Şimdi Ara

5 adet Ücretsiz Tohum.*kargo ücretli (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
6
Favori
13.084
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İki tane kaba ektim , biri mini sera gibi diğeri de üzeri açık. Sera gibi olan neredeyse %100 verimli oldu , daha tam çıkmayanlar da filizlenmiş bu hafta çıkar. Üzeri açık olanda ise daha kıpırtı yok. Yani şimdi eğer ekim yaparsanız önce üzerini strech film ile kapatın sera etkisi yaratın. Yaza doğru gerekmeyebilir.

Diğeri ise şuan bendeki domatesler boya gitti, kalın olanlar acur onlar geçen hafta güneş aldı kalınlaştı. İnce olanlarsa domates onlar pek güneş alamadı hava da daha 1 hafta kapalı olacak kurtarırlar mı bilmiyorum. Yani biraz büyükten sonra güneş almaları gerekiyor ki güçlensinler. Geçen sene açık toprakta Mayıs'ta ektiğim tohumlar çıkmıştı o zaman güneş sağlamdı. Şuan daha biraz zaman var.
    5 adet Ücretsiz Tohum.*kargo ücretli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Güzel olmuş gerçekten :) dediğiniz gibi güneşe baya ihtiyaçları var boya gitmişler.
  • tükenmiş yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

İki tane kaba ektim , biri mini sera gibi diğeri de üzeri açık. Sera gibi olan neredeyse %100 verimli oldu , daha tam çıkmayanlar da filizlenmiş bu hafta çıkar. Üzeri açık olanda ise daha kıpırtı yok. Yani şimdi eğer ekim yaparsanız önce üzerini strech film ile kapatın sera etkisi yaratın. Yaza doğru gerekmeyebilir.

Diğeri ise şuan bendeki domatesler boya gitti, kalın olanlar acur onlar geçen hafta güneş aldı kalınlaştı. İnce olanlarsa domates onlar pek güneş alamadı hava da daha 1 hafta kapalı olacak kurtarırlar mı bilmiyorum. Yani biraz büyükten sonra güneş almaları gerekiyor ki güçlensinler. Geçen sene açık toprakta Mayıs'ta ektiğim tohumlar çıkmıştı o zaman güneş sağlamdı. Şuan daha biraz zaman var.

durum nedir :)

• Tohumlarını satmak/vermek isteyen bana özelden ulaşabilir.
  • kingstonn K kullanıcısına yanıt
    Sarı kabı kapattım çıkan hiç yoktu ama kapattıktan sonra 4-5 günde çok büyüdüler hem yaprak hem gövde büyüdü, şimdi diğer kutuyu da poşetledim.

1-2 hafta sonra ekimi yaparım .
    Büyük ihtimal 10 litrelik su şişelerine ekip çatıda büyüteceğim.

• 2021 ocakta tekrar vereceklermiş. Domates tohumlarının hepsi tuttu dün dikimi yaptım. Biber tohumlarında verim alamadım

• command_4 kullanıcısına yanıt
    Anlayan cool bir müptezel anlamayan süt çocuğu haklısın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.