünizm denilen ideolojiye sempati duyuyorum. Uzaylıların varlığına %99 inanıyorum. Bana kalırsa uzaylıların bize bakış açısı böceğe bakar gibi yada bir kelebeğe bakar gibi. Gram ümitleri veya sevgileri olduğuna inanmıyorum. İnsan denilen yaratık acilen yok edilmeli, asla ayrım yapılmadan ben dahil topumuz yok olmalıyız. İşte o zaman gerçek barışa, adalete özgürlüğe kavuşuruz. Uzaylıların bizle ilgilenme ihtimalinin düşük olacağını düşünüyorum. Ben uzaylı olsam ve insan denilen canlıyı görsem ilk düşündüğüm şey dünya gezegenini patlatmak olurdu yada başıboş bırakıp ne halt yiyorlarsa yesinler derdim.

• meola147of kullanıcısına yanıt

Komünizm çok ütopik bir düşünce. Mal mülkiyet topluluklara ait,bireyselleşme yok. Bunu günümüz dünyasında şekillendirmeye çalışan devletler oldu ve hepsi bürokrasinin çukuruna takıldılar ve asla çıkamayacaklar. Örneğin Çin,Sovyetler,Vietnam,Küba...

Bizde bir zamanlar komünisttik. Marks'ın da gördüğü oydu. İlk insanlarda mal mülkiyet düşüncesi bu kadar yoktu. Gelişen çağlar insanlara bireysel mülk kavramını getirdi. Bunu ilk yapanların Libyalılar olduğuna inanmıyorum çünkü libyalılardan önce herkes mal takas ediyordu. Komünizmde böyle bir düşünce yok. Eğer tarlada yetişen bir mal varsa, bu bütün proletaryanın mal varlığıdır. Çalışmıyorsa bile,ki bu kendi seçimidir,hak etmiştir. Çünkü o da bizim gibi bir insandır. Çalışmamayı evde oturup CS:GO oynamak olarak görmeyelim.

Uzaylılarda muhtemelen bu dönemlerden geçtiler fakat geliştirdikleri teknolojiler ile bu ütopik düşünceye ulaştılar. Artık tamamen otonom çalışan fabrikaları tarlaları var. Emperyalizm düşüncesini aşmışlar(Dünyamıza saldırmadılar) Bizi gördüklerinde kendilerine de gördüler bu yüzden bize zaman tanıyorlar çünkü şimdi görüşsek bizdeki vahşi kapitalist ve bürokratik düzen onların ideolojisini kabullenmemizi reddedecek. Onların teknolojilerini kullanarak hepimizi köle haline getirmek isteyecekler. Hatta fırsatları olsa uzaylılar üzerinde deney bile yapacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Komünizm çok ütopik bir düşünce. Mal mülkiyet topluluklara ait,bireyselleşme yok. Bunu günümüz dünyasında şekillendirmeye çalışan devletler oldu ve hepsi bürokrasinin çukuruna takıldılar ve asla çıkamayacaklar. Örneğin Çin,Sovyetler,Vietnam,Küba...

Bizde bir zamanlar komünisttik. Marks'ın da gördüğü oydu. İlk insanlarda mal mülkiyet düşüncesi bu kadar yoktu. Gelişen çağlar insanlara bireysel mülk kavramını getirdi. Bunu ilk yapanların Libyalılar olduğuna inanmıyorum çünkü libyalılardan önce herkes mal takas ediyordu. Komünizmde böyle bir düşünce yok. Eğer tarlada yetişen bir mal varsa, bu bütün proletaryanın mal varlığıdır. Çalışmıyorsa bile,ki bu kendi seçimidir,hak etmiştir. Çünkü o da bizim gibi bir insandır. Çalışmamayı evde oturup CS:GO oynamak olarak görmeyelim.

Uzaylılarda muhtemelen bu dönemlerden geçtiler fakat geliştirdikleri teknolojiler ile bu ütopik düşünceye ulaştılar. Artık tamamen otonom çalışan fabrikaları tarlaları var. Emperyalizm düşüncesini aşmışlar(Dünyamıza saldırmadılar) Bizi gördüklerinde kendilerine de gördüler bu yüzden bize zaman tanıyorlar çünkü şimdi görüşsek bizdeki vahşi kapitalist ve bürokratik düzen onların ideolojisini kabullenmemizi reddedecek. Onların teknolojilerini kullanarak hepimizi köle haline getirmek isteyecekler. Hatta fırsatları olsa uzaylılar üzerinde deney bile yapacaklar.

Ütopik ama gittikçe düzene oturuyor, doğrular ve yanlışlar anlaşılıyor. İlk defa komünizm denemesiyle sonuncu deneme arasına dağlar kadar fark ve olumlu gelişmeler var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.