Şimdi Ara

5-6 Saniyelik Kopma Sourunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi Günler 1 Hafta Önce 25 GB AKK Kotalı 25 Mgps İnternet Bağlattırdım Ancak 10-15 Dk Bir 5-6 Saniyeliğine İnternetim Kesiliyor Sonra Hemen Geliyor Sebebi Nedir Acaba?

• AndroidTR20 kullanıcısına yanıt
    modem hat değerini paylaşır mısınız acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndroidTR20

İyi Günler 1 Hafta Önce 25 GB AKK Kotalı 25 Mgps İnternet Bağlattırdım Ancak 10-15 Dk Bir 5-6 Saniyeliğine İnternetim Kesiliyor Sonra Hemen Geliyor Sebebi Nedir Acaba?

bugün benim de başıma geldi 1 defaya mahsus
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0365634b

modem hat değerini paylaşır mısınız acaba ?

192.168.0.1 Arayüzünde Nerde Yazıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: confuest

quote:

Orijinalden alıntı: AndroidTR20

İyi Günler 1 Hafta Önce 25 GB AKK Kotalı 25 Mgps İnternet Bağlattırdım Ancak 10-15 Dk Bir 5-6 Saniyeliğine İnternetim Kesiliyor Sonra Hemen Geliyor Sebebi Nedir Acaba?

bugün benim de başıma geldi 1 defaya mahsus

Sendede Olduysa Problem Hatla Yani Uydunet Alakalı Benle Değil Boşuna Uğraştım Format Vs ...
    hocam böyle bir şey olacak.
  • Düzeltilebilir tablolar çok fazla, bilmiyorum herhangi bir sıkıntı yaratır mı?

Servisi çağırın kontrol etsinler.

iP değişikliği talep edin.

Edit : Bir konuda şöyle yazıyor;
    Değerler aşağıdaki gibi olmalıdır:
    "Downstream Signal/Noise Ratio Olması Gereken Aralık: 30 dB ~ 40 dB olmalıdır."

sizin ki 40'ı geçmiş hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 13 Ocak 2016; 15:15:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Düzeltilebilir tablolar çok fazla, bilmiyorum herhangi bir sıkıntı yaratır mı?

Servisi çağırın kontrol etsinler.

iP değişikliği talep edin.

Edit : Bir konuda şöyle yazıyor;
    Değerler aşağıdaki gibi olmalıdır:
    "Downstream Signal/Noise Ratio Olması Gereken Aralık: 30 dB ~ 40 dB olmalıdır."

sizin ki 40'ı geçmiş hocam.

Alakası yok hocam SNR'nin yüksek olması iyi birşey. Düşük olursa problem yaratır. Benim bugün 4 kere üst üste bağlantı 5 saniyeliğine gitti oyundan düştüm tekrar bağlanana kadar maç bitti sinirlerim bozuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi confuest -- 13 Ocak 2016; 20:31:16 >
  • confuest kullanıcısına yanıt
    Burada Sabah saat 6'den beri internet ve Teledunya yok hocam.

SNR'nin bir sınırı yok mu peki hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 13 Ocak 2016; 19:56:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Burada Sabah saat 6'den beri internet ve Teledunya yok hocam.

SNR'nin bir sınırı yok mu peki hocam?

Yok hocam teorik olarak ne kadar yüksekse sinyal o kadar temiz gelir.
    Teşekkürler hocam bilgilendirme için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorun bendede var acaba teknik servisi çağırsam mı diye düşünüyorum çözüm bulan söylesin lütfen ya.
  • Bugün benimde başıma geldi. Keşke böyle şeyler yapmadan önce haber verseler bizde öne göre önlemimizi alsak.

Türksat'ın sitesinde şöyle bir duyuru var bu kesintiler ile alakası varmıdır bilmem;

Hocam ben aylarca yaşadım tam olarak dediğiniz sorunu. Kaç kere geldiler baktılar telefondan ayar yaptırdılar olmadı olmadı olmadı. En son çözümü 90 tl ye tplink router alarak buldum. Modemin kablosuzunu kapattım router dan sorunsuz şekilde bağlanabiliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha önce bende bu sorunu yaşamıştım bir iki saatte bir 3 5 saniye internet kesintisi yaşanıp geri geliyordu.
  • bendede aynı sorun var kaç gündür daha öncede ağustosda olmuştu o zaman modem değiştirmişlerdi çözülmüştü şimdi gene başladı modem bu arada sorun konusunda efsane olan cbw383z4 modeli, bridge moda falan aldım kar etmedi, kablo ile bağlıyım direk ethernet çıkmış gibi davranıyor arada acayip sinirlenmiş durumdayım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: new124tan

bendede aynı sorun var kaç gündür daha öncede ağustosda olmuştu o zaman modem değiştirmişlerdi çözülmüştü şimdi gene başladı modem bu arada sorun konusunda efsane olan cbw383z4 modeli, bridge moda falan aldım kar etmedi, kablo ile bağlıyım direk ethernet çıkmış gibi davranıyor arada acayip sinirlenmiş durumdayım....

şuanda herkeste var hocam sakin olun
  • 2 gün önce benim de başıma geldi.Çok şükür bir daha olmadı.
  • quote:

2 gün önce benim de başıma geldi.Çok şükür bir daha olmadı.

Gece benim o mesajı yazdığım saatlerde girseydiniz şükrebileceğini pek sanmıyorum
    üstat ağ bağlantısı kopmuş gibi yapıyor cihaz bu akşam biraz düzgün ama ilerde ne olur bilmiyorum daha önce zonguldak ve kocaelide kullandım bi kere bağlattım bi daha teknik servis yüzü görmemiştim istanbulda alt yapı yetersiz kalıyor....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.