Şimdi Ara

5 Adet Ucuz Laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 5 Adet Ucuz Laptop
    PC1-dell latitude D630
    İntel centrino T7200 işlemci
    2 GB ram(paylaşımdan 1.5 gb kalıyor)
    İntel gma 965 ekran kartı
    80 gb olması lazım harddisk
    Sorunları : Klavyede e tuşu düşmüş,birkaç kere basarsanız algılıyor bazen algılamıyor.
    Onun dışında fanı bazen sürtüp ses yapıyor,söküp bakmadım.Batarya yok
    W7 32 bit ve knight online kuruludur,tamamen knight online oyunu için ayarladım
    Şarj aleti mevcut biraz hırpalanmış 65w'dir çok az elektrik yakıyor

PC2-
    Dell İnspiron 1520
    Core duo 2 t7300 işlemci
    1 GB ram
    Nvidia 8600M GT ekran kartı
    160 gb harddisk
    Sorunu : Aslında laptop çok performanslı ekran kartından dolayı,oyunda pk bile atılabilir(savaş alanı),ancak ekranında (kartta değil) açılışta bir sorunu var,pc açılırken veya menteşe boşluguna denk gelince görüntü beyaz oluyor,ekranı arkaya öne yatırınca görüntü düzelince o şekilde kalıyor bir daha yapmıyor sorun yani görüntü gidince çalışmaya herhangi bir engeli yok ,monitörü aç kapa yapmak gerekiyor.Başka hiçbir sıkıntısı yok oyunda 60 70 fps veriyor .Menteşe tamiri yapılırsa ve 2 gb falan ram eklenirse rahat oyun oynatır.Batarya yok
    Şarj aleti mevcut

PC3- HP compaq nx8220

İntel pentium m 740 işlemci
    2 GB ram
    Ati x600 harici ekran kartı
    80 gb harddisk
    Şarj aleti sıfır
    Batarya var ancak kaç dk gidiyor veya gitmiyor bilgim yok batarya için alacaksanız bunu okuyun
    Açılışta bazen takılıp kalıyor pili boş olunca oluyor sanırsam biraz elektrikte kalınca düzeliyor 2 3 kere gayet akıcı

PC4-Sony Viao PCG-7N1M
    İntel centrino duo T2300 işlemci
    Nvidia Geforce GO 7400 ekran kartı
    1 gb ddr2 ram
    80 Gb harddisk(100gb de olabilir)
    Kendi şarj aleti,batarya yok
    Temiz kullanılmış herhangi bir sorunu sıkıntısı yok w7 32 bit kurulu

PC5- Asus F81S

İntel core 2 duo t6400 işlemci 2.00 ghz
    4 gb ddr2 ram
    Ati Radeon HD 4570 : 512 mb ekran kartı
    320 GB hdd
    tertemiz yeni alınmış gibi duruyor şarj aleti bile sıfır gibi.Pc çok iyi oyun falan rahat oynanır sadece knight online değil cs go lol tarzı hatta bf3 düşük ayarlarda vs oynatır.Hiçbir sorunu yok yalnız alan kişi macun yenileyip fan temizlemesi lazım ben sıkıntı yapmadım ama biraz ısınıyor,macunu temizliği yapılmamış.Başka bir sıkıntı yok.Almaya niyetli birisi için denemesi yapıldı league of legends kasmadan oynatıyor.

Tek tek satış yapmıyorum maalesef oyunu bıraktığım için tek seferde satmak istiyorum.

Toplam Fiyat: 1600TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1600 TL Miktar : 5 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.