Şimdi Ara

5 DAKİKADA İNGİLİZCE ÖĞREN TÜRKÇE ALTYAZILI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
7
Favori
1.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkçe altyazılı olarak, günlük konuşma kalıpları ağırlıklı, günde 5 dakikamızı ayırarak İngilizcemizi geliştirebiliriz... Siz de eğer pratik yapmak, unuttuklarınızı hatırlamak ve yeniden ingilizce öğrenmeye istekliyseniz buyrun Türkçe altyazılı ilk videomuz....

• 1. ingilizce Dersimizde bir yabancıya kendimizi nasıl tanıtırız,
    ne iş yaptığımızdan nasıl bahsederiz bu konuyu işliyoruz...

DERS 1 : EVDE, KENDİNİ TANITMA

• 2. Dersimizde insanları birbirlerine tanıştırma diyaloglarını
    günlük konuşmada en çok kullanılan cümle kalıpları ile
    işliyoruz...

DERS 2 : İNSANLARLA TANIŞMA TANIŞTIRMA

• 3. dersimizde İNSANLARLA SELAMLAŞMA İngilizce nasıl selamlaşılır? ingilizce selamlaşma kalıplarını göreceğiz...

DERS 3 : İNSANLARLAR SELAMLAŞMA KALIPLARI

• 4 ve5 ci dersimizde saati sorma ve söylemeyi günlük konuşma dilinde diyaloglarla öğreniyoruz...

DERS : 4-5 SAATİ SORMA VE SÖYLEME

• Günde 5 dakika çalış, ingilizceni geliştir.. 6. Dersimizde saati sorma ve söylemenin değişik biçimlerine ingilizce kalıplar içinde
    günlük konuşma dilinde devam ediyoruz...

DERS: 6 ZAMAN KAVRAMLARI, SAATİ SORMA VE SÖYLEME

• Hocam ben unide hazırlık okudum 8 ay. En son kurda bıraktım okulu. İntermediate seviyesine kadar gelmiştik. Unuttuklarimi hatırlamak istiyorum. Videolariniz güzel takipteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fuddled kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim.. eğer ilgi olursa devam edeceğim tabiki... açıkçası benim içinde bir tekrar oluyor....
  • Günde 5 dakika çalış ingilizceni geliştir..
    7. Dersimizde ingilizce hastalıklar konusunda konuşmayı öğreniyoruz.. Yine basit günlük konuşma dilinde
    derdimizi anlatacak kadar....

Ders 7 : Ingilizce hastalıklar

• devamıda gelsin ben a2'den bir türlü seviyeyi atlatamadım.
  • Hocam öncehttps://forum.donanimhaber.com/gunluk-konusma-kaliplari-ile-ingilizce-ogren--136905609 bu konunuzu görmüştüm.Favorilere eklemiştim. Altyazı eklemeniz çok hoş olmuş burada. a2-b1 segmentindeyim. Buralara ulaşır devam ederse videolarınız gerçekten kendimi şanslı hissedeceğim.
  • fredydexter kullanıcısına yanıt
    Valla abone olup desteklerseniz tabiki motivasyonum artar ve ben de 1 kişi bile izlese burada dersleri yapmaya devam ederim...
  • inanlı kullanıcısına yanıt
    tabiki eğer izliyor abone olup destekliyorsanız neden devam etmeyelim.. maksat emek boşa gitmesin...
  • 8. dersimizde mektup (email ) nasıl yazılır, günlük konuşmada hangi kelimeler, kalıplar kullanılır bunu öğreniyoruz...

DERS 8: MEKTUP YAZMA

• 9. DERSİMİZDE BİR YABANCI (TURİST) İLE KARŞILAŞTINIZ.. ARANIZDA NASIL DİYALOGLAR GEÇER? NERELİ OLDUĞUNU NERELİ OLDUĞUNUZU, MİLLİYETLERİ ÖĞRENİYORUZ.. YİNE GÜNLÜK KONUŞMA DİLİNDE AKICI, SIKMADAN....

DERS 9: NERELİSİN? WHERE ARE YOU FROM?

• 10. cu dersimizde ingilizce basit bir iş formu nasıl doldurulur, hangi sorular ve cevaplar yer alır, yine günlük konuşma dilinde basitce anlatıyoruz...

DERS 10: İNGİLİZCE BAŞVURU FORMU DOLDURMA
  • SELAMLAR BU DERSİMİZDE İNGİLİZCE RESTORANT DİYALOGLARINI İŞLEYECEĞİZ.. RESTORANTA HANGİ GÜNLÜK İNGİLİZCE KONUŞMA KALIPLARI KULLANILIYOR?

DERS 11: İNGİLİZCE RESTORANT DİYALOGLARI

• 12. dersimizde ingilizce yiyecek ve içecek nasıl ısmarlanır, günlük konuşma dilinde, basit ve kolayca derdimizi nasıl anlatırız 3 dakika da öğreniyoruz...

DERS 12: İNGİLİZCE YİYECEK VE İÇECEKLER

• 5 dakikada ingilizce öğren serimizin 13. dersinde bir iş görüşmesinde neler sorulabilir ve ne gibi cevaplar verilebilir, yine günlük dilde akıcı bir şekilde anlatıyoruz.. videomuzu beğendinizse beğeni atmayı ve abone olup desteklemeyi unutmayınız lütfen...

DERS 13: İNGİLİZCE İŞ GÖRÜŞMESİ

• selamlar herkese.. 14 cü dersimizde yine günlük konuşma örnekleri ile, arkadaşlık ilişkileri, arkadaşlardan bahsetme ve simple present tense yani ingilizce geniş zaman ı günlük konuşma ile öğrenmiş oluyoruz..

DERS: 14 İLİŞKİLER VE İNGİLİZCE GENİŞ ZAMAN

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.