Şimdi Ara

5.Basamak: Podcast İngilizce Dersleri (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
165
Favori
95.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Media player, groove gibi mi? Bazılarını dinliyorum ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaseminaras Y kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu linkdekinden dinliyorum sıkıntı yok. Eğer yine sıkıntı oluyorsa başka bir cihazdan deneyin. https://yadi.sk/d/CB7lCvvY3aA63p
  • Bunu da indiriyim umarım olur sağolun

Onlar oynatıcı, ben ses formatı paketlerinden bahsetmiştim.

İsterseniz VLC player, Gom player gibi alternatif oynatıcıları da deneyin bir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu açıldı hocam süpersiniz

Pot player kullanabilirsiniz;
    https://potplayer.daum.net/
    Rica ederim iyi çalışmalar.

• Vakit ayırıp kontrol ettiğin için saol.
  • T1WCM kullanıcısına yanıt
    Yandisk'in eksik olduğuna emin misiniz? Bir arkadaş yeni kontrol ettiğini ve tam olduğunu söyledi çünkü.
  • BusteID B kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar defalarca yazdım yine aynı sorular geliyor.
    Son kez detaylı şekilde açıklama yapıyorum.
    Ben İngilizce öğrenirken Cbc dersleri tesadüfen gördüm.Hemen ders içeriklerine baktım.
    Ve sonra tüm dersleri bilgisayara indirdim.Ve 4-5 gb falan boyutu vardı.
    Çalışırken bitirdiğim dersleri sildim.Zaten sitede olduğu için siliyordum.
    Daha sonra dersler yavaş yavaş silinmeye başladı.Özellikle eski tarihli dersler silindi.
    En son bir arkadaş toplayabildiği kadar hepsini toplayıp yandex'e yükledi.
    Yandex'e yükledikten sonra da eski tarihli dersler silinmeye devam etti.
    Yani halen eski tarihli dersler siliniyor.Kısacası şuan için en fazla sayıda ders yandex linkinde mevcut.
    Yani aslında yandex linki bile TAM değil.O linkte de eksik dersler var.Ama en fazla sayıda ders şuan o linkte.
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tavsiyeniz çok iyi oldu. Böyle bir program da gerekiyormuş bilgisayarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

Arkadaşlar defalarca yazdım yine aynı sorular geliyor.
    Son kez detaylı şekilde açıklama yapıyorum.
    Ben İngilizce öğrenirken Cbc dersleri tesadüfen gördüm.Hemen ders içeriklerine baktım.
    Ve sonra tüm dersleri bilgisayara indirdim.Ve 4-5 gb falan boyutu vardı.
    Çalışırken bitirdiğim dersleri sildim.Zaten sitede olduğu için siliyordum.
    Daha sonra dersler yavaş yavaş silinmeye başladı.Özellikle eski tarihli dersler silindi.
    En son bir arkadaş toplayabildiği kadar hepsini toplayıp yandex'e yükledi.
    Yandex'e yükledikten sonra da eski tarihli dersler silinmeye devam etti.
    Yani halen eski tarihli dersler siliniyor.Kısacası şuan için en fazla sayıda ders yandex linkinde mevcut.
    Yani aslında yandex linki bile TAM değil.O linkte de eksik dersler var.Ama en fazla sayıda ders şuan o linkte.
    Full mü diye soranlarıda anlamak mümkün degil. Dünya kadar ders var o dosyalarda. Hepsini indir, bitir, baktın sana yetmiyor o zaman arayış derdine düş. Zaten sadece bunları bitirsen alim olursun. Ama yok. Hepsi varmı!!!

• Katılıyorum.Seviye ilerletmek için yeterli.Hatta ileri düzeydeki dersler sayı olarak fazla bile.
  • Selam arkadaşlar. Oğluma da İngilizce çalıştırıyorum. 9 yaşında devlet okuluna gidiyor. Birkaç kaynak aldım onlar bitti. Sizin bu konuda bir öneriniz var mı? Görsel sesli yazılı olarak nerden çalıştırabilirim?

Bu konuda eğer gerçekten öğrenmesini istiyorsanız kaliteli bir kitap serisi satın almanızı öneririm.
    Çünkü internette çocuklar için İngilizce öğreten dersler vs.var ama öğretim yöntemleri çok eski ve klasik.
    Bu nedenle bir kitap serisi almanızı öneriyorum.
    National Geographic Learning'in çok kaliteli kitap serileri var.Ben Our World serisini görmüştüm.Çok iyiydi.
    https://ngl.cengage.com/ourworldtours/welcome-to-our-world/be/introduction/
  • Sağolun hocam inceleyeceğim. Ben zaten cd li kitaplar almıştım çocuğa. Onların internet sayfasında testler oluyor güzel. Şimdi yazdığınızı deneyelim

Hoşçakalın

• Anlaman için yazıyorum o zaman. Neyi ne kadar çalıştığını bilmek adına, belki elinde daha fazlası olan başka birinin upload yapmasına vesile olmak amacıyla ve ne indirdiğini bilmek maksadıyla sordum. Yoksa Yadisk'in dosyalarını beğenmediğimden değil. Yeterli gelir gelmez orası ayrı konu bununla ilgili bile değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

Anlaman için yazıyorum o zaman. Neyi ne kadar çalıştığını bilmek adına, belki elinde daha fazlası olan başka birinin upload yapmasına vesile olmak amacıyla ve ne indirdiğini bilmek maksadıyla sordum. Yoksa Yadisk'in dosyalarını beğenmediğimden değil. Yeterli gelir gelmez orası ayrı konu bununla ilgili bile değil.
    aydınlandım.

bilmeyenler için yazayım; yandex te
    1. seviye 110 test, 2. sevıye 100 test, 3. seviye 160 test var. her birinin uygulaması 1 saati buluyor.
    hergün 1 test çözseniz, 2 ve 3. seviye testleri bitirmeniz 8 ay sürer.
    paylaşan arkadaşa ayrıca teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhansti

Ben her hafta ve her ay takip edip indiriyorum. Her pazartesi akşamı haftalık dersler çıkıyor. Mesajınızı görür görmez hemen yandexe yükledim süreklide güncel tutarım. İsteyenler indirebilir.

https://yadi.sk/d/X7P8hsDA3GDDff
    Hocam öncelikle teşekkürler, burada ihtiyacımız olan videolar baştan sona hepsi var mı ? eksik varsa araştırıp bulmaya çalışacam ama yoksa uğraşmayım hiç
  • Araştırmaya gerek yok en kapsamlısı o link.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.