Şimdi Ara

5 - 6000ytl sermayeli ne iş yapmalı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
22.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yurtdışından getirilen SCR'li rottweiler çiftliği.1000€+500 küsür€ masrafla yavru getirten iki kişiye aracılık yaptım.Param olursa arazi alıp yapacağım ilk işlerden birisi bu olacak.Bir çift SCR'li ve iyi kandan gelen rottweiler ile düzenli yuvaların olduğu bir bahçeden işe başlanabilir.Tabi veteriner ile anlaşıp düzeni kontrol yaptırmak gerekir.O da çok tutmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata

Yurtdışından getirilen SCR'li rottweiler çiftliği.1000€+500 küsür€ masrafla yavru getirten iki kişiye aracılık yaptım.Param olursa arazi alıp yapacağım ilk işlerden birisi bu olacak.Bir çift SCR'li ve iyi kandan gelen rottweiler ile düzenli yuvaların olduğu bir bahçeden işe başlanabilir.Tabi veteriner ile anlaşıp düzeni kontrol yaptırmak gerekir.O da çok tutmaz.

konu üzerinen çok zaman geçmiş ama bu konuda sizden bilgi almak isterim. danilozden@hotmail.com
  • Valla iş yeri açmak birinin yanında çalışmaktan daha iyidir büfe aç püsküet sat ama kendi işin olsun başka bişey demem.
  • en mantıklısı internet cafe bence yada ps salonu şimdilere bunlar çok tutuluyo
  • hort-zort
  • kalkıp %98'i baba parası yiyen liselilerden oluşan Konu Dışı bölümünden İŞ üzerine öneri istiyorsunuz. tebrik ederim sizi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata

Yurtdışından getirilen SCR'li rottweiler çiftliği.1000€+500 küsür€ masrafla yavru getirten iki kişiye aracılık yaptım.Param olursa arazi alıp yapacağım ilk işlerden birisi bu olacak.Bir çift SCR'li ve iyi kandan gelen rottweiler ile düzenli yuvaların olduğu bir bahçeden işe başlanabilir.Tabi veteriner ile anlaşıp düzeni kontrol yaptırmak gerekir.O da çok tutmaz.

köpeği kaça getirip kaça satıyorsun ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stormcaller

1 simit al sat onu sonra vergisiini ödicem diye bat

varya göğsüm sıkıştı pc nin başından kalkıp balkona gittim senin yüzünden böyle üstüme bir ağırlık çöktü hayattan soğudum şu an

• Borsaya gir günlük al sat yap hedef kar belirle ona ulaşınca sat yoksa o paraya iş falan kurulmaz kurulsa bile getirisi götürüsünden az olur gibi geliyor misal şimdi maktk 3,42 ortlama 1750 tane alabiliyosun bakalım öğleden sonrası için kar zarar durumu ne olacak
  • Sandviç tost kokoreç pilav fln öyle birşey düşün =)
  • Türkiyede uygulanmamış ilk sen yparsan bayaa bi ciro yparsın avustruyada sokak başıydı türkiyede yok daha sosisli gora mısır gibi arabala uzun bitane süslemişler şekiller falan dikkat çekiyor adamlar bayılıyor ketçağlı falan ben bile günde 5 6 tane yerdim ;)
  • Dediğim gibi buda çektiğim bi fotoğraf bayaa bi ciro yaparsın bi kaç sene sonra açılmassa ben bile açmayı düşünüyorum

5 - 6000ytl sermayeli ne iş yapmalı?
  • Tamamını Şampiyonlar ligi finaline bas ikiye katla
  • quote:

Orijinalden alıntı: DVB

Borsaya gir günlük al sat yap hedef kar belirle ona ulaşınca sat yoksa o paraya iş falan kurulmaz kurulsa bile getirisi götürüsünden az olur gibi geliyor misal şimdi maktk 3,42 ortlama 1750 tane alabiliyosun bakalım öğleden sonrası için kar zarar durumu ne olacak

kağıt şimdi 3,48 şimdi satsan kar 105 TL
  • bets10 a at ve rulet oyna !!
  • Kardeşim biz içecek tozu bayiliği veriyoruz eğer sende istersen sana beyilik verelim 300 gr içececek tozunu sana 1,50 den veririm bunn piyasası 2 lira kahvelere çay ocaklarına satarsın ilk ay para kazanamazsın ama sonraki aylarda çok karlı
     5 - 6000ytl sermayeli ne iş yapmalı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.