Şimdi Ara

5 bin maaş nasıl ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
43
Cevap
1
Favori
3.222
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 5 bin maaş nasıl ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1051 Mesaj
    Lükse kaçılmadığı sürece istanbul'da o paraya geçinilir. Hele tütün ve alkol azaltılır. Giyim harcamaları yazdan kışlık kıştan yazlık alınırsa, marketlerin indirimlerini takip eder ona göre stok yaparsa çok çok rahat geçinir. Hele birde kirası uygun bi yer buldun mu tamamdır. Haftada 2 sinema senede 15 gün tatil kaçınılmaz.
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Turin Turambar.

40k kazanıorum zor yedio

|
    |

Sigara yok, alkol haftada bir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 4 Aralık 2019; 14:3:41 >
    |
    |
    Yeterli rahat yaşanır ortalama bir hayat sürersin. İstanbulda pahalı olan şeyler kira ve dışarda yemek içmek. Onun dışında büyük farklar olmayacaktır. Alışveriş yapmasını bilirsen uygun fiyata mutfak alışverişini ve giyimine karşılamak mümkün yani herhangi bir büyük şehirde aldığın şeylere yakın fiyatlar bulursun. Zaten zincir mağazalar her yerde aynı fiyattan satılıyor. İstanbul'u bu kadar abartmaya gerek yok.tabiki yiyip içip ordan oraya gezmeye kalkarsan istanbul pahalı olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    612 Mesaj

he kardeş istanbulda yaşanmaz ama anadoluda afyonda gayet güzel yaşanır dimi :D

birde bu tipler türedi anadoluda açlıktan ağızları kokuyor ama neymiş istanbul beton yığınıymış :d
    |
    |
    hamza5806 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

gayet yeterli bir maaş.

evliysende yeter ama öyle kenara para koyamazsın.
    |
    |
    hesapladım 5003 tl yetiyor.
    |
    |
  • Yarbay
    2152 Mesaj
    Bekar adama yeter ama ev giderlerini düşürmek için bir ev arkadaşın olsa daha da rahat edersin.

|
    |

Adam bu parayla geçinir miyim manasında soruyor araba yok mu diyorsunuz, köyden indim şehire hemen araba alayım. 5000 maaş ile büyük köylerde yaşayacağıma, İstanbul'da yaşarım her türlü daha iyi. Ki 5000 maaşla gayet sosyal hayat da yaşanır, uzayda mı yaşıyorsunuz ne büyüttünüz İstanbul'u gözünüzde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 4 Aralık 2019; 15:3:47 >
    |
    |
    hamza5806 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    istanbul ve 5bin. yakışmadı
    |
    |

|
    |
    Millet heralde 10 15 bin kazanıyor ayda da yetmez diyor. Neden yetmesin paşalar gibide yeter. E5 yakın evlerin kirası şuanda 1.2 - 1.5 bin civarı. 500 tl faturaların tutsa 1.5 binde mutfak masrafın ki en abartılı masraf olarak söylüyorum 3.5 bin tl yapar. Sana kalır 1.5 bin çatır çatır onuda yersin.
    |
    |
    |
    |
    Origin ID : Lyfalco - Steam ID : Lyfalco- Uplay ID : Lyfalco Battle Tag : LyFalco#2148

ASUS Z170 Pro Gaming/ Intel® Core™ i7-6700K/ MSI Geforce GTX 1660 Ti GAMING X /KINGSTON HyperX Fury 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 / Cooler Master Seidon 120V Soğutucu / EVGA 650 GQ 80+ GOLD PSU / 32GB ReadyCache SATA 3.0 SSD+Kingston 120GB V300 + Toshiba 3.5" 500Gb / AOC 23" i2369v GENIS EKRAN LED IPS MONITÖR / DARK N10 KASA
    Profili kapalı üyelere özel mesajdan cevap vermiyorum
  • Binbaşı
    1941 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    trafoyildiz36k

Mesajım bulunsun

|
    |

Xbox One Fat OFW, Ps4 White OFW,Nintendo Switch CFW, rog claymore,G502 PROTEUS SPECTRUM, Nvidia Geforce now F0unders 3dition

ViewSonic 27” VX2776-4K-MHD UltraHD IPS Panel

Capcom Co.,Ltd//Kojima Productions//Naughty Dog//Santa Monica Studio//Insomniac Games//Sucker Punch Productions//Guerrilla Games//Rockstar Games
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj
    Kartalda sahil tarafında evine göre en kötü 1300tl ile 1500tl arası kiralar he düzgün normal bir ev isterim diyorsan 2000tl kira + aidat 100tl desen + kış geldi doğalgaz bu zamlarla 500tlden aşşağı ödemezsin + elektrik 80tl + sıcak su, soğuk çeşme suyu 90tl + internet-tv 90tl + cep telefonu 60tl + bende bekar yaşıyorum evde yemek yapmıyorum sadece kahvaltılık masrafım markete inince peynir, zeytin, domates, biber, yumurta,süt, ekmek, arada birde çılgınlık yapıp sucuk alırsam 4 günde bir 100tl ile 150tl arası marketten çıkabiliyorum öğle yemeği şirketten yemek kartı oda 20 günde bitiyor sonra cepten günlük 20tl akşam yemeğide mesaiye kalırsak ofiste 20tl yoksa evde makarna + haftada bir sinema desek kaç para oldu bilmiyorum yıllardır gitmedim ama 20den aşşağı değildir bide yemek yersin sinemanın yanında oda 25 tutsa yol parasıda 10tl
    Alkol sigara hariç 4700tlye bekar olarak yaşanabilir :))
    |
    |
    5 bin tl neye yeter söylediğin ise toplayın kalem kalem 5000 den azsa yeter ne saçma soru bu senin ne harcıyacağını nerden bilelim 2000 lira bence yeter tek kişiye 5k ile iyi yaşarsın ama harcamayı bilmiyosan her şeyle sürünürsün
    |
    |
Reklamlar
bankalar.org
SEO
emek server
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.